Prima litera din nume: A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | Z |

Numele candidatului Media
la admitere
Liceul la care
a fost repartizat
Specializarea la care
a fost repartizat
ACHIM D. ALEXANDRA 7.50 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(166)
ACHIM G. ROXANA-MARIA 5.40 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
ADAM V. GABI VICENTIU 6.03 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(161)
ADAM I. IONUT SORIN 8.07 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
ADAM L. ROXANA ADELINA 8.54 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(192)
AGURIDA C. CONSTANTIN ALEXANDRU 9.14 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
ALBEANU G. ELENA VIOLETA 8.78 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(177)
ALBEANU I. MADALINA IONELA 7.47 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(201)
ALBEI G. ALEX ADRIAN 7.00 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
ALBICI C. CRISTINA ELENA 6.84 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
ALBIERU N. NICOLAE ADRIAN 8.94 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(108)
ALBIERU I. VASILE CRISTIAN 5.86 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
ALBU V. ALEXANDRU-CLAUDIU 7.19 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(196)
ALBU G. CRISTIAN-DANIEL 6.63 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(196)
ALBU F. IZABELA LAVINIA 9.45 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
ALBU I. MARIA ANCUTA 9.23 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(178)
ALBULESCU G. LORENA DANIELA 6.57 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(147)
ALDEA C. LOREDANA 9.66 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
ALESU L. ILIE ALIN 9.37 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
ALEXANDRESCU I. IONELA GABRIELA 8.30 LICEUL TEOLOGIC TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(153)
ALEXANDROAE V. OANA ARABELA 7.70 LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(191)
ALEXANDRU I. ION CONSTANTIN ALIN 6.11 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(146)
ALEXIE I. IONUT 4.95 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
ALIOANEI D. ANAMARIA 7.06 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
ALIOANEI G. REBECA ADELINA 6.96 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(162)
ALIOANI D. VASILICA-FELICIA 6.06
ALIONESCU I. GHEORGHE DANIEL 5.67 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "G-RAL C-TIN SANDRU" BILTA, RUNCU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(132)
ALIONESCU V. IULIANA 8.90 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "G-RAL C-TIN SANDRU" BILTA, RUNCU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(132)
ALPREDI V. CRISTINA ANDREEA 8.40 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(138)
ALPREDI I. GABRIEL FLORENTIN 7.39 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(166)
AMARAZANU N. ROBERT CRISTIAN 8.44 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
AMARIEI V. GHEORGHE SILVIU 6.68 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
AMARITEI I. LOREDANA RALUCA 6.44 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "G-RAL C-TIN SANDRU" BILTA, RUNCU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(132)
AMZA C. CONSTANTIN ALEXANDRU 8.48 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
AMZUCU G. GEORGIANA 7.99 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
AMZULESCU V. DRAGOS MARIUS 5.79 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
AMZULESCU S. IONELA GABRIELA 5.39 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
ANCA G. IONELA DANIELA 5.82 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
ANCA C. MADALINA CONSTANTINA 7.70 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(184)
ANCUTA C. ROXANA ELENA 8.64 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
ANCUTERU I. IONELIA ISABELA 9.41 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(109)
ANDREESCU A. ALEXANDRA ADELINA 9.47 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
ANDREI C. ADELAIDA LOREDANA 7.54 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(166)
ANDREI E. ANA ECATERINA 8.26 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
ANDREI F. BOGDAN STEFAN 7.12 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
ANDREI C. CATALIN CONSTANTIN 7.69 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(107)
ANDREI S. CRISTINA VERONICA 6.42 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(107)
ANDREI N. NICOLAE ALEXANDRU 8.17 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
ANDREIANU I. GEORGE LUCIAN 7.78 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
ANDRIES L. VICTOR CRISTIAN 5.58 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(174)
ANDRITA C. MARIUS 8.84 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
ANDRITOIU C. VIOREL 9.22 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
ANDRONACHE M. MILENA 8.78 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
ANDRUSCA I. MADALINA CATALINA 6.66 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
ANGHEL T. ALEXANDRA ELENA 7.05 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
ANGHEL G. CRISTIAN ANDREI 6.48 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
ANGHEL D. DUMITRU ADRIAN 7.50 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
ANGHEL F. FLORIAN BOGDAN 6.63 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
ANGHEL C. GHEORGHE 7.29 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(197)
ANGHEL M. IONELA-DANIELA 6.38
ANGHEL S. LIDIA MARIANA 9.12 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
ANGHEL N. MARIA MADALINA 8.02 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
ANGHEL G. ROBERT ALIN 6.18 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(168)
ANGHELINA I. EMILIA 8.12 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
ANGHELINA N. IONUT 6.20 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(107)
ANGHELINA N. MARIA CAMELIA 5.58 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
ANGHELUTA L. ROBERT ALEXANDRU 5.81 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
ANGHIOIU T. ANGELICA ANDREEA 8.39 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(189)
ANINISI M. MARCEL 9.58 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(177)
ANINISI V. SILVIU MADALIN 6.39 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(175)
ANINOIU M. ANDREI CORNELIU 9.29 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
ANOAICA D. PETRE DANIEL 6.16 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
ANTON S. ANCA 7.69 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
ANTON G. ILIE ROBERT 6.92 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Silvicultura
Limba romana(104)
ANTONESCU C. MARIA MADALINA 8.20 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(184)
ANTONESCU C. ROBERT MIHAIL 9.00 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(164)
ANTONIE V. CRISTIAN-ALEXANDRU 7.81 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
ANTONIE M. TATIANA ANA MARIA 7.57 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
APOSTOIU V. GABRIEL ANDREI 7.21 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(201)
APOSTOIU M. RAZVAN DANIEL 6.95 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(147)
APOSTOL M. ANDREI 7.15 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
ARCANU I. ALEXANDRU CRISTIAN 8.88 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(120)
ARDEIU D. CORINA 5.21 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
ARDEOIU I. NICOLAE CLAUDIU 6.70 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
ARGESANU D. ALINA MADALINA 8.73 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
ARGESEANU P. ALINA MARIA 8.55 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
ARGINT S. ALEXANDRU CALIN 8.03 LICEUL TEOLOGIC TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(153)
ARGINT A. MARIA ADRIANA 8.88 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(126)
ARIBASOIU S. SPIRIDON RADU 8.39 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(126)
ARIMIA P. ROXANA MADALINA 6.46 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(181)
ARINGHE I. ALIN CATALIN 8.34 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(205)
ARJOCA G. ADRIANA ALEXANDRA 9.14 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
ARMASELU M. MARIA IRINA 8.59 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
ARMASOIU P. ANA 9.58 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(109)
ARMASOIU B. CONSTANTIN 9.04 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(115)
ARMEANU I. CONSTANTIN-CRISTIAN 8.20 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(193)
ARSANU N. NEI-CRISTIAN 8.07 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(184)
ARSANU N. NICOLAE ROBERT 7.37
ARSANU O. ROBERT LUCIAN 9.26 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
ARSEANU I. TEODORA IULIANA 8.86 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
ARSENIE D. ALEXANDRU 6.54 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(161)
ARSOI I. CARMEN MIHAELA 8.36 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
ARTARIS D. DUMITRU BOGDAN 8.58 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
ARTIN I. CRISTINA GABRIELA 6.71 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
ARVATU G. CRISTIAN 6.72 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
ARVATU I. MADALINA 9.15 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(180)
ASLAU R. RALUCA MARIA 9.59 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(137)
ATODIRESEI C. CRISTINA ADELINA 8.20 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(151)
AUNGURENCEI S. STEFANIA 9.92 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
AURARIU C. ANDREI ROBERTO 8.83 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
AUREL M. BOGDAN ADRIAN 6.17 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(171)
AVASILOAIEI G. GABRIEL FLORIN ILIE 6.58 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
AVRAM I. CONSTANTIN BOGDAN 7.93 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(193)
AVRAM G. IONELA GABRIELA 5.62 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
AVRAM I. IONELA LARISA 7.74 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(129)
AVRAM I. LAVINIA IONELA 6.22 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
AVRAM I. STEFAN 6.23 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Silvicultura
Limba romana(104)
AVRAM C. VICTORIA LAURA 8.03 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(129)
AVRAMESCU T. ANDREEA MIRABELA 5.31 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
AVRAMESCU I. CLAUDIA NICOLETA 6.81 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
AVRAMESCU V. CLAUDIU VASILE 6.39 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
AVRAMESCU C. COSMINA ADINA 6.01 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
AVRAMOIU I. ELENA DANIELA 9.00 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(111)
AVRAMOIU I. NATALIA IONELA 8.38 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(140)
BABIUC E. PAULA 9.79 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(137)
BACA A. ANDREI OVIDIU 6.41 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
BACALA F. BIANCA ALEXANDRA 7.46 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(209)
BACANU M. ILIE MARIAN 6.47 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(171)
BACANUSI S. NICOLETA ANCA 7.02 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(209)
BACANUSI D. ROXANA MIHAELA 9.42 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(178)
BACIOIU N. JANINA-ELENA 5.82
BACITEA V. MIHAI 7.39 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(142)
BACIU N. PETRE 6.83 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(209)
BACUI I. IONEL 5.38 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
BACUI I. IONELA ADRIANA 6.17 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(134)
BADEA O. ADRIAN TIBERIU 5.79 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(176)
BADEA M. ALINA ANDREEA 8.39 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(189)
BADEA C. CONSTANTIN ANDREI 6.84 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
BADEA C. COSTANTIN CATALIN 9.48 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
BADEA I. CRISTIAN MARIAN 6.12 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(146)
BADEA I. CRISTINA MIRABELA 7.51 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(204)
BADEA M. FLAVIUS IONEL 6.22 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Silvicultura
Limba romana(104)
BADEA ILIE P. MIRCEA PETRISOR 6.83 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
BADEA M. MARIAN ALEXANDRU 6.65 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(168)
BADEA N. NICOLETA ZENOVIA 5.77 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(146)
BADEA E. VASILE ALEXANDRU 6.25 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(175)
BADESCU C. ANDREI IULIAN 6.76 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
BADESCU E. BOGDAN ALEXANDRU 6.04 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
BADESCU I. IONUT-ANDREI 7.96 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(194)
BADESCU M. MIRCEA AURELIAN 7.66 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(107)
BADICA N. CONSTANTIN 7.99 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
BADIN A. LARISA-MADALINA 8.66 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(194)
BADIN N. MADALINA-IULIANA 7.55 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(107)
BADIRCA D. ROBERT CATALIN 6.66 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
BADITA I. MARIA MINODORA 7.62 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
BADITA N. MARIA 9.54 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
BADOIU A. ALEXANDRU ALIN 7.63 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(105)
BADOIU I. CORINA ALEXANDRA 7.95 LICEUL TEOLOGIC TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(153)
BADOIU V. MIHAIL-VICTORAS 7.99 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(195)
BADOIU L. ROXANA DANIELA 6.70 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
BADULESCU G. PAULINA CLAUDIA AURA 6.69 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(157)
BADULESCU M. STEFAN LEONARD 8.32 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(126)
BAGEAC N. TIBERIUS DANIEL 5.70 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
BAICU E. COSMIN 5.81 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(103)
BALA M. FRANCISC 8.42 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
BALA V. MARIA ALEXANDRA 9.35 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
BALACEAN P. ALEXANDRU GABRIEL 8.02 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
BALACEAN M. ANCA GEORGIANA 8.83 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
BALACEAN M. ELENA DANIELA 6.98 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(150)
BALACEANOIU R. DUMITRU FLAVIUS 8.33 LICEUL TEORETIC NOVACI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(199)
BALACEANU A. ALINA ELENA 7.33 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(121)
BALACENOIU D. MARIA EMILIA 9.46 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
BALACESCU M. GEORGICA MIHAIL 7.46 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(188)
BALAET I. IRINA IONELA 7.56 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(204)
BALAN G. ALEXA CRISTINA 9.58 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(180)
BALAN C. DANIEL 7.88 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(142)
BALAN I. IOANA GEORGIANA 9.11 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
BALAN N. IONELA MIRABELA 6.76 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Agricultura
Limba romana(210)
BALAN I. SIMONA MARIANA 9.37 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
BALANOIU C. ANAMARIA GABRIELA 8.39 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(118)
BALANOIU G. BIANCA DIANA 8.08 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(183)
BALANOIU C. ELENA IZAURA 7.60 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(173)
BALASESCU I. CONSTANTIN 7.58 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(107)
BALASOIU C. ALEXANDRA 9.18 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(180)
BALCAN D. NAOMI IRINA 7.90 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
BALDOVIN C. CRISTELA MARIA 8.25 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
BALDOVIN S. DAIANA MARIA 8.70 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
BALDOVIN S. DUMITRU ADRIAN 8.40 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(205)
BALDOVIN E. EMANUEL 6.01 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
BALEANU O. ALEXANDRU ANDREI 8.02 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(141)
BALEANU S. CONSTANTA LAVINIA 6.93 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
BALICIOIU T. CONSTANTIN MADALIN 6.16 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(135)
BALOI I. ADRIAN CONSTANTIN 8.97 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(112)
BALOI D. ADRIAN VASILE 8.10 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(126)
BALOI G. GRIGORE MARIUS 9.49 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana/LEN(114)
BALOI A. IONUT ALEXANDRU 7.68 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
BALOI C. MADALIN MARIAN 8.20 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(126)
BALOI N. NICOLAE 9.34 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
BALOIU L. ALEXANDRA ADINA 8.68 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(111)
BALONIU C. DANIELA ELENA 9.24 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
BALOSIN N. ADRIAN GABRIEL 7.33 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
BALTARETE L. CRISTIAN ADELIN 7.69 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
BALTARETU P. FLORENTINA GEORGIANA 7.83 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
BALTARETU C. LAURA ELENA 6.45 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(150)
BALTATOIU P. PAUL ADRIAN 9.11 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
BALTATU E. EMILIA CORINA 7.66 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(201)
BALTOI H. ANDREI VLADUT 7.73 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
BALTOI N. ION COSTEL MARIUS 9.50 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
BALUTA S. ANA-MARIA 8.77 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
BALUTA G. CATRINEL GABRIELA 9.83 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(109)
BALUTA G. MARIA 7.40 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(157)
BALUTOIU D. DUMITRU CATALIN 6.64 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(209)
BALUTOIU I. EMILIAN MIHAI 9.12 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(115)
BALUTOIU C. IONUT DANUT 6.85 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
BALUTOIU A. LAURENTIU ADRIAN 6.08 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
BALUTOIU I. MADALIN DRAGOS 7.18 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
BALUTOIU N. MIHAI ALEXANDRU 8.21 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
BANATEANU G. EUGEN MADALIN 6.71 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(174)
BANCULEA E. ALEXANDRU IONUT 9.15 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
BANDAC G. ALEXANDRU GEORGE 8.96 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
BANESCU V. ROBERT GEORGE 7.21 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(162)
BANICA A. ANGELA NINA 9.69 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(180)
BANICA I. DENIS MIHAI ALEXANDRU 6.57 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
BANTA G. ANDREEA ADELINA 7.66 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(183)
BANTA T. MARIA ELIZA 7.48 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Silvicultura
Limba romana(104)
BANU C. ELENA FLORENTINA 6.00 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(161)
BANU I. FLAVIUS OVIDIU 7.91 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
BARA N. BOGDAN MARIUS 6.53 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
BARA C. ELENA CRISTINA 7.83 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
BARABOI M. BIANCA MARIA 9.28 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(109)
BARAGAN I. ANDREEA MIHAELA 8.59 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
BARAGAN I. ELENA MIHAELA 9.55 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(110)
BARBA - LUNGA I. IONUT SEBASTIAN 6.69 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(168)
BARBA ROSIE C. ION 5.37 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(182)
BARBOI V. FLORIN 8.78 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(170)
BARBOI I. ION ADRIAN 7.86 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(105)
BARBONIE G. GEORGIANA MADALINA 9.25 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
BARBU F. ALEXANDRA MADALINA 8.66 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
BARBU S. ANCA MARILENA 8.84 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
BARBU G. FLORIN CONSTANTIN 6.80 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
BARBULESCU I. ELENA MADALINA 5.94 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
BARBULESCU L. LAURA MADALINA 6.77 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "G-RAL C-TIN SANDRU" BILTA, RUNCU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(132)
BARBULESCU I. LAURENTIU REMUS 6.27 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
BARBULESCU I. LIDIA 8.64 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(164)
BARBUT N. CAMELIA 9.33 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(140)
BARBUT A. IULIANA MARIA 7.28 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
BARDAN N. MARIA ADELINA 8.00 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(141)
BARDAN N. RALUCA EMANUELA 9.12 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(108)
BARDAN D. RAMONA 7.00 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Silvicultura
Limba romana(104)
BARNA C. ALEXANDRU CONSTANTIN 5.67 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
BARNA C. VASILICA GEORGIANA 9.30 LICEUL TEORETIC NOVACI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(199)
BARONESCU G. MARIA GEORGIANA 7.58 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(170)
BAROS I. ANDREEA NARCISA 6.27 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(135)
BAROS I. ROXANA GEORGIANA 7.46 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(121)
BARTA C. DENISA FLORENTINA 7.48 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(166)
BARTA M. MARIA DENISA 7.09 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(173)
BASA M. LUISA ALEXANDRA 9.46 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
BASALMALIC A. CIPRIAN VALENTIN 5.17
BASICA C. COSMINA LARISA 8.36 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
BATAIOSU G. OVIDIU CATALIN 7.90 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(105)
BAZALUICA G. CRISTINA 7.30 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(166)
BAZAVAN C. ALEXANDRU IONUT 7.05 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
BAZAVAN D. DUMITRU MARIAN 7.36 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
BECHEANU V. DUMITRU CRISTIAN 5.25 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(146)
BECHERIU V. PETRE IULIAN 7.56 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Chimie industriala
Limba romana(156)
BECHERU I. ADRIANA-LARISA 8.53 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
BECHERU M. DIANA FLORENTINA 9.73 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
BECHERU S. REMI ADRIAN 7.03 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(177)
BECHIR F. ANDREI 8.74 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
BEJENARU A. ALINA DANIELA 7.87 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
BEJENARU C. ELENA IRINA 5.97 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
BEJINARIU C. CORNELIU ALEXANDRU 7.37 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
BEJINARIU C. GEORGIANA 6.37 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
BEJINARU V. ALEXANDRA CAMELIA 7.90 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
BEJINARU C. ALEXANDRA CRISTIANA 8.81 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
BEJNARIU G. GABRIELA MADALINA 7.19 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(162)
BEJNARU I. SILVIU IONUT 5.72 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
BELEGA D. ADRIAN CONSTANTIN 6.04 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
BELGIU A. ANTONICA ROBERT 8.78 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
BELGIU C. CONSTANTIN CLAUDIU 6.41 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
BENEGUI C. CEZARA OLIVIA 9.57 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
BENGA E. COSMIN NICOLAE 6.84 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
BERBECE N. MARIA MAGDALENA 7.06 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(107)
BERBECEL G. IONELA AURELIA 9.31 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
BERCA G. IRINA NICOLETA 8.56 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(111)
BERCA M. RAMONA MARIA 9.18 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(167)
BERCAN G. RAMONA LARISA 8.91 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(115)
BERCEA G. DUMITRU BOGDAN 7.88 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(184)
BERCEA C. SAMUEL 6.51 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(171)
BERCHEZ M. TANIA ELENA 8.90 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
BERESCU A. ALEXANDRU 8.27 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
BERINDEI D. SILVIA 9.25 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
BERSU C. MARIAN ALEXANDRU 5.40 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
BESCHERET V. ANDREEA IULIANA 9.60 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
BESLIU D. ANDREEA ELENA 9.47 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
BESLIU I. EUGEN CATALIN 8.47 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
BESLIU D. IONUT EUGEN 6.38 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(135)
BESLIU I. MARIN 5.88 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
BESLIU C. RODICA-CRISTINA 9.09 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(192)
BESNA I. MARIA GEORGIANA 7.87 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(129)
BICHERU D. MARIAN CONSTANTIN 6.23 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
BICOI A. ALEXANDRU DANIEL 8.93 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(115)
BIDICA C. VALERIA 6.11 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(157)
BILAVU G. ALEXANDRU FLORINEL 8.35 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
BILAVU S. SIMONA LAVINIA 8.27 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
BINEATA C. DANIELA AURELIA 7.10 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
BINEATA N. FLORINA NICOLETA 6.01 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
BIRAU G. ANDREEA RALUCA 7.22 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(162)
BIRAU F. CARMEN EUGENIA 7.43 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(121)
BIRAU I. ELENA-DANIELA 5.68
BIRAU G. GABI CONSTANTIN 6.25 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
BIRAU M. MIHAIL MARIAN DANIEL 7.07 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
BIRAU POPESCU N. ANA 8.85 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(108)
BIRCEANU A. MARIAN MADALIN 8.74 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(205)
BIRDEANU O. ANA MARIA 8.14 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
BIRHOATA P. PETRISOR IOSIF VIOREL 5.72 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
BIRIS D. ILIE CODRUT 6.95 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
BIRNEA G. GHEORGHE 6.27 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
BIRSANU T. IONUT MADALIN 6.66 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(187)
BIRZAIANU M. ELENA LUIZA 7.12 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(173)
BITAN E. CLAUDIU GABRIEL 6.82 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
BITEAN N. LAURENTIU ERVIN 6.73 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
BITOANCA C. FLORIN-CONSTANTIN 8.17 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(193)
BIVOLARU L. BOGDAN SORIN 8.08 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
BIVOLARU V. CRISTIAN 7.56 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
BIVOLARU I. FLORIN 8.54 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
BIZAU I. CLAUDIA 8.54 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
BIZGA C. CATALIN CONSTANTIN 7.01 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(209)
BIZGA D. MADALINA ROXANA 6.28 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(107)
BIZGA M. VIORICA ADELA 7.64 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(105)
BIZOC D. DIANA 9.15 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
BIZOC PASATOIU G. ARMAND HORATIU 8.34 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
BIZU I. ADNANA CRINA 9.16 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
BLAJ C. COSTINA ANA MARIA 9.30 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(115)
BLEJDEA N. NICUSOR ALEXANDRU 6.19 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
BLENDEA G. ELENA FRANCISCA 9.01 LICEUL TEORETIC NOVACI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(199)
BLENDEA C. NATALIA MARIA 7.67 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(131)
BLIDARU I. CRISTIAN 5.60
BLIDARU V. VERONICA LARISA 8.01 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(129)
BLINDU V. CRISTINA ELENA 8.37 LICEUL TEOLOGIC TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(153)
BLINDU D. DIANA 9.01 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(105)
BLINDU N. OANA MARIA 7.60 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(121)
BLOJ M. BIANCA STEFANIA 8.56 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(138)
BOANCHES V. OVIDIU CIPRIAN 7.94 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
BOANTA R. ALEXANDRA 7.70 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
BOANTA I. ELISA 9.62 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
BOANTA G. PETRUTA ILEANA 8.91 LICEUL TEORETIC NOVACI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(199)
BOANTA M. STELIAN 5.09
BOAR G. ALECSANDRU 8.56 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(205)
BOBAIANU G. OLIVIU GENE FANY 5.95 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(103)
BOBAN D. CONSTANTIN DORINEL 8.28 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
BOBEANU C. DANIEL 7.00 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(174)
BOBEI A. EDUARD MIHAIL 7.08 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
BOBEI I. ELENA GEORGETA 7.25 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(162)
BOBEI I. IOANA ADINA 6.19 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(157)
BOBIC T. DUMITRU OCTAVIAN 7.62 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
BOBIC C. ELENA MADALINA 6.93 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
BOBINA I. ANDREI MARIAN 7.32 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
BOBINA M. DANIEL-LIVIU 6.52 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(103)
BOBINA M. MIHAIL IOAN 7.51 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
BOBINA S. SORIN 6.29 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
BOBIRCI N. STEFANITA ANDREI 7.10 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(187)
BOBLEA G. GABRIEL-NICU 5.12
BOBOC M. ANDRA COSMINA 7.37 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
BOBOC B. DUMITRU 6.17 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(107)
BOBOC M. LUMINITA ANDREEA 7.88 LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(191)
BOBOCEL C. CONSTANTIN ALEXANDRU 6.81 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(187)
BOBOCIOIU A. DENIS ION 8.67 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(173)
BOBOCIOIU I. MARIA ALEXANDRA 7.20 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(173)
BOBOESCU L. VIOREL ALEXANDRU 8.15 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
BOBOLINOIU M. SORIN CATALIN 7.30 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
BOBOLUTA C. ADINA GEORGIANA 9.21 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
BOBOSATU V. DUMITRA MADALINA 8.16 LICEUL TEOLOGIC TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(153)
BOBOSATU I. NICOLETA SIMONA 8.44 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
BOCA A. ALEXANDRA ADRIANA 9.58 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(205)
BOCA I. FELICIA-MIHAELA 9.28 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
BOCEA A. ALEXANDRU-ALIN 6.71 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(197)
BODAE A. ALEXANDRA BIANCA 6.22 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(171)
BODAE D. MIRCEA CATALIN 9.12 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
BODESCU I. IONEL FLORIAN 5.13 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
BOENGIU N. STEFAN ADRIAN 7.04 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
BOGDAN A. ALEXANDRA ANDREEA 8.23 LICEUL TEOLOGIC TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(153)
BOGDAN I. MARIA IONELA 9.04 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
BOGDAN V. OANA DIANA 7.89 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
BOGDAN E. ROBERT ADRIAN 6.95 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(187)
BOGDAN C. ROBERT ANDREI 9.54 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(115)
BOGDAN O. ROXANA NICOLETA 7.95 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
BOGHIAN L. MONICA 9.77 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(109)
BOGHICI C. SILVIA 7.86 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
BOJINCA I. PAUL IONUT 5.64 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
BOLBOTINA I. DUMITRU ION 7.78 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
BOLFOS F. LARISA FLORENTINA 8.92 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
BOLOGAN P. ALEXANDRU PANTELIMON 7.86 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
BOLOLOI I. OLIVERA DIANA 8.68 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
BOLOVAN B. RADU MARIUS NICOLAE 8.28 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
BOLOZAN S. SANEL VICTOR 7.40 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(201)
BOLTASU I. CATALINA IONELA 6.82 LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(191)
BOLTASU G. CRISTINA MADALINA 8.41 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
BOLTASU M. MADALINA ANDREEA 8.77 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
BONCEA P. NARCIS CRISTIAN 8.22 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
BONCU E. EMIL 8.70 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
BONCULESCU D. DANIEL 5.96 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
BONDA C. RAMONA AURELIA 7.24 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
BONDOC E. CONSTANTIN NELUTU 7.75 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(208)
BONEA M. MIHAIL MADALIN 5.61 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
BORCEA M. MARIAN 8.61 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
BORDANC P. FELICIA 7.76 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(126)
BORDEA M. ANDREEA ANETA 9.50 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
BORDEI C. ANDREEA ALEXANDRA 6.71 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(106)
BORDIANU A. ALEXANDRU 8.06 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
BORDINC D. MARIA MAGDALENA 8.28 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
BORHINA D. DUMITRU BOGDAN 5.70 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(135)
BORHINA N. NICOLAE LUCIAN 8.69 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(111)
BORLAN D. LIVIU ION 8.75 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
BOROACA N. IULIAN CATALIN 6.44 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(136)
BORTOAIE C. EMIL CONSTANTIN 5.00
BORTOFLEAC M. OPRICA MIHAELA 6.38 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(107)
BORUGA I. GABRIEL 6.74 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
BOSOG I. AURELIAN LIVIU 6.82 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
BOSOLACU C. MARIA ADINA 7.89 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
BOSONCEA P. ALEXANDRA 8.34 LICEUL TEORETIC NOVACI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(202)
BOSTINA M. ANA MARIA 8.51 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
BOTANEL E. ANA 8.72 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(159)
BOTICA C. DENISA 9.29 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(109)
BOTILA T. IONUT-ADRIAN 6.57 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
BOTOAGA C. ADINA ELENA 8.89 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(164)
BOTOTEANU V. BEATRICE 8.73 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(118)
BOTOTEANU V. BIANCA 8.78 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(118)
BOTUSI D. CLAUDIU NICOLAE 8.37 LICEUL TEORETIC NOVACI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(202)
BOULESCU T. AUGUSTIN MARIAN 7.75 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
BOULESCU D. OANA DORINA 8.99 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(140)
BOZDOGESCU A. ROBERT CRISTIAN 9.33 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
BOZIANU T. ELENA CRISTINA 8.07 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(119)
BOZONCA C. DRAGOS CONSTANTIN 5.94 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
BRAIA R. ELENA LAVINIA 6.64 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(107)
BRAIA D. VASILE ANDREI 6.33 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(146)
BRAILEANU F. TEODOR ADRIAN 7.95 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
BRAILOIU A. ANDRA 9.22 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
BRAN G. ANREEA MIHAELA 9.31 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
BRANDIBUR G. TEODOR RADU 9.58 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(115)
BRANDIBURIU C. ROXANA ANDRADA 9.73 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
BRANESCU I. AUREL IONUT 8.07 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(177)
BRANESCU L. BOGDAN MIHAI 7.77 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(159)
BRANESCU G. IRINA ANA MARIA 8.05 LICEUL TEORETIC NOVACI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(202)
BRANESCU N. NICOLAE CATALIN 8.27 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(177)
BRANESCU V. ROBERT COSMIN 7.57 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
BRANGA C. BOGDAN MARIAN 9.05 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
BRANGA D. GABI DOINA 8.43 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Chimie industriala
Limba romana(156)
BRASOVEANU C. IOAN BOGDAN 8.60 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
BRATILOVEANU I. ANA MARIA 8.09 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(151)
BRATILOVEANU D. DIANA 8.88 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(111)
BRATILOVEANU N. MADALIN NICUSOR 8.90 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(115)
BRATU C. ALEXANDRA SILVIA 9.37 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
BRATU G. DANIEL ALEXANDRU 6.59 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
BREANA P. ANDREI FLORIN 8.51 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
BREAZU I. ILIE 7.96 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
BREBU A. BOGDAN ILIE 8.27 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(189)
BRECIUGA A. ELENA LARISA 7.63 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(208)
BREHUI D. DIANA ELENA 8.42 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
BRELEA N. ISABELA MADALINA 6.70 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
BREZNILA I. MIHAELA 8.94 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(164)
BRICEAG D. ALEXANDRU GABRIEL 6.42 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(171)
BRICEAG D. ELENA-ECATERINA 6.96 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(197)
BRINCOVEANU C. LAVINIA JANINA 5.88 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Agricultura
Limba romana(210)
BRINDUSESCU N. CONSTANTIN 6.42 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(147)
BRINDUSOIU D. MADALIN ALEXANDRU 7.32 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
BRINDUSOIU S. MIRELA 8.27 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(118)
BRINZAN I. CLAUDIA ALINA 7.47 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
BRINZAN T. ION EVELIN 8.59 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(111)
BRINZAN G. LILIANA 7.29 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
BRINZAN V. MADALINA 8.94 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(108)
BROCAN I. RALUCA GEORGIANA 7.59 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
BRUJAN N. CONSTANTIN CLAUDIU 8.16 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(170)
BRUJAN G. ROBERT ALEXANDRU 6.50 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
BRUMAR A. ROXANA MARIA 7.49 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(170)
BUCA M. ADINA ELENA 9.07 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(112)
BUCALAE S. OVIDIU GABRIEL 9.24 LICEUL TEORETIC NOVACI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(199)
BUCATARU I. CAMELIA ANDREEA 8.10 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
BUCHE V. VIRGIL IONUT 8.75 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
BUCICA S. MADALINA 9.26 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(180)
BUCLOIU I. CONSTANTIN NICUSOR 7.03 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(182)
BUCUCI D. RUBEN ALIN 5.72 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(146)
BUCUR C. FLORINA CRISTINA 7.10 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Silvicultura
Limba romana(104)
BUD V. ELENA ROXANA 6.72 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(106)
BUDA I. CORINA BIANCA 6.88 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(209)
BUDA M. MARIAN CONSTANTIN 7.80 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
BUDESCU M. LOREDANA MIRELA 7.94 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
BUDICA I. PETRE CRISTIAN 7.33 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
BUDICA V. VASILE COSTEL 6.68 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
BUDILICA I. ANDREEA GEORGIANA 8.93 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(189)
BUDINESCU L. GRETA MARIA 9.56 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
BUDULAN I. ADRIAN ILIE 9.01 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
BUGA E. RAZVAN ALEXANDRU 7.33 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
BUGA R. RUDI 7.50 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
BUICA S. CRISTIAN GABRIEL 6.24 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
BUJOR C. ANDRADA BIANCA 9.72 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(120)
BUJOR I. CONSTANTIN VALENTIN 6.19 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
BUJOR P. EMANUELA 7.79 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
BUJOR D. ION ANDREI 5.61 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(135)
BUJOR I. MARIAN IONUT 6.58 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(208)
BUJOR I. MARIUS VICTORAS 5.93 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
BUJU G. NICOLAE 8.35 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(205)
BULEAC D. VALENTINA RALUCA 9.32 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
BULEAUCA C. MARIA MADALINA 8.15 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(120)
BULIGA I. BIANCA 8.73 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
BULIGA C. CLAUDIA ADELINA 8.08 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
BULIGA S. MIHAELA ISABELA 6.79 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(168)
BULIGA O. RAMONA ADRIANA 6.95 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
BULMACI T. CLAUDIU MARIAN 6.61 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(182)
BUNAIASU F. ANDREEA DORINA 9.34 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
BUNCIANU S. MADALINA SIMONA 9.42 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(137)
BUNDEA I. IONUT 4.95 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
BUNECI D. DUMITRU DANIEL 7.14 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
BUNGET M. ALEXANDRU CATALIN 9.72 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
BUNOIU M. ELENA MIHAELA 6.92 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
BUNOIU M. MARIA LUIZA 7.84 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(141)
BURADA G. DORIN-NICOLAE 7.04 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(198)
BURADA M. IRINEL CONSTANTIN 6.92 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(196)
BURCA P. ALEXANDRU 6.83 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(187)
BURCA S. CATALIN SEVASTIAN 6.47 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
BURCEA M. ALINA GEORGIANA 8.54 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(111)
BURCEA G. ELIZA RALUCA 7.32 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(166)
BURCEA I. FLORIN 5.67
BURDEA I. CATALIN 8.61 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
BURDUCEA D. ELENA GEORGIANA 6.62 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(150)
BURDUJA V. CRISTINA MARIA 6.34 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
BURDULEA I. ELENA LARISA 5.36 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
BURDULEA V. JOITA STELIANA 5.78 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(146)
BURDULEA M. LIVIU 6.12 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
BURGHEL D. RALUCA MARIA 8.95 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(164)
BURLAN G. ADRIAN IONUT 6.99 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(187)
BURLAN G. DUMITRU BOGDAN 6.73 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
BURLAN L. EVELINA ELENA 8.98 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(110)
BURLAN F. FLORENTINA MADALINA 8.98 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana/LEN(114)
BURLAN C. MARIA MIRABELA 6.44 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(168)
BURLAN P. OANA ALEXANDRA 9.56 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(180)
BURNAZ C. LIVIU MARIAN 7.17 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(161)
BURNECI G. AURELIA 6.89 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(198)
BUSAN S. CONSTANTIN IONUT 6.17 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(171)
BUSAN S. SORIN ION 6.55 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(168)
BUSE C. CONSTANTIN-CATALIN 8.71 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(193)
BUSE S. DUMITRU MARIAN 8.67 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(120)
BUSE B. OLGUTA 7.44 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
BUSE G. SORIN MARIAN 9.07 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(115)
BUSE S. STEFAN MARIUS 8.60 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(208)
BUSEA E. IONUT BOGDAN 7.44 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(201)
BUSOI M. CONSTANTIN COSMIN 6.35 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(176)
BUSOI D. GABRIEL DANUT 5.44 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
BUSOI S. SORIN 8.69 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(205)
BUSTEAN D. ANA MARIA 7.21 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(106)
BUSUIOC C. ALEXANDRU ILIE 7.39 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
BUSUIOC V. CLAUDIA MIHAELA 9.52 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(180)
BUSUIOC C. CRISTINA MARIA 9.08 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(178)
BUSUIOCEANU C. ELENA GEORGIANA 7.65 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(177)
BUSULETE N. IONUT MARIAN 9.10 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
BUTAN P. ALEXANDRU 5.96 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
BUTARU F. FLORINEL 9.34 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
BUTIUC V. ANDRADA STEFANIA 9.27 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(109)
BUTOARCA I. ANCA LOREDANA 9.48 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(180)
BUTU M. ADRIAN ADI 7.06 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
BUTUCEL I. MARIAN LUCIAN 6.78 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
BUTUSINA V. LAVINIA DIANA 6.94 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
BUZARIN G. CRISTIAN 7.49 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(142)
BUZARIN I. DIANA ELENA 9.01 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
BUZATU I. BOGDAN GABRIEL 9.03 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(138)
BUZATU M. CONSTANTIN LAURENTIU 8.42 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
BUZATU V. ILEANA LOREDANA MIOARA 8.69 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
BUZATU N. LOREDANA EMANUELA 8.81 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
BUZERA C. ADELINA CRISTINA 9.40 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(109)
BUZGURE G. GEORGIANA CAMELIA 6.76 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(146)
BUZIANU D. MARIA MADALINA 7.32 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(184)
BUZURIN E. EMANUEL DANIEL 7.63 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(177)
CACIULAN I. MARCEL CATALIN 8.10 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
CALANGIU ENE A. ALEXANDRA LIANA 8.63 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(111)
CALARASU M. FLORENTINA LILIANA 6.62 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(198)
CALDARUSE V. ADELINA MIHAELA 8.47 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
CALDARUSE G. ARNOLD GABRIEL 8.76 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
CALESCU V. GHEORGHE MARIAN 5.99 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
CALIMAN E. ALEXANDRU ION CONSTANTIN 5.74 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
CALIN C. CONSTANTIN MADALIN 8.18 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
CALIN V. IONUT VOLUS 8.25 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
CALIN M. OANA CORNELIA 8.86 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(108)
CALINA C. DUMITRU IONUT 6.52 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
CALINA F. FILIP CODRUT 7.33 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(209)
CALINA I. IONUT ALEXANDRU 8.48 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(120)
CALINA C. MARIA DANIELA 6.07 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
CALINA S. NICOLAE CONSTANTIN 6.07 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(133)
CALINA C. PETRE EUGEN 7.63 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
CALINA I. RAMONA-LAVINIA 8.00 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(194)
CALINA M. STEFANIA MARINELA DENISE 8.01 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
CALINOIU S. SABINA CARMEN 6.58 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(171)
CALINU D. VICTORIA DENISA 8.74 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(108)
CALOTA C. ALEXANDRA BIANCA 9.19 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
CALOTA D. ANDA COSTINA 8.44 LICEUL TEOLOGIC TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(153)
CALOTA V. ANDREEA VALENTINA 8.59 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(136)
CALOTA G. ANTON GABRIEL 6.75 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
CALOTA G. CLAUDIU 8.23 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(193)
CALOTA C. DANIEL CONSTANTIN 6.72 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Silvicultura
Limba romana(104)
CALOTA G. DENISA GEORGIANA 9.35 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
CALOTA P. EDUARD VASILE 5.92 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(182)
CALOTA I. IONUT MIHAI CONSTANTIN 8.03 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(184)
CALOTA I. IONUT MIHAI 7.51 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(183)
CALOTA L. LAURA 8.17 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
CALOTA E. MARIAN ALEXANDRU 7.50 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(188)
CALOTA S. STEFAN-ALEXANDRU 6.68 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(197)
CALOTA G. VALENTIN 8.05 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
CALOTA I. VALERIU CRISTIAN 9.76 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
CALOTESCU I. ELENA CRISTIANA 7.77 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(184)
CALU G. MARIANA ROXANA 6.41 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(181)
CALUGARITA L. LUCIAN 8.80 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(121)
CALUGARU V. MADALINA 8.62 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(173)
CALUSERU R. MARIA RAMONA 9.10 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
CAMBREA I. STEFAN 8.40 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
CANAVEA C. BIANCA ALEXANDRA 9.11 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(110)
CANAVEA C. ROXANA ANETA 9.02 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(178)
CANUCI C. MONICA 7.26 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(181)
CAPASTRARU I. BIANCA DENISA 8.64 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
CAPATINA V. ANDRA VIORELA 8.32 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
CAPATINA C. ANDREEA CRISTINA 8.89 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(137)
CAPOTA D. IONELA ROXANA 8.31 LICEUL TEORETIC NOVACI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(199)
CAPRAR D. ADELINAELVIRA 8.51 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
CAPRARU M. MANUELA 9.71 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana/LEN(114)
CAPTILIN A. PAUL ALEXANDRU 7.03 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
CARACALEANU I. PATRU 7.75 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
CARAGEA D. ADELINA MIHAELA 7.69 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(183)
CARAGEA M. LENUTA 5.57
CARAGEA S. ROBERT MADALIN 8.07 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
CARAGUI M. MARCEL FLORIN 6.60 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
CARALICEA I. ANA MARIA 9.42 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
CARAMETE C. ELVIS CONSTANTIN 8.59 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
CARASEL M. NICOLAE-CATALIN 8.90 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(193)
CARAVAN I. DAVID IONUT 5.81 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
CARAVAN T. ELENA MADALINA 7.93 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
CARDOS O. CRISTIAN 8.63 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(168)
CARIGA I. ION CODRUT 9.14 LICEUL TEORETIC NOVACI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(202)
CARJAN C. CONSTANTIN ANDREI 8.49 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
CARLIGERU-NASTASIE N. ADINA 7.22 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(162)
CARSTENOIU I. ANDREEA MIHAELA 5.84 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(146)
CARTIANU T. ILEANA CRISTINA 9.45 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
CASUNEANU I. RALUCA BIANCA 7.15 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(118)
CATALIN A. DANIEL IONEL 8.62 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
CATALINA C. CARMEN NICOLETA 6.82 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(161)
CATANA I. ADINA DENISA 7.81 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
CATANA D. ALEXANDRU GHEORGHE 7.28 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(107)
CATRINA I. CONSTANTIN MARIUS 4.94 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
CATRINA A. DUMITRU DANIEL 7.05 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(147)
CATRINOIU G. ALEXANDRA MONA LISA 7.50 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(129)
CATRINOIU D. ANCA MARIA 8.56 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(111)
CATRINOIU D. ANDREEA ELENA 8.42 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
CATRINOIU L. MARIA MADALINA 5.64 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(103)
CATRINOIU D. MIHAI FLORIN 6.69 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
CATRINOIU V. ROMICA EDUARD 7.43 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
CAUC A. CRISTINA-MIHAELA 8.88 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(194)
CAVAL G. ALIN MARIUS 9.25 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(167)
CAVAL I. PETRONELA MARIA 7.68 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(170)
CAVALOIU S. MIHAI GABRIEL 9.37 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
CAZACU V. ALEXANDRU 7.77 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(181)
CAZACU G. GEORGIANA ANDREEA 8.96 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(164)
CAZACU M. MARCEL SIMION 7.71 LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(191)
CAZALBASU V. VASILE LAURENTIU 8.76 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
CAZAN C. CODRUTA ALINA 8.39 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(121)
CAZAN T. TIBERIU GABRIEL 8.04 LICEUL TEOLOGIC TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(153)
CEAURANU T. LIZICA MADALINA 9.52 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(109)
CEAUSESCU M. ANDREEA MARCELA 8.87 LICEUL TEORETIC NOVACI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(202)
CEAUSU C. DENISA CRISTINA 7.59 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(183)
CENUSE D. CRISTIANA DIANA 9.17 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(109)
CENUSE P. RAMONA MADALINA 8.38 LICEUL TEORETIC NOVACI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(199)
CEPLEANU I. CONSTANTIN-CIPRIAN 8.73 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(194)
CERCEL M. MADALINA LUMINITA 7.45 LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(191)
CERCELARU G. CRISTINA 8.56 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
CERNAIANU I. ANDREEA ELIZA 8.55 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
CERNAIANU G. ANDREEA MIRABELA 7.10 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
CERNATOIU D. RALUCA DANIELA 8.54 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
CERNEA G. ANCA MARIA 8.79 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
CERNICA N. NISTOR MARIAN 6.86 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(161)
CERVINSCHE N. DIANA 5.95
CEUSESCU N. LARISA ALEXANDRA 9.00 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(137)
CHELARIU N. ALEXANDRA 8.95 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
CHELARU I. JENICA-DUMITRITA 6.10
CHELCEA I. RAMONA ALEXANDRA 9.68 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(137)
CHELU N. SORINA CRISTINA 8.42 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
CHERAN A. MARIUS FABIAN 5.57 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(174)
CHERCIU M. CORINA 8.72 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
CHERCIU I. IONELA DESPINA 7.78 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(201)
CHERCIU C. IONUT CONSTANTIN 9.62 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(115)
CHERCIU A. MADALINA DENISA 6.83 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
CHERCIU G. MADALINA LOREDANA 7.64 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(204)
CHESNOIU V. DANIEL 8.41 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
CHIANA I. ANDREIA IULIANA 8.45 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(204)
CHIHAI I. CONSTANTIN NICOLAE 6.71 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(208)
CHILEA I. IRINA LUIZA 8.07 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
CHILIBAN V. AURELIAN-ION 6.94 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(196)
CHILIBAN I. GHEORGHE MARIAN 6.63 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(171)
CHILIBAN M. ION MARIUS 6.64 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(197)
CHILIBAN G. RAZVAN DANIEL 7.92 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
CHIRCU D. ANDREI RAZVAN 9.23 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
CHIRCU V. MARIUS VALENTIN 8.04 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(141)
CHIRCULESCU A. ROBERT ELIAN 7.10 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(181)
CHIREATA I. ALINA CLAUDIA MIRABELA 7.49 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(129)
CHIREATA E. NICUSOR ELEODOR 6.03 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(103)
CHIRETOIU D. DRAGOS COSMIN 8.16 LICEUL TEORETIC NOVACI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(202)
CHIRIAC I. ION ADRIAN 8.29 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
CHIRILA S. BIANCA GABRIELA 7.40 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(173)
CHIRILA R. LUCIAN ANDREI 6.71 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(174)
CHIRILA V. RAMONA FELICIA 7.07 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
CHIRITESCU IVAN V. DANIEL TIBERIUS 6.95 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
CHIRITOIU C. ADELIN BOGDAN 8.04 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(119)
CHIRITOIU F. FLORINA RAMONA 7.53 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(121)
CHIRON C. ALEXANDRU GHEORGHE 6.88 LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(191)
CHISALCA D. PANTELIMON FLORIN 7.01 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
CHISALOM P. ANDREEA MIHAELA 7.57 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(106)
CHISAMERA E. VASILE MIHAI 8.96 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
CHISELITA V. NICOLAE 8.74 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(138)
CHISIM T. ELENA 7.08 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
CHISIM P. FLORIN LIVIU 6.60 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Silvicultura
Limba romana(104)
CHISIM G. IONUT COSMIN 4.90 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(175)
CHISIM M. SIDONIA MADALINA 6.52 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(147)
CHITIBOI V. MARIA IRINA 7.54 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(131)
CHITIGIU H. MADALIN DORINEL 7.30 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(142)
CHITIMIA I. NARCIS RUBEN 7.52 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(166)
CHITIMIA D. ORTANSA BIANCA 6.73 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(161)
CHITIMIA TUDOR C. NARCISA ALEXANDRA 6.60 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
CHITORAN G. GABRIELA VALERICA 5.49 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Agricultura
Limba romana(210)
CHITORAN C. PETRICA ROBERT 6.80 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
CHITU M. DAVID 7.33 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(106)
CHITULESCU M. ALEXANDRA GHEORGHITA 7.48 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(166)
CHITULESCU A. DIANA DANIELA 9.35 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(164)
CHIVU V. CATALIN FLORIN 7.56 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
CICA I. IONELA DENISA 9.19 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(120)
CICEA M. GHEORGHE 5.80 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
CICIOI N. OANA FELICIA 8.37 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(189)
CIDOIU I. ALEXANDRU 7.48 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(204)
CIDOIU A. ION CATALIN 6.71 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
CIHERAN M. NICOLAE BOGDAN 9.55 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana/LEN(114)
CIJMARU G. ALEXANDRU EVELIN GHEORGHE 7.12 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
CILCIOI N. MIHAITA 5.61 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
CILIBIU A. ALINA 8.20 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(173)
CILNICEANU D. RADU DUMITRU 9.08 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
CIMPEANU A. VLAD CATALIN 8.22 LICEUL TEOLOGIC TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(153)
CIMPOCA G. VICTORITA RALUCA 8.50 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
CIMPOERU G. CORINA DANIELA 7.38 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
CIMPOERU C. EMILIA 8.22 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
CIMPOIERU S. MARILENA RALUCA 8.39 LICEUL TEOLOGIC TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(153)
CIMPU D. ADELINA ELENA 7.95 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(131)
CIMPU M. MIRON ELEONOR 9.16 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
CIMPU I. PETRE CATALIN 6.79 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
CINCA M. DIANA 9.07 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
CINCA I. IOANA ADELINA 9.29 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
CINCA I. OANA LEONTINA 5.86 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
CINDEA N. ALBERT DANIEL 6.85 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(187)
CINDEA C. BENIANIN 7.70 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(105)
CINDEA N. IOAN GABRIEL 7.23 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
CINDEA S. ROXANA 8.99 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
CINTEZA V. VASILE 5.90 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
CINTEZA I. VIOREL 5.47 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(135)
CIOABA V. GABRIELA 7.48 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(166)
CIOACA C. LAURENTIU IONUT 7.67 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(170)
CIOBANU V. ALEXANDRA CRISTINA 8.12 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
CIOBANU N. ALEXANDRA 7.64 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(159)
CIOBANU C. CONSTANTIN MADALIN 9.07 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(164)
CIOBANU S. DENISA ELENA 8.84 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(108)
CIOBANU V. DRAGOS IONUT 8.00 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
CIOBANU C. ELENA ALEXANDRA 6.65 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(150)
CIOBANU P. ION PETRICA 7.46 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
CIOBANU I. LAURENTIU NICOLAIE 4.89 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(174)
CIOBANU M. MADALINA ADRIANA 8.78 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(167)
CIOBANU I. MARIA ADRIANA 7.66 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
CIOBANU S. MIHAITA MARIAN 7.28 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
CIOBANU N. OVIDIU ION 7.22 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
CIOBANU O. REBECA ANDREEA 7.77 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
CIOBESCU I. NICOLITA FELICIA 7.96 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(157)
CIOBOTEA C. DENISA DANIELA MONICA 6.94 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(107)
CIOBOTEA V. VASILE LAURENTIU 6.36 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
CIOCA A. LUCIAN CORIN 7.96 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
CIOCAN C. ANCA VASILICA 8.61 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
CIOCAN I. ANDREI ION 6.63 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
CIOCAN A. DENISA MARIA 6.41 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
CIOCAN S. IULIANA LOREDANA 8.95 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
CIOCAN A. LUCIAN-ROBERT 6.52 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(198)
CIOCAN D. NICOLAE MADALIN 7.09 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(177)
CIOCAN D. PANTELIMON 7.20 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
CIOCAN D. VASILE IONUT 7.01 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(136)
CIOCARLAN I. LAURA ADRIANA 9.13 LICEUL TEORETIC NOVACI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(199)
CIOCEA P. ANA-MARIA 8.61 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
CIOCHINA D. OANA MADALINA 7.55 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
CIOCHINA S. VASILE BOGDAN 7.28 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
CIOCILTEA C. MARIANA CRISTINA 6.81 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
CIOCIOI C. CONSTANTIN ANDREI 6.55 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(136)
CIOCIOI D. VIOLETA MARIA 9.10 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
CIOCIOI D. VIORICA ELIZA 7.95 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(105)
CIOCIOMAN G. ALINA MADALINA 7.40 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
CIOCIOMAN I. MARIA IZABELA 7.17 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(181)
CIOCIOMAN V. VICTOR ANDREI 7.34 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(188)
CIOCIRLAN G. ANDREEA GABRIELA 6.08 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
CIOCIU L. BOGDAN CATALIN 7.48 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(106)
CIOCLEA C. AURELIAN ANDREI 8.63 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana/LEN(114)
CIOCLOV I. MARIUS GEORGE 7.80 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
CIOCOIU E. ELENA OLIMPIA 8.05 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
CIOFU V. BOGDAN NICUSOR 7.12 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(201)
CIOI E. EMILIAN LUCIAN 6.83 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
CIOIENARU G. TITU CATALIN 8.48 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
CIOLACU E. SABINA CONSTANTINA 7.20 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
CIOLOFAN G. EDUARD MARIAN 8.84 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(205)
CIOLPAN M. DARIUS MIHAI 8.78 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
CIOMAGA V. VIOREL ANDREI 5.31 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
CIONTEA G. SIMONA-SILVIA 7.33 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(196)
CIONTOIU I. ION 6.87 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
CIONTU C. CONSTANTIN GIULIANO 6.77 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
CIOPAC N. MARIUS CATALIN 5.77 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(175)
CIORBA N. NICULINA TEODORA 8.22 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Chimie industriala
Limba romana(156)
CIOROABA N. NICOLAE MIHAI 8.97 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(112)
CIOROBEA C. CONSTANTIN ALEXANDRU 8.84 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
CIOROBEA D. DORINEL MARIAN 6.15 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
CIOROBEA N. NICOLAE 6.32 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(135)
CIOROBEA N. VASILE 5.89 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(135)
CIOROIANU P. DENIS GABRIEL 9.05 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
CIOROIANU M. GEORGIANA DENISA 6.08 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
CIOROIANU F. ISABELA LAVINIA 8.00 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(167)
CIOROMELA I. VICTOR FLORIN 7.36 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(170)
CIORT R. ELENA CRISTINA 9.36 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
CIORTAN N. ADELIN COSMIN 7.28 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(181)
CIORTAN C. MADALINA COSTINA 7.56 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(184)
CIOTOR D. DAN DUMITRU 8.51 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(205)
CIOVEIE I. ANDREI 6.26 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(181)
CIRCIU I. CONSTANTINA IONELA 6.89 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
CIRCIU P. ELENA MADALINA 8.93 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(141)
CIRCIU I. NARCIS ADELIN 6.41 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(135)
CIRCIU N. RAZVAN NICUSOR 7.02 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(136)
CIRCIUMARU G. AURELIA GEORGIANA 7.94 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(193)
CIRCIUMARU I. DIANA CRISTINA 8.90 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
CIRJAN T. IONELA DANIELA 6.60 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
CIRJAN E. MADALIN MIHAI 6.97 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
CIRLEA D. TEODORA 9.83 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
CIRLIG I. ANA MARIA 6.41 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(135)
CIRLIGEANU I. IONELA 7.54 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
CIRLIGERU I. IONELA CLAUDIA 8.36 LICEUL TEORETIC NOVACI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(199)
CIRLIGERU I. MARIUS NICOLAE 7.07 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
CIRLOGEA C. MIHAELA CAMELIA 9.51 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
CIRNEANU F. ANA MARIS 8.33 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(167)
CIRSTEA I. ANA MARIA LILIANA 6.70 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
CIRSTEA I. DORINA ALEXANDRA 8.33 LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(191)
CIRSTEA C. FLORIN NICOLAE 8.04 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
CIRSTEA C. IONELA MARIA 6.32 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(176)
CIRSTEA F. IULIANA ALEXANDRA 8.25 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
CIRSTEA E. MADALIN IONUT 7.49 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(119)
CIRSTEA V. RADU ANDREI 7.74 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(170)
CIRSTEA V. VASILE DANIEL 7.57 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(188)
CIRSTINOIU M. MARIA LAVINIA 8.21 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
CIRSTOC A. ALINA MARIA 9.42 LICEUL TEORETIC NOVACI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(199)
CIRSTOC I. ELENA MADALINA 7.40 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(204)
CIRSTOIU G. NADIA IRINA 6.81 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(168)
CIRSTOS I. GEORGIANA 8.14 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
CIRTINA V. ADELINA VALENTINA 8.16 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(157)
CIRTINA G. ANA GIORGIANA 8.35 LICEUL TEORETIC NOVACI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(202)
CIRTINA G. OVIDIU GHEORGHE 8.50 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
CIRTU G. SILVIA MARILENA NICOLETA 8.89 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(167)
CIUCA C. ANCA ELENA 6.72 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(136)
CIUCA V. CATALIN VICTORAS 7.12 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(182)
CIUCA D. EUFRUSINA 6.70 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(136)
CIUCA I. IONELA LARISA 6.41 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
CIUCIUC E. CONSTANTIN-CATALIN 6.95 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(198)
CIUCU I. ADRIAN IONUT 7.21 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(168)
CIUCULESCU M. SILVIU 7.39 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
CIUCUR V. IULIA MARIA 8.73 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(108)
CIUCURESCU A. GIGEL ALEXANDRU 5.87 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(135)
CIUICA A. CATALIN CONSTANTIN 7.62 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
CIUICA I. ROXANA CRISTINA 6.92 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
CIULAVU I. ANA-MARIA MAGDALENA 8.65 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(131)
CIULAVU I. EMILIAN IONUT 8.33 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
CIUNGU OTARASANU I. IULIA MARIA 6.08 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(182)
CIUNGULETE N. NICOLAE ADRIAN 7.39 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(201)
CIURARU C. DORIN 6.40 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
CIUREA N. ADRIAN STEFAN 7.54 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
CIUREA V. EFRAIM ALEXANDRU CATALIN 8.06 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(105)
CIUREA I. ELENA MIRABELA 7.72 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(183)
CIUREA L. OANA FLORENTA 8.77 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
CIUREA A. ROXANA-COSMINA 7.86 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(171)
CIUTA D. COSMIN CATALIN 5.36
CIUTEANU N. EUGENIA LUMINITA 6.44 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
CLOSANU V. PARASCHIVA 5.23 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(133)
COANCA S. MADALINA MIHAELA 6.97 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(150)
COANDA M. GEORGIAN ALIN 6.58 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
COANDA F. MARIN FLORIAN 8.01 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
COANDA G. PHILIP 8.98 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(112)
COARA M. CRISTINA 5.73 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(103)
COARDA S. ELENA MIHAELA 9.03 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(208)
COBZARU C. CORNELIUS MADALIN 7.10 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
COCAR I. RADU OCTAVIAN 9.46 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
COCHECI I. ELENA ALINA 9.48 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(180)
COCHINA M. ALIN CONSTANTIN 8.32 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
COCHINA A. CONSTANTIN ALEXANDRU 8.02 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(174)
COCINA N. SERBAN NICOLAE LIVIU 5.94 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
COCIOABA S. CRISTINA ELENA 9.40 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
COCIR I. AMELIA IOANA 8.57 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(138)
COCIR V. OANA DANIELA 9.08 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(140)
COCLEA I. DUMITRU VALENTIN 6.71 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
COCLEA V. MARIA LUIZA 7.60 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(195)
COCOLEA V. FLORIN 4.83 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
COCOLEA I. IONUT ROMAN 7.00 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "G-RAL C-TIN SANDRU" BILTA, RUNCU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(132)
COCOLEA V. VASILICA 7.17 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "G-RAL C-TIN SANDRU" BILTA, RUNCU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(132)
COCOR V. VIOREL ROBERT 7.80 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
COCORANU I. ADRIAN 6.93 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(106)
COCORANU G. ALEXANDRU 9.27 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
COCORANU I. ANDRADA VIVIANA 8.85 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(108)
COCORANU D. DENISA MIRABELA 8.81 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(108)
COCORANU C. DORIANA LAVINIA 7.06 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(106)
COCOROVEANU C. MARIA DENISA 7.45 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
COCORU M. IONELA CERASELA 8.59 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(167)
CODIN C. ANELIS 7.32 LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(191)
CODREANU I. ADELA MIHAELA 8.86 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
CODRES M. ILIE COSTINEL 7.31 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
COICA C. CONSTANTIN ADRIAN CATALIN 7.93 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(170)
COJAN D. ARISTICA 7.86 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(151)
COJAN D. GABRIEL IONUT 7.54 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(119)
COJEI I. ANDREEA SIMONA 9.34 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(178)
COJEI G. CRISTINA ELENA 9.38 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
COJOACA C. NICOLAE MADALIN 7.31 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(181)
COJOCARU F. ADRIANA 9.24 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(164)
COJOCARU S. ANCUTA EMANUELA 7.21 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(150)
COJOCARU D. DENIS DANIEL 7.43 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
COJOCARU P. ELENA CRISTINA 8.28 LICEUL TEOLOGIC TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(153)
COJOCARU G. GABRIEL RAUL 5.28 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
COJOCARU I. IOANA ANDREEA 8.27 LICEUL TEOLOGIC TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(153)
COJOCARU D. IONELA ANDREEA 9.48 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
COJOCARU V. LAURENTIU-COSMIN 6.42 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(196)
COJOCARU M. LIVIU-DUMITRU 7.16 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(198)
COJOCARU M. MARIA RAMONA 9.45 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(167)
COJOCARU C. MIRCEA-FLAVIAN 7.27 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(196)
COJOCARU I. NICOLAE FLORIN 7.97 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(194)
COJOCARU G. NICOLETA ANDRADA 8.97 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
COJOCARU D. RADU STEFAN 8.29 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
COJOCARU V. STEFAN COSMIN 7.82 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
COLEA I. IONEL ADRIAN 8.13 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(129)
COLTA G. DUMITRU CONSTANTIN 7.82 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
COLTA G. GEORGIANA-TEODORA 8.27 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(194)
COLTESCU N. FLORENTINA ALEXANDRA 7.84 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(201)
COLTESCU D. ROXANA VANIA 7.61 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(136)
COMAN G. ALINA FLORENTINA 7.82 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(173)
COMAN E. ANAMARIA CRISTINA 7.51 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
COMAN G. CORINA GABRIELA 9.47 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
COMAN P. SAMUEL 7.96 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
COMANESCU C. COZINIA ILEANA 9.35 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
COMBEI M. ALINA GEORGIANA 7.92 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(208)
COMBEI G. RAZVAN VILI 9.21 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
COMBII M. ION MICEA 8.02 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
CONDESCU C. PAULA FLORENTINA 6.72 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
CONDULESCU D. DANIEL VASILE 6.33 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
CONEA C. IONUT-DANIEL 6.22 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(107)
CONSTANTIN A. ALEXANDRA 4.58
CONSTANTIN I. DIANA MARIA 8.68 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
CONSTANTIN C. ION 6.40 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(107)
CONSTANTIN D. IULIA ANDRADA 9.63 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
CONSTANTIN C. LARISA 8.94 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(118)
CONSTANTIN C. LOREDANA 8.99 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(118)
CONSTANTIN V. MADALINA CORNELIA 5.92 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(182)
CONSTANTIN G. MARIAN MARIN 5.76 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
CONSTANTINESCU A. FLORIN GEORGEL 6.91 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(136)
CONSTANTINESCU C. IULIAN COSMIN 8.40 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
CONTRA I. ANDREEA MADALINA 6.74 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
COPACI A. ADELINA IARISA 9.64 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana/LEN(114)
COPACI N. NICOLETA 8.39 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(189)
CORBEANU D. IOANA DIANA 6.72 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(136)
CORCODEL P. ALINA RALUCA 9.76 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
CORCODEL I. ILIE ADRIAN 7.61 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(170)
CORCODEL E. ION LUCIAN 9.42 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
CORCODEL I. MARIA BIANCA 8.78 LICEUL TEORETIC NOVACI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(199)
CORCODEL P. RAMONA ELENA 7.61 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
CORCOVEANU G. JANETA ROXANA 7.99 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
CORCOVEANU I. MARIUS VERGINEL 6.11 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(144)
CORICI I. IONUT ALIN 8.50 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(111)
CORICI E. OANA MADALINA 6.27 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(147)
CORICI G. OANA RALUCA 9.71 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana/LEN(114)
CORICI I. RAUL IONUT 7.80 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
CORLAN C. ALEXANDRU 9.77 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(109)
CORNEA V. DAN 7.47 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
CORNEA S. DUMITRU 5.20
CORNEA I. IONUT 6.05 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
CORNESCU I. MARIAN-BOGDAN 7.12 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Silvicultura
Limba romana(104)
CORNESCU D. OANA-GABRIELA 9.83 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(180)
CORNOIU G. ELENA MADALINA 7.69 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
CORNOIU V. LAURA ADELINA 7.75 LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(191)
COROBEA I. ALISA IONICA 8.66 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
COROBEA D. GEORGE CONSTANTIN 8.51 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
COSBAN C. GHEORGHE 6.51 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(208)
COSERAN M. ELENA MADALINA 9.04 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(110)
COSMA G. GABRIEL PETRISOR 7.03 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
COSOABA N. NICOLAE IONUT 6.54 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(134)
COSOLAN I. GHEORGHE LUCIAN 7.06 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
COSTACHE I. IRINA ANDREEA 8.91 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(111)
COSTACHE C. RAMONA-IULIANA 6.52 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(198)
COSTACHE S. STEFAN ROBERT 7.46 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(107)
COSTEA A. MARIA 5.42
COSTESCU D. ANDREEA DESPINA 8.85 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
COSTOIU G. AURELIA DENISA 7.42 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
COSTOIU G. MANUELA MADALINA 9.31 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
COSTREIE I. ION OVIDIU 8.66 LICEUL TEORETIC NOVACI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(202)
COTAN V. MIHAELA 9.35 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(112)
COTARU N. NICOLAE ION 7.53 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
COTIRLAU D. ANDREEA 7.47 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(209)
COTOARBA D. DUMITRU DANIEL 7.97 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
COTOFANA E. EMILIAN VASILE 7.91 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
COTOI N. CATALIN 8.30 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
COTOI C. CONSTANTIN CATALIN 7.82 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
COTOI V. ELENA CRISTINA 9.13 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(141)
COTOI V. MARIA 7.66 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(141)
COTOJMAN I. EMIL ANDREI 7.60 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(181)
COTOJMAN C. PETRE MADALIN 6.52 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(135)
COTOROGEA C. MADALINA ELENA 9.42 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
COVEI I. OANA MARIA 8.65 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(204)
COVLEA C. MARIA 9.03 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(137)
COVRIG V. LAVINIA CRISTINA 8.08 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
COVRIGEANU V. GABRIEL 7.62 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(141)
COZMULESCU O. EMANUEL 7.71 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
CRAC G. GEORGIANA 8.11 LICEUL TEOLOGIC TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(153)
CRACEA V. FLORENTINA ALEXANDRA 7.78 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
CRACEA C. FLORINA ELENA 7.35 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Chimie industriala
Limba romana(156)
CRACEA P. LENUTA IASMINA 6.85 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
CRACIUN C. CONSTANTIN EMANUEL 6.43 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
CRACIUN M. DENISA VALENTINA 9.27 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
CRACIUN I. GHEORGHE LUCIAN 7.69 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
CRACIUN V. IOANA ALEXANDRA 9.14 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
CRACIUN I. ROXANA IONELA 9.93 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
CRACIUNESCU C. BOGDAN GABRIEL 8.20 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
CRACIUNESCU P. CONSTANTIN MARIAN 6.00 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
CRACIUNESCU R. ELVIRA OLGUTA 7.78 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(118)
CRACIUNESCU L. LAVINIA 6.85 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(174)
CRACIUNESCU E. PETRE IONUT 6.69 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(187)
CRAIOVEANU A. LAVINIA LOREDANA 6.60 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(147)
CRANGEANU C. MARIA COSTINA 7.93 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(131)
CRETAN I. ISABELA MIRABELA 8.22 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
CRETAN F. MARIA 8.96 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(112)
CRETAN N. ROBERT NICOLAE 8.01 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(151)
CRETESCU S. EMILIA 7.08 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(173)
CRETESCU I. HORIA BOGDAN 9.65 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana/LEN(114)
CRETU - UNGUREANU D. IONUT VIOREL 6.83 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(187)
CRETU S. ALEXANDRA 7.88 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
CRETU M. BOGDAN ANDREI 6.61 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(187)
CRETU N. CORINA ROXANA 6.91 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
CRETU D. DUMITRU ALECSANDRU 7.09 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(162)
CRETU I. ILEANA ISABELA 7.81 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
CRETU D. IOANA ALINA 8.09 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
CRING A. MARIA CATALINA 6.96 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(168)
CRING G. MARIAN CATALIN 5.70 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
CRINGUS N. MARIA ANGELA 7.86 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
CRINTEA V. MARIA IUSTINA 7.68 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(159)
CRISTEA S. ALEXANDRU COSMIN 7.25 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(106)
CRISTEA E. RAZVAN DUMITRU 7.83 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
CRIVETI G. SORIN 9.28 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
CROICEA C. DUMITRU FLORENTIN 6.94 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(161)
CROICEA I. MIHAIL 8.90 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(137)
CROICEA A. PETRE DORIN 6.33 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
CROICU C. ALEXANDRA MARIA 8.56 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
CROICU D. ANDREI CRISTIAN 8.39 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
CROICU I. ION CATALIN 7.85 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
CROICU N. LIVIU NICOLAE 6.92 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
CROICU S. RALUCA MARILENA 8.19 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(159)
CROICU N. RUXANDRA MARIA 9.66 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana/LEN(114)
CROICU V. VASILE 7.97 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(131)
CROITORU D. DANIEL 7.37 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
CROITORU D. IONUT VASILE 6.64 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(198)
CROITORU G. LIDIA ALEXANDRA 7.53 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(166)
CRUCERU V. ANAMARIA 8.29 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(194)
CRUCERU D. BOGDAN ADRIAN 8.79 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
CRUCERU A. BOGDAN CONSTANTIN 8.31 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
CRUCERU V. BOGDAN VASILE 8.06 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
CRUCERU I. CRISTINA MARIA 9.15 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(111)
CRUCERU N. ELENA ADELINA 7.83 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
CRUCERU G. GHEORGHE ROBERT 8.40 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
CRUCERU P. IONELA 9.52 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(137)
CRUCERU C. LUCRETIA-LARISA 8.52 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(194)
CRUCERU C. MARIN ANDREI 6.44 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(168)
CRUCERU N. NICOLAE ALEXANDRU 8.21 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(168)
CRUCERU V. VASILE RAFAEL 8.81 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
CRUCERU M. VLAD IONUT 9.79 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
CRUDIN M. SILVIA CRISTINA 7.48 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(209)
CRUICU N. ANAMARIA 6.75 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
CUCAILA A. RALUCA ANDREEA 8.89 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(108)
CUCU G. DAIANA REBECA ILEANA 9.06 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(112)
CUCU I. GERALDINE TUDORITA 7.48 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(166)
CUCU I. IONUT MARIAN 7.45 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
CUIBAC P. IONUT MADALIN 6.89 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(187)
CUJBA-COSTESCU D. DUMITRU DANIEL 6.14 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
CULMESI D. VASILE MADALIN 6.32 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(171)
CUMPANASU D. MIHAI LUCIAN 5.57 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(175)
CURALEA V. DENISA GEORGIANA 9.13 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
CURCA A. ANDREEA 8.52 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(189)
CURCAN A. MARIA MIHAELA 8.72 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
CUREA M. OANA MARIA 8.39 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(140)
CURECHERIU P. CLAUDIA PETRONELA 7.21 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(168)
CURICI M. ALEXANDRU DAMIAN 7.20 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
CURICI I. ALIN 5.52 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(146)
CURIMAN G. PAULA 5.80 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(146)
CURUCIUC N. NICOLETA ANDREEA 9.10 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(112)
CUSLEA E. IONUT EMIL 8.55 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
CUSLEA C. MARIA CRISTINA 7.68 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
CUSMAN I. PETRE ADRIAN 7.14 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
CUTUI G. GHEORGHE MIHAI 8.90 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
CUTUI S. ION STEFAN 6.38 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
DABELEA C. CONSTANTIN CRISTI 7.57 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(159)
DABELEA C. OANA CRISTINA 9.40 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
DABU M. VASILE LUCIAN 8.39 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(189)
DADALAU BRAILOIU T. TRAIAN 9.20 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
DADALAU C. LOREDANA ELENA 8.32 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(141)
DAFINESCU M. MIHAI 8.12 LICEUL TEORETIC NOVACI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(199)
DAFINOIU I. ETELA GEANINA 9.40 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(137)
DAIA W. ALEXANDRA FLORINELA 9.20 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
DAIA N. NICOLAE OVIDIU 9.41 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
DAIANU D. CONSTANTIN DANIEL 8.98 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(120)
DAMENOIU I. DENISA 9.30 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(205)
DAMINESCU T. BIANCA VALERIA 8.74 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(131)
DAN I. ADINA IULIANA 6.20 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(209)
DAN V. ADRIAN CATALIN 6.03 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(209)
DAN I. ANAMARIA 8.13 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(140)
DAN P. PETRU CLAUDIU 6.94 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
DANACICA D. IONUT ALEXANDRU 8.47 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(120)
DANAIATA G. ALINA CORINA 8.45 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(204)
DANAIATA I. PAULA COSMINA 6.91 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(182)
DANAIATA B. VANESSA 9.78 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana/LEN(114)
DANARICU V. VASILICA MADALIN 7.86 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
DANASEL I. BOGDAN IONUT 7.65 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
DANASEL N. NICOLAE ADELIN 6.54 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
DANASEL N. ROXANA IONELA 8.84 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
DANAU F. FLORIN BEBE 6.06 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
DANCAU M. PAUL-ADRIAN 6.86 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(197)
DANCIU I. ALEXANDRU 7.60 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(135)
DANCIU M. CONSTANTIN CATALIN 5.24 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
DANCIU C. DUMITRU ANDREI GABRIEL 9.65 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(109)
DANCIU M. ROXANA CRISTINA 8.20 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
DANECI V. IONUT DANIEL 9.22 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
DANESCU S. ELENA MADALINA 9.06 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(110)
DANESCU D. GHEORGHE DANUT 6.40 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
DANESCU S. LILIANA MADALINA 8.12 LICEUL TEORETIC NOVACI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(202)
DANIELUC G. ANDREI LUCIAN 9.30 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
DANILA C. MANUELA NICOLETA 7.17 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
DAOGARU G. RALUCA 8.95 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
DARAP G. ADRIAN PANTILIE 7.09 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
DASCALU D. OVIDIU DUMITRU 7.56 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(129)
DASCALU I. VALENTIN MADALIN 5.95 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(145)
DAVID I. ANA ROXANA 6.98 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
DAVID N. COSMIN ROBERT 6.44 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
DAVID R. IONUT 7.17 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(171)
DAVID PREDA V. VALENTIN RADU 6.23 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
DAVITOIU S. ALEXANDRA LAVINIA 8.64 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
DAVITOIU C. MIRELA ADELINA 8.43 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
DEACONESCU N. BOGDAN-NICUSOR 9.25 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
DEACONESCU I. FLAVIUS CONSTANTIN 6.63 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
DEACONESCU I. GEORGE CATALIN 5.02 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
DEACONESCU P. LAVINIA 7.70 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(129)
DEACONESCU D. ROBERT 5.64 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
DEACONESCU V. SILVESTER MARIUS 6.74 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(182)
DEACONU A. ALEXANDRA ALINA 8.24 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
DEACONU J. ELENA LAVINIA 7.49 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(129)
DEACONU I. ILEANA ROXANA 7.61 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(177)
DEACONU I. IONELA ANDREEA 7.34 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(177)
DEATCU P. ELENA CRISTINA 6.35 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(150)
DECONESCU P. PETRE BOGDAN 6.56 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
DELCEA B. SILVIU OVIDIU 8.86 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
DELU I. EUGEN-DANIEL 7.24 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(197)
DEMETRESCU G. CONSTANTIN BOGDAN 5.78 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
DETCAU D. NATASA DUMITRANA 6.37 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
DIACONEASA M. ANDREEA 9.88 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(109)
DIACONESCU I. ELENA ANDREEA 9.15 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(178)
DIACONESCU C. LORENA GEORGIANA 8.96 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
DIACONESCU A. MARIA ALEXANDRA 6.90 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(187)
DIACONESCU D. MARIA DIANA 8.94 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(115)
DIACONESCU N. NICOLETA MIRELA 8.62 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(189)
DIACONESCU P. RALUCA ALEXANDRA 9.46 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(178)
DIACONESCU M. RALUCA 4.84 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(133)
DIACONESCU D. VALENTIN FLORIN 6.71 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
DIACONU P. ANDREEA CLAUDIA 6.25 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(157)
DIACONU E. CRISTINA ELENA DENISA 9.89 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(112)
DIACONU I. IONUT GRIGORE 8.33 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(151)
DIACONU D. MIHAELA IONELA 8.32 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Chimie industriala
Limba romana(156)
DIACONU M. PAUL CATALIN 8.64 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(140)
DIACONU C. VIOREL EUGEN 8.20 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(126)
DICU N. EMANUELA ANDRADA NICOLETA 8.16 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(167)
DIJMARESCU C. ANDREEA CRISTINA 9.27 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
DIJMARESCU V. BIANCA RAMONA 7.52 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Chimie industriala
Limba romana(156)
DIJMARESCU C. CLAUDIA MANUELA 8.54 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
DIJMARESCU N. VALENTINA ADELA 9.45 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(204)
DIMA G. DANIEL IONUT 7.27 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(162)
DIMA V. MARIAN-COSMINEL 9.48 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
DIMA G. MELANIA AMALIA 7.72 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(195)
DIMA A. OCTAVIAN 7.94 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
DIMA E. STEFANIA 8.85 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(194)
DIMIAN I. MARIANA CORINA 6.12 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
DIMOFTE MUNTEANU C. ELENA 7.40 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
DIMULESCU G. ANA MARIA 6.62 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Silvicultura
Limba romana(104)
DIMULESCU V. CONSTANTIN SORIN 6.43 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
DINA G. ALEXANDRU MICHAEL 8.77 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(108)
DINA P. EMANUEL COSMIN 6.33 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(176)
DINCA I. ANDREEA VICTORIA 7.48 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
DINCA C. GEORGICA LIVIU 6.42 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(168)
DINCA H. ION-MADALIN 6.50 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(197)
DINCA D. MARIA MADALINA 5.79 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(176)
DINCA N. NICOLAE ADRIAN 7.35 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
DINCA C. TEODOR-CIPRIAN 7.24 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(196)
DINESCU I. DRAGOS NICOLAE 7.20 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(144)
DINICICA P. ALEXANDRU VLAD 8.14 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
DINICICA G. ANTONIO DANIEL 7.33 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(188)
DINU G. ADRIAN-ALEXANDRU 8.75 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(193)
DINU C. ALEXANDRU ION 8.50 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(126)
DINU C. AURELIA 8.65 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(192)
DINU A. BOGDAN 7.63 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
DINU G. IOANA VERONICA 7.10 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
DINULESCU D. LUCIAN FLORENTIN 8.43 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
DINUT I. ELENA ALINA 9.40 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
DINUTOIU V. VIOREL GABRIEL 5.62 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
DIRLA A. DANIEL ALEXANDRU 7.30 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
DIRLA M. ELENA ANDREEA 7.23 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(201)
DIRLA M. MONICA GABRIELA 7.18 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
DIRNU E. CONSTANTIN MADALIN 7.37 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
DITA C. CONSTANTIN BOGDAN 8.16 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
DIURA N. ANDREEA ALINA 8.10 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(177)
DOANA I. ILEANA 6.05 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
DOANA E. LUIS EDUARD 7.79 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
DOANA I. RODICA ERMINA 5.70 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
DOANDES M. ANDREEA LARISA 8.89 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
DOBAI A. AUREL CONSTANTIN 6.54 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
DOBRA V. ANDREEA SILVIA ALICE 8.95 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
DOBRA C. AUREL VALENTIN 7.22 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(196)
DOBRE A. ANDREI ALEXANDRU 7.02 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
DOBRE V. MADALIN 8.53 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
DOBRE-PISTOL A. ANDREEA DENISA 9.60 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(180)
DOBRESCU G. GEORGIANA ADINA 8.59 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
DOBRESCU R. LORENA IULIA 9.71 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(110)
DOBRESCU C. MARIUS CLAUDIU 6.52 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(182)
DOBRICA G. GHEORGHE ALIN 7.15 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
DOBRIN G. NECHITA FLORENTIN 7.09 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
DOBRITESCU L. ANDREI LAURENTIU 6.92 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
DOBRITOIU L. OANA ALINA 6.09 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(175)
DOBROIU I. CARMEN FLORENTINA 6.52 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
DOBROIU I. ESTERA MAGDALENA 5.76 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Silvicultura
Limba romana(104)
DOBROMIR C. CONSTANTIN CRISTIAN 5.96 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
DOBROTA V. DRAGOS VLADUT 9.37 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
DOBROVIE S. IONUT FLORIN 7.29 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(181)
DOBROVIE D. IZABELA LORELEI ARITINA 8.07 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(121)
DOCHIAN E. IONUT ROBERT 7.76 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
DOCHIAN I. IULIA GEORGIANA 7.48 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(129)
DOCHITU D. ADRIAN VALENTIN 6.32 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
DODESCU I. DUMITRU ALEXANDRU 7.23 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
DODESCU A. VASILE ARISTICA 5.80 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
DOGARIU I. OANA ELISA 9.64 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(120)
DOGARU E. DUMITRU 7.39 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(204)
DOGARU I. ROBERT CRISTIAN 7.25 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
DOLCESCU I. IOANA VERONICA 6.51 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(176)
DOLEA F. FLORINA 6.17 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
DOLEA N. NICOLAE 7.51 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
DOLOC A. AUGUSTIN LUCIAN 8.27 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(120)
DOLOC I. IRINA ALEXANDRA 8.60 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(119)
DOMAN I. ADRIAN MIHAI 7.98 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
DORMUTH H. BOGDAN OCTAVIAN 8.23 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
DOSPINA C. ELENA-GABRIELA 9.26 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(192)
DOVLETE D. DUMITRU NICUSOR 6.08 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
DRACEA L. BIANCA 9.24 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(115)
DRAGA C. AIDA DENISA 9.02 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(164)
DRAGAN S. ALEXANDRU DINEL 8.81 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
DRAGAN I. ANDREEA ALEXANDRA 9.41 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(180)
DRAGAN I. LEONARD ILIUTA 5.97 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(133)
DRAGANESCU E. DORIN CONSTANTIN 5.94 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(182)
DRAGANESCU D. DRAGOS NICOLAE 9.19 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
DRAGHESCU I. ION 6.37 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
DRAGHICI I. ALEXANDRU 8.92 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(164)
DRAGHICI G. ANA-MARIA BIANCA 8.55 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(192)
DRAGHICI I. ANDREEA IONELA 7.99 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Chimie industriala
Limba romana(156)
DRAGHICI F. CRISTINA NICOLETA 7.97 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(168)
DRAGHICI G. IOAN DRAGOS 9.25 LICEUL TEORETIC NOVACI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(202)
DRAGHICI M. MARIA JOSETTE 7.31 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
DRAGHICI N. NICOLAE 7.09 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
DRAGHICI F. ROBERT STEFAN 9.65 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
DRAGOI E. AURELIA-LUIZA 5.76
DRAGOI M. CONSTANTIN 7.66 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
DRAGOI N. CRISTINA 6.98 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(197)
DRAGOIESCU P. MADALINA 8.95 LICEUL TEORETIC NOVACI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(199)
DRAGOMIR A. BOGDAN ALEXANDRU 6.64 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
DRAGOMIR F. CATALIN FLORIN 7.13 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
DRAGOMIR C. ROVENA MARIA 8.24 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
DRAGOMIRESCU A. DENISA ROXANA 7.76 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(119)
DRAGOMIRESCU E. MIHAI ADRIAN 9.08 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
DRAGONIE I. BOGDAN FLAVIUS 9.21 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
DRAGOTA L. RALUCA CRISTINA 9.07 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(178)
DRAGOTEANU I. ILIE ADELIN 9.49 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(115)
DRAGOTOIU G. CORINA 7.99 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(129)
DRAGOTOIU-STAN V. ROBERT IONUT 9.16 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(164)
DRAGU P. CALIN ADRIAN 6.43 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(196)
DRAGU M. GEORGE RADUCU 7.96 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
DRAGU P. IONUT CLAUDIU 6.59 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(196)
DRAGU TROCAN D. VASILE DORIAN 6.98 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(187)
DRAGU I. TUDORITA IONELA 5.82 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Agricultura
Limba romana(210)
DRAGU V. VASILE 7.39 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(208)
DRAGULESCU C. ROBERT DANIEL 8.26 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
DRAGUSIN V. MARIA LARISA 6.52 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(208)
DRAGUTI G. FELICIA ELENA 8.03 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(118)
DRAICA E. ALEXANDRU CRISTIAN 8.30 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
DRAICA P. ALIN CONSTANTIN 6.84 LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(191)
DRAICA V. RAZVAN COSTIN 8.18 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(170)
DRUGA M. COSMIN ROBERT 6.97 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
DRUGAN N. BIANCA NICOLETA 9.08 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(111)
DRUIU C. ELENA ADELA 6.60 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
DRULA L. ROGER NARCIS 8.15 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
DRULESCU C. GABRIELA DENISA 7.49 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
DRULESCU S. IONUT DANUT 6.48 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
DRUMEN V. LAURA 8.13 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(131)
DUCA G. MIHAI MADALIN 7.15 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
DUCHI L. CIPRIAN ALEXANDRU 8.86 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
DUDAU A. ELENA ROXANA 7.94 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(141)
DUDESCU V. DENISA ALINA 8.94 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(137)
DUDUIALA G. IONUT ADRIAN 7.95 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(120)
DUDUIALA N. MARIA ALEXANDRA 8.69 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
DUDUIALA N. NICOLAE DANIEL 7.17 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(118)
DUDUILA A. ALEXANDRA ADELINA 7.99 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Chimie industriala
Limba romana(156)
DUICA D. GEORGETA LUIZA 7.55 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
DUICA G. GHEORGHE COSTEL 7.24 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
DULCU C. VERONICA ANA MARIA 7.92 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(159)
DULGHERIU M. ANCA ELENA 8.15 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
DUMBRAVEANU G. IONUT GABRIEL 6.58 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(197)
DUMITRASCU S. GABRIEL 8.33 LICEUL TEOLOGIC TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(153)
DUMITRASCU I. ILIE 7.13 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
DUMITRASCU A. ION ALEXANDRU 8.29 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
DUMITRASCU I. TANIA LUIZA 6.97 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(136)
DUMITRELEA I. RODICA GABRIELA 7.98 LICEUL TEORETIC NOVACI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(199)
DUMITRESCU D. ANDREEA MIHAELA 7.43 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(204)
DUMITRESCU H. CIPRIAN 8.80 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
DUMITRESCU M. DENISA EMILIA 8.13 LICEUL TEORETIC NOVACI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(199)
DUMITRESCU I. DUMITRU VLAD 9.62 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(109)
DUMITRESCU V. ELENA ADELINA 8.60 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
DUMITRICA D. ROXANA ELENA 8.53 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(167)
DUMITRU S. ADINA ROXANA 9.08 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(108)
DUMITRU R. DIANA GEORGIANA 8.94 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(112)
DUMITRU M. MARIAN CONSTANTIN 7.90 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
DUNA V. EMANUELA 7.19 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(107)
DUNAREANU M. EMANUEL 8.47 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
DUNCEA I. PARASCHIVA LOREDANA 7.70 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
DURDAN C. LAURENTIU 6.59 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
DURDAN C. VALENTINA 5.68
DURLA I. RAZVAN CONSTANTIN 6.82 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
DUTA V. ALEXANDRU CONSTANTIN 9.16 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
DUTA N. ANDREEA ALEXANDRA 8.81 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(108)
DUTA T. DALIA DANIELA 7.92 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(105)
DUTA N. ION ALEXANDRU 6.91 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(176)
DUTA I. IONUT-ANDREI 7.79 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(181)
DUTAN G. ANA-MARIA 7.69 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(119)
DUTEI G. ADRIAN SPIRIDON 5.47 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(135)
DUVLEA V. IONUT VALERIU 6.24 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Silvicultura
Limba romana(104)
EBANCA G. GEORGIANA MADALINA 8.50 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(205)
ECOBESCU M. CRISTINA IONELA 8.35 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(126)
ECOBESCU L. ION 7.90 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "G-RAL C-TIN SANDRU" BILTA, RUNCU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(132)
ECOVESCU N. GHEORGHE COSMIN 9.39 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
EFRIM D. ALBERT ALIN 7.01 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
EFTENIE I. CLAUDIU IONUT 7.37 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(142)
EFTENIE S. RADITA 8.35 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(129)
EFTENOIU A. ADRIAN VASILE 7.99 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Chimie industriala
Limba romana(156)
EFTENOIU V. IOANA MARIA 7.51 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
EFTIMESCU M. MADALIN DANIEL 8.97 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
ELENA D. DIANA-ILONA 8.30 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(192)
ELINESCU N. CIPRIAN COSMIN 7.87 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
ENACHE V. GABRIEL VASILE 8.36 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(131)
ENCIU M. DENISA ADELINA 7.23 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(136)
ENCIU G. GRIGORE LUCIAN 5.54 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
ENCULESCU V. ANA MARIA 9.42 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(178)
ENCULESCU M. CATALIN EUGEN 6.50 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(174)
ENCULESCU N. CLAUDIU MARIAN 6.52 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
ENE A. ANDREI NICOLAE 8.57 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(140)
ENE CALIN I. ALEXANDRA 9.72 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
ENE C. LUCIANA MARIA 9.40 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
ENEA C. CONSTANTIN GABRIEL 8.27 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(189)
ENEA D. DANIEL VLADUT 5.76 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
ENESCU D. LUCHIAN SORIN 6.51 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
ENULESCU M. CRISTIAN 8.26 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
ENUSOIU I. CONSTANTIN AUREL 7.51 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(135)
EPARJOL N. CLAUDIU ISAC 6.62 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(161)
EPURE A. ANDREEA ECATERINA 8.78 LICEUL TEORETIC NOVACI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(202)
EPURE G. ANICA MINODORA 9.82 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
EPURE D. DENISA OTILIA 7.27 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(166)
EPURE I. ELENA IRINA 8.64 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
EPURE D. LUPOIANU ALEXANDRU 8.52 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
EVA C. ANDREI VIOREL 9.23 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
EZEREANU S. ANA-MARIA 6.65 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(136)
FAGET I. CRISTIAN ANDREI 6.93 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(162)
FAINA V. ANA MARIA 7.20 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(150)
FAINA M. VIRGIL 8.01 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
FAINISI D. BIANCA EMANUELLA 9.51 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
FALCOE L. FLORIN VIOREL 6.59 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(147)
FANARU I. ALEXANDRU LAURENTIU 8.20 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
FAUR C. VIVIAN DUMITRU 7.47 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Chimie industriala
Limba romana(156)
FECHETA E. LARISA 7.72 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(107)
FERARU D. ANDREEA CORNELIA 6.27 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(161)
FERARU M. ELENA IONELA 8.95 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(189)
FERARU D. ION ADRIAN 7.48 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
FERARU P. IRINA 8.49 LICEUL TEORETIC NOVACI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(199)
FERARU A. SILVIA LOREDANA 7.51 LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(191)
FEROIU D. CONSTANTIN MARIAN 6.28 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
FETCU C. CONSTANTIN ROBERTO 8.33 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(189)
FICEA C. ALESSIA FLORENTINA 8.51 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
FICIU I. DIANA MARIA 8.23 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(151)
FICIU C. VASILICA MARIA 5.59 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(135)
FIERA M. ALINA LORENA 8.67 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(118)
FIERASCU M. EVELINA ANA MARIA 8.31 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(121)
FIERASCU G. STEFANIA EMILIA 8.28 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
FILEP V. CONSTANTIN DANUT 9.10 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(164)
FILEP D. DORIN MARIN 6.58 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Agricultura
Limba romana(210)
FILIP C. ANDREEA MIHAELA 9.14 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
FILIP V. DENISA 6.17 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
FILIP C. FLORIN 7.81 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(184)
FILIP T. MIHAI ROBERT 7.52 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(181)
FILIP V. ROBERT 6.10 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
FILIP S. STEFAN CIPRIAN 6.61 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
FILIPESCU G. ELENA MADALINA 8.41 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(173)
FILOTEANU N. ELENA GEORGIANA 8.30 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(120)
FIRICEL I. CORNELIA-FLORENTINA 7.98 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(194)
FIROIU C. CATALINA ANDREEA 9.75 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
FIROIU C. MARIA ADRIANA 8.42 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
FIRTA I. ALEXANDRA MADALINA 6.79 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(209)
FIRULETE V. MARINELA NICOLETA 7.88 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
FISCUSAN S. CLAUDIU VASILE 6.50 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(174)
FISTOC M. OANA DIANA 7.99 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
FLAIMOC I. ANDREI BOGDAN 9.14 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(180)
FLEANU C. CONSTANTIN IONUT 6.61 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
FLEANU C. LIVIU MARIAN 6.66 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
FLOAREA T. ALEXANDRA 7.09 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(197)
FLOAREA C. CONSTANTIN ALIN 6.66 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
FLOAREA C. FLORIN ADRIAN 9.63 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
FLONDOR V. ADRIAN 8.21 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
FLONDOR M. CONSTANTIN 8.90 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
FLONDOR S. STEFANIA LOREDANA 8.34 LICEUL TEORETIC NOVACI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(202)
FLONDOR V. VASILE ALEXANDRU 6.75 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
FLOREA I. ALIN-ILIE 6.16 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(107)
FLOREA D. DANIEL 8.46 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(192)
FLOREA I. GIORGIANA-BIANCA 6.37 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(107)
FLOREA I. IOANA ADRIANA 9.54 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(180)
FLOREA V. PETRE CATALIN 6.60 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(196)
FLOREA A. PETRICA-ALEXANDRU 7.52 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(195)
FLORICA I. OANA CORINA 8.41 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
FLORICAN I. CLAUDIA LARISA 9.40 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(110)
FLORICANU N. IONUT DANIEL 6.13 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(145)
FLOROIU V. MARTA IULIA 9.03 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
FLOROIU G. MINODORA GEORGIANA 8.86 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(112)
FLOROIU I. REMUS-IONUT 7.37 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(195)
FLOROIU V. VALENTIN VLADUT 7.45 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
FLUERASU I. CLAUDIA ANDREEA 8.94 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(138)
FLUERASU D. FIVIA 6.84 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
FOANENE N. ANDRA DENISA 9.40 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(178)
FOANENE E. DANIELA SPERANTA 7.39 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
FOANENE V. GABRIELA 8.76 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
FOCULESCU C. ADELINA SIMONA 7.81 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
FOLCUT M. MADALINA 8.00 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
FOMETESCU I. DENISA MARIA 7.97 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(183)
FONOAGE M. STEFAN VALENTIN 9.30 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
FORLAFU L. ADRIAN MARIAN 7.58 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
FOTA D. ELENA SIMONA 8.75 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
FOTA C. FLORIN 5.98
FOTA D. MARIA LIDIA 8.98 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(193)
FOTESCU I. ALEXANDRU 6.67 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
FRAITORU G. LARISA GEORGIANA 7.13 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
FRANCULESCU N. ANA MARIA 8.17 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
FRASINEANU I. MIHAI IULIAN 7.77 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(208)
FRATILA G. GHEORGHE CRISTIAN 6.88 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
FRATILA S. IACOV ALEXANDRU 8.38 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(126)
FRATILA S. ROBERT CONSTANTIN 8.96 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(112)
FRATILESCU I. ANCA ALEXANDRA 9.77 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(109)
FRATILESCU G. NICU GEORGINEL 9.23 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
FRINCULESCU O. CRISTIAN ALEXANDRU 7.65 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
FRINTU P. MADALINA 8.82 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
FRUMUSEANU C. RALUCA MADALINA 8.37 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(151)
FRUMUSELU C. CONSTANTIN ANDREI 5.71 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
FRUMUSELU N. GRIGORE ANDREI 8.75 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(205)
FUDULACHE V. IONELA 7.66 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(105)
FUDULACHE C. LAURA MIHAELA 7.73 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(184)
FUDULACHE I. OVIDIU-CONSTANTIN 9.46 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
FUGARU N. CONSUELA ROXANA 9.29 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(178)
FUGARU C. PETRE GIGI 8.99 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
FUIOREA I. BIANCA MARIA 8.60 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(131)
FUIOREA V. BOGDAN VASILE 8.06 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
FUIOREA C. RAZVAN COSMIN 7.04 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
FULGER N. ANDREEA ECATERINA 7.32 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(105)
FULGER M. CONSTANTIN CRISTIAN 8.22 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(105)
FULGER N. GABRIEL 8.18 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
FULGUSIN D. ANA MARIA ADELINA 7.45 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(121)
FULGUSIN N. NICOLAE ADRIAN 8.04 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
FUNDEANU C. CONSTANTIN MARIUS 5.89 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
FUNDEANU F. COSMIN CONSTANTIN 7.58 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
FUNDEANU I. ION IULIAN 9.36 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
FUNDEANU M. MARIAN CATALIN 8.96 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(115)
FUNDEANU I. MIHAELA 6.89 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Silvicultura
Limba romana(104)
FUNDEANU I. OANA 6.04 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(157)
FUNDEANU M. RARES IONUT 9.22 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
FURDUI C. DENIS CONSTANTIN 7.00 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(168)
FURDUI G. SERGIU CLAUDIU 6.14 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
FURNIGEA G. ALINA MARIA 8.10 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(119)
GAINA I. IONUT LAURENTIU 7.26 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
GAL A. LOREDANA ELENA 8.01 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
GALATAN D. GEORGE BOGDAN 6.45 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
GALBENU V. ALEXANDRU ILARIE 7.11 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(168)
GALBENU C. COSTINA-DIANA-ROXANA 8.41 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
GALCEAVA V. CORNELIU ILIE 9.54 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
GAMAN V. ALEXANDRA MADALINA 9.45 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
GAMAN G. ASINETA GEORGIANA 8.73 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(205)
GAMAN T. GEORGE MADALIN 8.92 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(115)
GAMAN I. ILARIE MADALIN 8.27 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(205)
GANEA V. DANIEL ADRIAN 7.40 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(188)
GANEA I. DORINEL 7.67 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(136)
GANEA C. MONICA LARISA 7.58 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(119)
GANTA C. MARIA TATIANA 6.63 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(198)
GARGAUN I. PAULA VIOLETA 7.97 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(208)
GARJELEA I. ILIE BOGDAN 6.61 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(182)
GARJOABA I. NICOLETA ISABELA 7.92 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(170)
GAROAFA I. DAVID IONUT 7.20 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(209)
GASPAR D. LIZET AURICA 8.45 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
GAVAN V. ELENA IRINA 9.25 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(110)
GAVANESCU D. DUMITRU ELVIS 8.54 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
GAVANESCU I. VLAD IUSTINIAN 8.38 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
GAVRILESCU V. ANCUTA VASILICA 8.19 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(151)
GAVRILESCU O. ANDREEA 8.03 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
GAVRILESCU I. DRAGOS IONUT 6.84 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(134)
GAVRILESCU N. IONUT MADALIN 6.86 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(133)
GAVRILESCU P. PETRISOR IONUT 7.88 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(126)
GAVRILESCU V. VASILE 6.43 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(133)
GEAMANU I. ALEXANDRA IOANA 6.23 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
GEAMANU V. ELENA LARISA 9.22 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(109)
GEAMANU V. MADALIN AUGUSTIN 8.15 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
GEAMANU I. MONICA GEORGIANA 6.24 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(146)
GEAMANU I. STEFANA DIANA 6.37 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
GEAMANU C. VALENTIN OCTAVIAN 8.05 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(151)
GEAMBASU V. BIANCA IULIA 8.44 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
GEANA C. ELENA LOREDANA 5.63 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(103)
GEANA R. ILIE DANIEL 5.97 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
GEANA D. LAVINIA 5.71 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(103)
GEANA D. MARIA MADALINA 7.77 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(201)
GEANA D. RADU STEFAN 7.62 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
GEL I. ANDREEA ELENA 8.49 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
GEL I. ELENA LUCIANA 9.21 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(110)
GEL C. IONUT 6.50 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(208)
GENGIU V. ION RADU 8.27 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
GEOGIA I. ELENA ROXANA 9.36 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(110)
GEONEA C. LIVIA FLORENTINA 6.96 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(176)
GEORGESCU P. CONSTANTIN ROBERT 5.71 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
GEORGESCU D. NICOLAE DORINEL 7.12 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
GHENCIOIU V. MARIAN 8.67 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(193)
GHEORGHE I. CORINA GEORGIANA 9.11 LICEUL TEORETIC NOVACI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(202)
GHEORGHE N. CRISTIAN-STEFAN 7.51 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
GHEORGHE I. FLORENTINA LAURA 8.40 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(167)
GHEORGHE I. IONEL CRISTIAN 5.82
GHEORGHE M. MADALINA 7.28 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
GHEORGHE-GIEA C. MIHAITA ALIN 7.59 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
GHEORGHITA V. MARIA VICTORIA 7.69 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(184)
GHEORGHITA D. MARIUS DUMITRU 5.96 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "G-RAL C-TIN SANDRU" BILTA, RUNCU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(132)
GHEORGHITA G. PETRE 7.78 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(151)
GHEORGHITA G. TEODOR EUSEBIU 8.16 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
GHEORGHITOAIA I. ION 6.48 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(171)
GHERASIE R. MARIAN VASILE BOBI 6.63 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
GHERASIE D. STEFANIA MADALINA 8.66 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
GHERGHE C. DUMITRU CLAUDIU 6.07 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
GHERGHE I. ELENA CRINELA 8.02 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(177)
GHERGHEL M. PAUL IONUT 8.60 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(138)
GHERGHINA G. ALEXANDRU 7.92 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(195)
GHERGHINA G. GHEORGHE ION 8.04 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
GHERGHINOIU C. ALEXANDRU VASILE 8.22 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
GHERGHINOIU I. LUCIAN CATALIN 6.32 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
GHERGHINOIU I. RALUCA ROXANA 7.57 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(129)
GHERGHITA G. GRIGORE MARIAN 6.55 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
GHERGU C. FLAVIU MARIN 5.87 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(176)
GHIBU I. IONUT ALEXANDRU 6.72 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
GHIBUSI I. IOANA TEODORA 9.42 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
GHICIOI I. IULIANA GABRIELA 5.89 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
GHIDARCEA D. ANA MARIA MINODORA 8.54 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
GHIDARCEA I. GEORGIANA IONELA 9.19 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
GHIDARCEA I. VERONICA MIHAELA 5.43 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(103)
GHIGHILICI D. IONUT ALEXANDRU 7.52 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
GHILA M. PARASCHIVA CONSTANTINA 8.18 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
GHILICI A. MIHAI-DANIEL 7.19 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(197)
GHIMICI V. ELENA ROXANA 8.48 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
GHIMISI I. MARIA IONELA 6.70 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(174)
GHIMISI I. NICOLAE IONUT 6.33 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(182)
GHIOC S. MIRIAM LUANA 9.67 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
GHIORGHIU E. ALIN DANIEL 5.70 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
GHIORTU M. DUMITRITA VALEVTINA 6.79 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
GHITA G. ANGELA CRISTINA 7.18 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(208)
GHITULESCU D. DANIEL RAZVAN 7.99 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(126)
GIFU P. NICOLAE 6.15 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(135)
GINGIOVEANU C. GRIGORAS MIHNEA 7.96 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
GINGU C. ALEXANDRA ELENA 6.22 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(103)
GINGU G. DANIELA MADALINA 8.01 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
GIOADA V. ROXANA CRISTINA 7.16 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
GIOANCA G. ANCA 8.28 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
GIOGIA D. BOGDAN DANIEL 8.77 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
GIOI G. ADRIANA 5.84 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
GIONEA A. FLORIN DANIEL 6.17 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
GIONEA I. ILIE REMUS 6.14 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(144)
GIONEA I. ION 6.66 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(144)
GIONEA I. LARISA 7.03 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(174)
GIORGI I. ADRIAN IONUT 9.27 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
GIORGI P. LAURA GEORGIANA 7.89 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(126)
GIORGI C. MIHAI VICTOR 9.48 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
GIORGI D. MONALISA STEFANA 9.43 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
GIRCU N. LAVINIA 8.64 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
GIRJABU I. PAUL CRISTINEL 7.58 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
GIRJOABA G. EDUARD DANIEL 6.48 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
GIRJOABA A. SILVIA ANCUTA 8.05 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(129)
GIRLEA F. MADALINA FLORENTINA 8.77 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
GIRNICEANU V. ANDREI 8.73 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
GIRNICEANU A. ANTONELA 5.67 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(175)
GIRNICEANU G. IONUT DANIEL 8.58 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
GIRNOD T. MAGDALENA DIANA 7.62 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
GIUBALCA G. ELENA IULIANA 7.06 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(162)
GIUGELEA F. ADA 6.99 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
GIUMANCU V. PETRISOR ADRIAN 8.01 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
GIUNGALA V. NICULINA GEORGIANA 7.82 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(133)
GIURA I. BOGDAN ALEXANDRU 9.53 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
GIURA C. SILVIA CRISTINA 5.47
GIUREA S. LAVIANA-VALENTINA 9.02 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(115)
GIUREA D. MIHAITA CATALIN 8.18 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(159)
GIUREA V. RODICA-LORENA 6.59 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
GIURGI G. ADELINA MIHAELA 6.78 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(136)
GIURGI P. ALINA MADALINA 8.04 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(138)
GLAVAN A. RALUCA ANDRA 9.34 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
GOAGA G. ELENA LOREDANA 5.16 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
GODEANU I. ANA MARIA 6.47 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(196)
GODESCU V. TATIANA LAVINIA 8.13 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
GOGAN E. RALUCA GEORGIANA 8.44 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(138)
GOGONEA G. GHEORGHE CRISTIAN 6.47 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(208)
GOGONEA M. MARIA VIOLETA 8.21 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
GOLEA C. DANA ADELINA 7.35 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(166)
GOLOGAN I. FLORINA-IULIANA 6.66 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(198)
GOLU N. NICOLETA ELIDIA 9.73 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
GOLU S. ROXANA VOCHITA 5.51 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
GOLUMBEANU D. ELENA LAURA 7.61 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(119)
GOLUMBU M. ALEXANDRU MADALIN 7.40 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(121)
GOMEJ A. CONSTANTIN ALEXANDRU 5.57 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(175)
GONCIULEA D. ALEXANDRA RALUCA 8.43 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(138)
GONCIULEA S. MARIAN STEFAN 9.38 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
GORACEL I. ADINA MARIA 6.76 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Silvicultura
Limba romana(104)
GORGAN C. ELENA CORINA 7.87 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
GORNOAVA P. PETRE LUCIAN 6.83 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
GOROCEL T. CATALIN TEOFIL 7.03 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
GORUN D. VIRGINIA MADALINA 6.71 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(181)
GOSEA V. ALEXANDRA KATHERINE 9.34 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(180)
GOSEA G. FLORIN CONSTANTIN 4.94 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(146)
GOSEA G. RAMONA ROXANA 6.30 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
GRADINARIU C. ELENA ALEXANDRA 8.61 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(167)
GRADINARU G. ANDREEA 8.57 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
GRADINARU V. CORNELIA ALINA 9.97 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
GRADINARU V. CRISTINA-ELENA 7.87 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(192)
GRADINARU D. IONUT-COSMIN 6.76 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Silvicultura
Limba romana(104)
GRAMA G. ANDREI 7.89 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
GRAMESCU G. LUCIANA 9.60 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(178)
GRANCEA N. ESTERA LAVINIA 6.87
GRANCEA M. MARIUS ALEXANDRU 5.69 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(182)
GRECEANU P. IONUT CATALIN 6.95 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(187)
GRECU I. ALEXANDRU GABRIEL 7.55 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
GRECU S. DRAGOS 8.64 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(205)
GRECU G. GABRIEL BOGDAN 7.31 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(166)
GRECU I. IONUT CATALIN 7.69 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
GRECU V. LUMINITA ELENA 8.08 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(138)
GRECU M. MIRELA CRISTIANA 6.92 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(162)
GRECU G. NICUSOR GEORGE 5.69 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
GRECU F. OTILIA ALEXANDRA 8.77 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(129)
GREERE C. GHEORGHE 6.07 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
GRIDAN C. CATALIN NICOLAE 8.03 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
GRIDAN F. FLORIN MADALIN ANDREI 8.04 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
GRIDAN V. GHEORGHE CATALIN 8.05 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
GRIDAN V. VASILE BOGDAN 6.97 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(133)
GRIGORE S. ANCA IOANA 9.66 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana/LEN(114)
GRIGORE V. ANDREEA ELENA VALENTINA 7.61 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(177)
GRIGORE P. MADALINA BEATRIS 8.04 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
GRIGORE V. MADALINA SIMINA 8.40 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(131)
GRIGORE Z. MARIA DENISA 5.94 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
GRIGORESCU M. GHEORGHE OVIDIU 6.23 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(208)
GRIGOROIU A. ADRIAN LUCIAN 8.05 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
GRIGOROIU V. IONUT ALEXANDRU 8.51 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
GRINDEANU D. MARIA MADALINA 8.08 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
GRINDEANU I. VASILE 7.44 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(161)
GRINDEANU I. VASILICA SABIN 8.70 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(131)
GRIVEI I. MARIA ROXANA 7.51 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(170)
GROASA I. EMANUELA AUGUSTINA 6.53
GROFU P. CRISTINA VICTORIA 8.37 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
GROFU P. PETRISOR ALEXANRU 9.54 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
GROSARU M. ALEXANDRU-MADALIN 6.92 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
GROSEREANU R. GHEORGHE 7.20 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
GROSU D. CODRUT CRISTIAN 9.43 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
GRUESCU B. VLADUT PETRISOR 9.23 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
GRUIA D. ALEXANDRU-GRIGORE 6.78 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(198)
GRUIA C. ANDREIA LOREDANA 7.50 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(166)
GRUIA C. CRISTINA 8.90 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(164)
GRUIA D. VASILE VALENTIN 8.92 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
GRUIAN D. NICOLAE MADALIN 7.86 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
GRUIANU C. IONELA CRISTINA 8.85 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(115)
GRUMPAN S. DANIEL GABRIEL 5.33 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
GUDIU V. EDUARD MIHAI 8.67 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
GUDIU I. MARIA CRISTINA 9.13 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(178)
GUGEA G. ANDRA ROXANA 9.19 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(178)
GUGEA L. ANDREEA ROXANA 7.32 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(201)
GUGU R. ANA MARIA 8.40 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
GUGU R. ANDRA FLORENTINA 8.91 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
GULIOIU G. ELENA MADALINA 8.54 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(177)
GURAN COZARIUC V. RADU ANDREI 9.32 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
GURAN I. IONUT CONSTANTIN 9.88 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
GUREANU I. IONELA ANDREEA 7.65 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
GUSATU D. DUMITRU DANIEL 8.39 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
GUSATU N. REMUS ALEXANDRU 8.58 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
GUSEATU V. ALEXANDRA AMALIA 9.38 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
GUSITA A. ELENA CLAUDIA 7.78 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(151)
GUSITA C. ELVIS ALIN 8.78 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
GUSITA N. NICOLAE BOGDAN 7.39 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(120)
GUTA A. ALEXIE GABRIEL 8.49 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(111)
GUTA V. IONUT VASILE 7.09 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
GUTA D. ROBERT DANIEL 7.87 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
GUTA C. VIRGIL ALEXANDRU 8.75 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(108)
GUTIU E. IOAN 8.14 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(105)
HAIMANA I. PANTELIMON DRAGOS 6.87 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
HAPAU D. BOGDAN CIPRIAN 9.31 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(164)
HARIGA I. VALENTIN MARIUS 6.22 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "G-RAL C-TIN SANDRU" BILTA, RUNCU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(132)
HARISIAD C. GHEORGHE RADU 9.75 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
HERCIU N. NARCIS CATALIN 6.91 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
HERMAN M. RAYMOND ALEXANDRU 9.08 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
HINDEA N. ILEANA 5.90 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(133)
HIREAN F. SIMONA 8.47 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
HIRGHIDUSI M. ALEXANDRU 7.81 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
HOARCA D. ANCA ELINA 9.03 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
HOGEA C. COSMINA ANDREEA 9.21 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(137)
HOHOI O. ILIE OVIDIU 7.66 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(173)
HOLBAN G. DANIEL GEORGE 9.20 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(178)
HOLTEA I. CRISTIAN IONUT 6.85 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
HORCEA G. BIANCA ELENA 8.80 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(144)
HORGHIDAN M. PAUL MARICEL 6.12 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
HORTOPAN P. ANDREEA RAISA 9.00 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(110)
HORTOPAN C. FLORENTINA CORINA 6.43 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(209)
HORTOPAN G. GEORGE ALEXANDRU 8.43 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(205)
HORTOPAN D. IOANA ANDREEA 7.48 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Chimie industriala
Limba romana(156)
HORTOPAN I. MARIA 7.60 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
HORTOPAN S. SORIN GRIGORE 7.82 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
HOTOBOC C. ANDREEA MADALINA 7.53 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(184)
HOTOBOC G. VALENTINA GEORGIANA 8.30 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Chimie industriala
Limba romana(156)
HUICA A. ANDREI 9.56 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana/LEN(114)
HUICULESCU D. MARIA DIANA 9.84 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
HUIDU I. DANIELA 8.52 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
HUIDU P. IONUT PANTELIMON 6.73 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Agricultura
Limba romana(210)
HULA N. ALEXANDRU VALENTIN 5.36 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
HULA O. OANA ALEXANDRA 6.69 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
HULUB M. ADRIAN ALIN 8.26 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Chimie industriala
Limba romana(156)
HURDU I. IOAN ALEXANDRU 8.76 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
HUSEIN C. ADRIAN CONSTANTIN 7.64 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
HUTANU N. GHEORGHE MADALIN 5.40 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(175)
IACOB E. CIPRIAN ANDREI 6.83 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
IACOB V. DANUT DUMITRU 7.65 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(133)
IACOBESCU T. IOANA ALEXANDRA 6.51 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(150)
IACOMACHI G. DENISA VALENTINA 8.53 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
IANASI I. COSMIN GABRIEL 8.47 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
IANC N. NICOLAE 5.82 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "G-RAL C-TIN SANDRU" BILTA, RUNCU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(132)
IANCU I. LUCIAN IONUT 8.40 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
IANCU P. PAUL STEFAN 5.70 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
IBANESCU I. DOREL 6.97 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(161)
IBRAS P. FLAVIA COSMINA 8.41 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(140)
IBRAS P. LOREDANA CORINA 8.55 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(140)
IDITA D. MARIAN BOGDAN 8.86 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(205)
ILEAN D. CAMELIA GEORGETA 8.92 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
ILEANU L. ROBERT ALEXANDRU 8.44 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(189)
ILIE D. DANIELA ALEXANDRA 8.37 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(140)
ILIE I. MARIA MONA LISA 8.29 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
ILIE P. PETRE GHEORGHE 7.62 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
ILIES S. CRISTIAN FLAVIUS 7.46 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(162)
ILIESCU F. CONSTANTINA-CARMEN 7.05 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(196)
ILINA C. ANDREEA LOREDANA 8.62 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
ILINA I. ELVIRA ELENA 8.30 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(194)
ILINA I. ROBERT CONSTANTIN 8.97 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(115)
ILINCA S. CONSTANTINA STEFANIA 8.64 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
ILINCA I. GEORGIANA AURORA 8.99 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
ILIOIU M. BOGDAN ALEXANDRU 6.81 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
IMOSANU B. CRISTINA ELENA 7.70 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
IMPUSCATU N. ANDREI 9.39 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
INEL S. MIRUNA 8.96 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
IOANA E. MARIA LOREDANA 6.58 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(136)
IOANA C. RAZVAN ALEXANDRU 7.11 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(188)
IOANA C. RUBEN 5.90 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(135)
IOCEA G. CONSTANTIN BOGDAN 8.96 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
IOJEA V. RAMONA 7.71 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(195)
ION A. CONSTANTIN BOGDAN 8.84 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
ION I. POMPILIU DORIN 7.53 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(119)
IONASCU I. ALIN IONUT 6.72 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
IONASCU I. ELISABETA 8.47 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(194)
IONASCU I. OANA MARIA 7.12 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(118)
IONESCU I. ALEXANDRA IONELA 7.24 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(121)
IONESCU S. BOGDAN DUMITRU 8.78 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(164)
IONESCU I. DIANA ANDREEA 9.68 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
IONESCU I. ION 7.73 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(177)
IONESCU V. MARIAN VASILICA 9.56 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
IONESCU D. VLAD EMANUEL 8.79 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
IONETE D. MARIANA PETRONELA 8.53 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(105)
IONETE C. SERGIU PETRE 8.81 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(138)
IONICA G. ANCUTA CRISTINA 7.12 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(157)
IONICI M. ANDREEA 7.11 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
IONICI I. CRISTINA GABRIELA 9.64 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
IONICI V. STEFANIA ANCA 9.18 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
IONISCU I. LIVIU-MIHAI 8.55 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(193)
IORDACHE I. ALEXANDRU-BOGDAN 7.59 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(198)
IORDACHE M. CLAUDIA MARIA 8.75 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
IORDACHE C. CONSTANTIN ANDREI 7.14 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
IORDACHE T. MARIA MADALINA 6.97 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(188)
IORDACHE P. PETRE RAZVAN 6.96 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
IORDACHE M. RALUCA MIHAELA 8.12 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
IORDAICHE G. ION-VALENTIN 6.51 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
IORDANESCU E. RAHELA MIRELA 9.33 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
IORGOIU F. NATALIA ELENA 6.99 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
IOSU A. ION VIOREL 5.92 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(145)
IOSU A. NICOLETA ADELINA 9.18 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(137)
IOVAN M. ELENA-MADALINA 8.77 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(193)
IOVAN C. LARISA DANUTA 8.67 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
IOVANESCU D. ALEXANDRU IULIAN 5.55 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
IOVANESCU M. MARIA CRISTINA 8.07 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
IOVANOIU V. COSTINEL 8.41 LICEUL TEORETIC NOVACI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(202)
IOVITA E. FLORINA GEORGIANA 8.48 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(138)
IOVU N. MADALINA BIANCA 7.55 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(184)
IRIMIA G. FLORIN DANIEL 8.75 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
IRIZA C. CRISTIAN FLORIN 7.07 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
IRIZA F. GEORGIANA 8.42 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
IRIZA I. LARISA ANDREEA 8.90 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(118)
IRIZA R. ROMULUS CRISTIAN 6.34 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
IROFTE M. MIHAELA ANTONELA 7.63 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(183)
ISAC I. DENISA MARIA 7.75 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(131)
ISFAN P. RAZVAN NICUSOR 7.09 LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(191)
ISPAS G. ECATERINA ANDREEA 7.48 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(166)
ISPAS I. IONUT SANDEL 7.37 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(144)
ISPAS I. RAZVAN ADRIAN 8.17 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
ISTUDOR D. LOREDANA EVELINA 8.61 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
ISUF V. VASILE MADALIN 6.22 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(150)
ISVORANU S. STEFANIA DENISA 8.62 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
IURCEA D. CATI ELENA 7.46 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
IUTUC S. BIANCA 9.41 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(137)
IVAN R. ROMICA 8.42 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(177)
IVANCU V. MARIA DANIELA 7.16 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
IVANESCU N. CRISTINA NICOLETA 7.95 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
IVANOIU A. CONSTANTIN ANDREI 7.84 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(173)
IVANOIU C. CONSTANTIN 5.99 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
IVANOIU I. GHEORGHE ALIN 8.40 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
IVANOIU G. RARES ADRIAN 9.25 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana/LEN(114)
IVASCU I. ANCUTA IONELA 8.01 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(151)
IVASCU S. GHEORGHE 5.69 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(133)
IVASCU T. IZAURA 5.65 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(133)
IVASCU-SURCEL D. IONEL-EUGEN 6.82 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(198)
JERCA I. ADRIAN CONSTANTIN 6.62 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(134)
JERCA M. DRAGOS IOAN 9.84 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
JERCA I. IONUT ADRIAN 6.37 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(133)
JERDEA G. GHEORGHE COSMIN 7.26 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(162)
JIANU C. ALIN CONSTANTIN 7.81 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
JIANU I. ANDREI DELU 7.97 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
JIANU I. DUMITRU 5.65 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(103)
JIANU N. GHEORGHE NICUSOR 7.63 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
JIANU I. IONUT COSMIN 7.89 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
JIANU I. LAURA ALEXANDRA 8.20 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(166)
JIANU H. ROXANA 6.81 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
JIANU T. SERGIU NICOLAE 6.20 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
JIANU T. TUDOR CRISTIAN 7.67 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
JICMON S. DIANA 7.18 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(121)
JILAVU C. CONSTANTIN COSMIN 8.13 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
JUGRAVU V. ELENA CRISTINA 8.24 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
JUGRAVU V. GHEORGHITA ANCA 8.11 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
JUGRAVU P. NICOLITA 7.93 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(126)
JUGRAVU S. STEFANIA MADALINA 9.26 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
JUJEA M. GABRIEL-MADALIN 7.62 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(195)
JUMOLEA S. MARIAN 8.27 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
JURCA I. ROXANA MARIA 8.47 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
KARACSONY I. ELENA CLAUDIA 7.65 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(159)
KARAOLI M. ARTEMIS 8.72 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
KISS K. KAROL EDUARD 7.89 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(151)
LABA L. ROBERT-GIGEL 7.94 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(198)
LACATUS G. FLORIN 8.07 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
LACATUSU C. ROXANA ALEXANDRA 9.67 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
LAGU M. ADRIANA CARMEN 8.35 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
LAIU C. ANDREEA CLAUDIA 8.06 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(129)
LAMBU N. ELENA IRINA 9.31 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(137)
LAPADAT I. ALINA ELENA 7.49 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
LAPADAT C. IONUT 6.61 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
LARGEANU I. IONUT 7.92 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
LASCATEU V. CONSTANTIN DANIEL 6.27 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(209)
LATARETU D. DRAGOS CONSTANTIN 7.44 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(119)
LATARETU R. MARIUS ROMEO 6.16 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(176)
LATARETU C. NELA GABRIELA 5.28 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(103)
LATEA M. IONUT MARIAN 6.26 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
LATU A. GHEORGHE FLORIN 6.36 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(107)
LAZAR D. BIANCA MARIA 6.20 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
LAZAR G. GEORGIANA 8.96 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "G-RAL C-TIN SANDRU" BILTA, RUNCU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(132)
LAZAR I. LOREDANA 8.65 LICEUL TEORETIC NOVACI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(202)
LAZARESCU G. DORIAN ALBERT 8.22 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(205)
LAZAROIU A. ALEXANDRA BIANCA 9.23 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
LEANCA M. MARINELA DANIELA 7.36 LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(191)
LEONTESCU D. DUMITRITA CATALINA 7.76 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(170)
LEOVEANU F. CARMEN ELENA 7.89 LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(191)
LEUSTEAN R. BIANCA ELENA 8.77 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana/LEN(114)
LEUSTEAN D. FLAVIUS LAURENTIU 9.50 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
LICARETE UNCHESU I. MIHAELA 9.33 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(109)
LICARETI G. RAMONA MIHAELA 7.06 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(162)
LICURICI A. ANDREI CRISTIAN 7.39 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(173)
LIESCU A. ROXANA ELENA 6.75 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(150)
LIESCU A. VALENTIN 5.60 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
LIHU I. CRISTIAN VASILE 6.30 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(176)
LIHU D. GEORGIANA 6.34 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(135)
LIHU I. VALENTIN PANTELIMON 4.98 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(175)
LILA I. ION ADRIAN 6.49 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
LINA I. MARIANA GEORGIANA 6.33 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
LITOIU I. NARCIS-ADRIAN-IULIAN 6.46 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(106)
LOCUSTEANU C. ALINA GEORGIANA 8.48 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(189)
LOGHIN N. ALEXANDRU GEORGIAN 6.09 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
LOGHINA D. MIHAI ANDREI 9.65 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
LUBEN I. IOANA ALEXANDRA 7.71 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(205)
LUCA I. CRISTINA 8.85 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
LUCAN G. LAURENTIU 6.66 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(187)
LUCEAN I. ELENA CORINA 7.34 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(150)
LUCULESCU I. DAMIAN 8.56 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
LUCULESCU V. IONUT CRISTIAN 7.23 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
LUCURICI M. LUMINITA 7.57 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(173)
LULEA M. ALEXANDRA-CRISTINA 8.32 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(192)
LUMEZEANU A. GEORGE 5.93 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(176)
LUNCULESCU M. GHEORGHE 8.81 LICEUL TEORETIC NOVACI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(202)
LUNCULESCU N. IONUT ALEXANDRU 9.21 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
LUNGAN F. LAURA CRISTINA 9.75 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
LUNGOCI A. MIHAIL ANDREI 7.04 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
LUNGU R. ANCUTA LARISA 7.86 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(204)
LUNGU N. ANDREI NICOLAE 8.55 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
LUNGU V. ELENA MADALINA 7.37 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(183)
LUNGU G. MARIAN MARIUS 8.20 LICEUL TEORETIC NOVACI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(202)
LUNGU E. MARIANA ELENA 7.07 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(187)
LUNGU C. RALUCA VIVIANA 9.49 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
LUNTRARU A. ION MADALIN 6.57 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
LUP C. IONUT CLAUDIU 8.53 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
LUPSOIU N. CONSTANTIN GABRIEL 8.42 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
LUPSOIU V. GHEORGHE COSMIN 8.36 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(151)
LUPSOIU N. ROXANA FLORENTINA 9.18 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
LUPU I. CATALIN GABRIEL 6.34 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(145)
LUPU D. DUMITRU EDUARD 5.61 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(175)
LUPU G. ELENA MIRELA 7.77 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
LUPU I. GIOVANINA IULIANA 8.84 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
LUPU I. LOREDANA 8.96 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(193)
LUPU I. MIHAELA 6.83 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
LUPULESCU D. ALIS MADALINA 8.23 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
LUPULESCU C. CRISTINA LILIANA 7.29 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(166)
LUPULESCU S. OANA MADALINA 9.17 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
LUPULET N. DUMITRU-ADRIAN 9.16 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(193)
LUTA G. GHEORGHE DANUT 6.93 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(201)
LUTAN A. CONSTANTIN ALEXANDRU 7.88 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(201)
LUTARU G. VICTOR PAUL 8.83 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
LUTESCU D. MARIA LOREDANA 9.05 LICEUL TEORETIC NOVACI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(199)
MAFTEI M. CRISTINA 8.95 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(141)
MAGALEA A. IIULIA VIOLETA 7.72 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(129)
MAGDAN G. MADALIN 9.15 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(112)
MAGHERU P. MARIUS CRISTIAN 7.15 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(136)
MAGUREANU M. ANA CRISTINA 9.06 LICEUL TEORETIC NOVACI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(199)
MAGUREANU N. MARIA ISABELA 7.65 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(187)
MAGUREANU I. NICOLETA ROXANA 6.93 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
MAICANEANU V. SIMONA ANDREEA 8.87 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(167)
MAJLAT A. ADRIAN BOBBY 6.24 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
MALACU S. SILVIU SEVERICA 5.97 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
MALAELEA M. ALEXANDRA STEFANIA 7.76 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(173)
MALAELEA E. BIANCA DANIELA 8.08 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(120)
MALAELEA M. CARMEN-NICOLITA 8.11 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(192)
MALAELEA I. ILEANA ADELINA 6.00 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(157)
MALAELEA D. ISABELA CORINA 7.45 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(184)
MALAELEA N. LAURENTIU CIPRIAN 7.76 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(121)
MALAESCU V. CRISTIAN 8.08 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
MALAESCU G. ELENA MIRELA 8.77 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
MALAIANU I. CLAUDIA ROXANA 7.58 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(201)
MALAIANU G. GHEORGHE ALIN 6.50 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(181)
MALAIANU I. IONUT COSMIN 7.63 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
MALANCA C. GHEORGHE-FLORIN 7.07 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(197)
MALEA S. ADRIANA CRISTINA 8.71 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
MALEA V. ANDREI MARIAN 5.42 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
MALEA D. EMILIA GABRIELA 7.86 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(159)
MALEA S. VLAD 8.36 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
MANDACHE G. LILIAN STEFAN 5.52 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
MANDACHE V. MARIA BIANCA 8.67 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
MANDOC C. MADALINA 8.29 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(204)
MANDOCESCU E. ALEXANDRU DUMITRU 5.91 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(176)
MANDOCESCU E. IONUT ADRIAN 5.96 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(174)
MANDOCESCU E. NICOLETA MADALINA 7.75 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(159)
MANDOIU C. ROBERT-DRAGOS-LADISLAV 8.73 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(192)
MANEA I. ANDREEA CRISTINA 7.55 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
MANEA V. CRISTINA DIANA 8.80 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
MANEA I. VASILE MADALIN 6.19 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
MANESCU V. COZMIN FLORIN 8.33 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(140)
MANESCU N. ION BOGDAN 9.18 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
MANESCU M. MARIANA 7.62 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(188)
MANESCU R. VLAD GABRIEL 9.62 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
MANGU A. AUGUSTIN CONSTANTIN 9.18 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
MANGU G. DIANA ROXANA 7.13 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(201)
MANOILA I. ALEXANDRU ROBERT 8.07 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(126)
MANOILA I. ION 7.85 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(126)
MANOIU D. ALEXANDRA MARINELA 8.23 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
MANOIU O. MARIAN-ANDI 8.34 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(193)
MANOLACHE V. CATALIN VASILE 7.05 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(168)
MANOLACHI D. MADALIN FLORIN 8.02 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(173)
MANOLE A. GABRIELA 9.04 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(112)
MANOLESCU C. LAURA 8.95 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
MANONIU V. GEORGIANA ELENA 8.33 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
MANONIU I. RAUL IONUT ALEXANDRU 7.53 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
MANTA G. ANDREI AUGUSTIN 7.29 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
MANTA G. MARIAN COSMIN 7.47 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
MARASCU G. RAZVAN MARIAN 6.10 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
MARASESCU V. VASILE DANIEL 8.18 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(159)
MARCAU N. IONUT NICOLAE 7.74 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
MARCU A. ANDREEA 9.00 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
MARCU A. FLORIANA-ELENA 9.36 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(178)
MARCU I. IOAN-VLADUT 9.74 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
MARCULESCU V. CLAUDIA-VALENTINA 6.31 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(157)
MARCULESCU G. FLORIN ARMAND 8.41 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
MARES G. GHEORGHE COSMIN 7.22 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
MARESESCU V. NICOLAE MADALIN 5.91 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
MARESI G. ALICE ANDREEA 9.84 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(109)
MARGAU I. ANA MARIA ROXANA 8.32 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(184)
MARGEANU V. ANDRA 9.11 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(178)
MARGELU B. BOGDAN MARIAN 6.88 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
MARGHITU G. BOGDAN ADRIAN 8.07 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
MARGINEANU I. ANA MARIA 8.11 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(173)
MARGINEANU M. CAMELIA RALUCA 8.22 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(167)
MARGINEANU I. CRISTA 9.05 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
MARGINEANU P. EUGENIA-MIOARA 8.66 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(193)
MARGINEANU C. LAURA CARMEN 9.26 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
MARGINEANU V. MADALINA CLAUDIA 8.09 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(208)
MARGOI S. ROXANA 6.84 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
MARGULESCU I. RALUCA 9.82 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
MARIA T. DENIS FLORIAN 6.98 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
MARIA N. DIANA ELENA 8.85 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(119)
MARIA T. IONELIA MIHAELA 6.06 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
MARIA P. VLADIMIR CIPRIAN 8.13 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
MARICA C. FLORIN ILIUTA 9.16 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
MARICA M. IONELA GEORGIANA 5.98
MARICA N. MARIA MARILENA MIHAELA 8.35 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Chimie industriala
Limba romana(156)
MARICA V. MARIUS VALERIU 6.91 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
MARIN E. ANDREI IONUT 9.18 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
MARIN A. CONSTANTIN 5.93 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(135)
MARIN A. LIVIU FLORIAN 6.16 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(133)
MARIN N. NICOLETA ALINA 7.02 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
MARIN V. OANA MARIA 8.56 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
MARINCA C. OLIVIA-CRISTINELA 7.22 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(196)
MARINESCU I. ALINA NICOLETA 8.67 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
MARINESCU V. ANDREI MARIAN 8.31 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
MARINESCU F. FLORENTIN RALUCA 7.46 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(166)
MARINESCU C. GHEORGHE 8.84 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
MARINESCU I. PETRE-LAURENTIU 8.36 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(194)
MARINOIU I. MARIA 7.44 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(166)
MARMANEANU C. ADINA CORNELIA 8.88 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
MARTALOGU I. IONELA FLORENTINA 7.71 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
MARTIN V. GABRIELA CRISTINA 6.78 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(106)
MARTINCU J. MARIA MADALINA 8.35 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(189)
MARTINESCU C. ION GIORGIAN 7.41 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
MARTINOVICI S. DUMITRU CRISTIAN 7.75 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(129)
MARUNTELU I. ANDREEA MARIA 5.70 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
MARUNTELU C. ELENA NICOLETA 6.91 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
MARUNTELU I. ION DANIEL 5.40 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
MARUTA L. BOGDAN PETRE 6.87 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(147)
MARUTA T. DUMITRU MADALIN 8.29 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
MARUTA I. IONUT CATALIN 9.03 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
MATAC N. NICOLETA 8.60 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
MATANIE D. CAMELIA IONELA 8.51 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
MATEESCU N. ALINA GABRIELA 7.69 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
MATEI M. ADELAIDA ROXANA 9.51 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
MATEI I. BIANCA ELENA 9.30 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana/LEN(114)
MATEI I. BOGDAN IONUT CORNEL 9.34 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
MATEI S. FLORENTINA-CRISTINA 8.77 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(194)
MATEI F. GEORGE ALEXANDRU 8.51 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
MATEI M. GHEORGHE MARINEL 6.73 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(187)
MATEI M. LARISA MELANIA 8.06 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(208)
MATEI I. MIRCEA MADALIN 7.08 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(136)
MATEIASI F. ANDREI-COSMIN 6.60 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(197)
MATEITA C. LOREDANA ALEXANDRA 8.47 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(192)
MATEOIU T. TOMA ANDREI 5.90 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
MATESCU N. ALEXANDRU-COSTI 9.52 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(193)
MATIS G. CLAUDIA MARIA 8.36 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(204)
MATU A. PETRE ALEXANDRU 6.38 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
MATUSA I. LAURENTIU ALIN 8.36 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(141)
MAXIN E. ION COSMIN 5.29 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(145)
MAZILU G. ELENA MIHAELA 6.77 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
MECHE M. LOREDANA 7.95 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(201)
MECI A. MARIAN ALIN 6.44 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
MEDREGONIU G. OANA DENISA 7.61 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
MEICHE N. NICOLAE 6.73 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
MELCIOAICA A. COSMIN MARIAN 6.41 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(175)
MELENCU N. STEFAN 8.22 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
MENCHENIE L. LEODOR LAURENTIU LIVIU 6.35 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Silvicultura
Limba romana(104)
MENCHENIE L. MARIA IONELA 8.04 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(183)
MENTEANU N. AURELIA CRISTINA 7.51
MERAUTA M. REMUS ANDREI 8.16 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
MERCIOIU C. ALEXANDRU ALIN 7.70 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(181)
MERCIOIU V. MIHAELA MADALINA 8.89 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(164)
MERESESCU G. MARIAN ANDREI 6.96 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
MERFU I. IONICA LOREDANA 7.23 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(181)
MERFU A. IONUT ANDREI 8.06 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
MERFU I. MADALINA IONELA 6.58 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(157)
MERFU M. MARCELA GEORGIANA 8.54 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(138)
MEZDREA C. ADELINA ROXANA 9.14 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(115)
MEZDREA I. ANDREEA ISABELLA 8.78 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana/LEN(114)
MICA G. DRAGOS CATALIN 7.01 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(161)
MICNESCU D. ROXANA DANIELA 8.90 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(108)
MICU R. ANDREI SERGIU 7.85 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
MICULETE C. ELENA 7.04 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
MIHAESCU I. ION ALEXANDRU 7.42 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(106)
MIHAI I. ADINA MARIA 7.35 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(184)
MIHAI V. IONUT ALEXANDRU 8.17 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
MIHAI C. IONUT NICOLAE 6.95 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
MIHAI I. MANUELA 6.33 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(150)
MIHAI G. NARCIS 5.59
MIHAI POPESCU V. VICTOR ADRIAN 9.23 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
MIHAI M. VALENTINA MARIANA 7.45 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(209)
MIHAILA G. CORINA CRISTINA 8.22 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(140)
MIHAILA C. MINODORA SORINA 9.30 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(108)
MIHAILESCU M. MIHAELA ROXANA 6.85 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
MIHAITA L. IONUT LUCIAN 7.64 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
MIHALACHE M. CONSTANTIN-EMIL 7.76 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(195)
MIHALACHE Z. ILARIE-MADALIN 7.94 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(192)
MIHALACHE C. MARIA FLORENTINA 7.18
MIHART D. ALIN VASILE 6.40 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
MIHART N. DARIUS EMANUEL 8.38 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
MIHART M. MARIA GABRIELA 6.91 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(162)
MIHART T. RODICA GEORGIANA 6.47 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(161)
MIHARTESCU A. EMIL-IONUT 6.91 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(196)
MIHU I. ANA MARIA IONELA 6.43 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(150)
MIHU N. ELENA LARISA 6.04 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
MIHU S. FANEL ERIC 7.84 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(106)
MIHUTI I. DANIEL SERGIU 6.15 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
MIHUTOIU I. SORINA MADALINA 9.10 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
MILCU V. CONSTANTINA SILVIA 5.70 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
MILITARU G. ANA MARIA 8.81 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(112)
MILITARU N. CIPRIAN NICOLAE 7.73 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(159)
MILITARU C. MARIA MADALINA 7.81 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(184)
MILITARU M. MARIAN CLAUDIU 8.95 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
MILODIN E. ELISABET PETRUTA 7.14 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
MILODIN E. SIMONA MARIA 9.56 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
MILOTIN T. ANDREI CRISTIAN 9.39 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
MILOTIN G. GHEORGHE CATALIN 9.39 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
MILUTEANU C. EMANOIL-CORNEL 8.16 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(193)
MINASTIREANU V. ION RADU MARCEL 6.84 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
MINCEA I. ADINA IONELA 6.94 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(150)
MINCEA G. FLORENTINA EMILIA 7.70 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(173)
MINCIUNA I. IOHANNA LARISA 7.75 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(183)
MINDRULEANU E. SORINA LARISA 6.40 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(146)
MINDRUT C. DENISA MANUELA 9.82 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
MINDRUT C. ROBERTO EDUARD 7.85 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(151)
MINDRUTA M. IULIANA ALINA 8.46 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(189)
MINZALA M. MARIA MIRABELA 6.56 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(196)
MINZATU I. MADALINA RALUCA 7.13
MIREA N. IONELA-MARIANA 8.15 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(192)
MIREANU D. TIBERIU CONSTANTIN 7.57 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(184)
MIROIU D. DANIEL ADRIAN 7.72 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
MIRSU V. ADRIAN 8.42 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
MIRTAU I. ANCA MADALINA 9.35 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
MIRULESCU D. ALEXANDRA EMANUELA 8.57 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(111)
MISCHIE R. DANA 9.50 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(137)
MISCODAN N. LENUTA NICOLETA 7.11 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(161)
MISCU I. MIHAELA IONELA 7.59 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
MITARU C. ELENA CORNELIA 8.43 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(189)
MITIDOI N. ALINA NICOLETA 9.15 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
MITITELU M. ADRIAN NICUSOR 6.79 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
MITITELU D. ANCA 7.27 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
MITITICA L. CONSTANTIN 7.56 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(184)
MITRACHE T. BOGDAN ALEXANDRU 8.41 LICEUL TEOLOGIC TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(153)
MITRACHE N. ROXANA MADALINA 6.64 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(209)
MITRANA M. DANIELA LARISA 7.18 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
MITRANA G. LAVINIA 5.77 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
MITREA C. CRISTIAN-DANIEL 8.40 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(193)
MITRICA R. NARCIS MARIAN 6.66 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
MITROI L. ANDREEA-GIORGIANA 8.72 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
MITROI M. DENIS CONSTANTIN 7.73 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
MITROI F. IONELA CORNELIA 6.87 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(103)
MITROIU V. FLORENTINA LOREDANA 8.82 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(141)
MITRULESCU D. PETRISOR CATALIN 5.96 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
MITRUTA C. CONSTANTIN RAZVAN 9.56 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
MITU I. ELENA CRISTINA 8.58 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(141)
MITU M. ION 5.03 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(182)
MITU C. RAZVAN ANDREI 8.65 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
MITUICA V. NICOLAE CATALIN 7.85 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(195)
MITULESCU C. CONSTANTIN ALEXANDRU 8.88 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(115)
MITUTA G. DIANA IONELA 8.99 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(108)
MIULESCU V. MADALINA MARIA 7.41 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(131)
MIUT G. MIHAELA 7.11 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(177)
MIUTI G. IONELA-LUCIANA 5.35 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
MLADIN S. ALIN EMANUEL 7.53 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(166)
MLADIN D. BIANCA ELENA 7.22 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
MLADIN S. ION DANIEL 7.47 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Chimie industriala
Limba romana(156)
MLADIN C. MONICA MIHAELA 9.39 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
MLADIN S. RALUCA ANA MARIA 9.63 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(110)
MOALFA O. ELENA MIHAELA 9.85 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(109)
MOANGA S. MARIA ALINA 8.18 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(105)
MOCANU I. ALEXANDRA LARISA 6.66 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
MOCANU I. CLAUDIU DUMITRU 5.86 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
MOCIOI G. COSMIN CLAUDIU ANDI 7.35 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
MOCIOI VALCEA T. STEFAN 8.27 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(182)
MOCIRCIOIU G. ALEXANDRU CONSTANTIN 7.53 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(195)
MOCIRCIOIU N. MADALINA ELENA 8.17 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(194)
MODORAN C. FLAVIAN COSMIN 5.83 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
MODORAN E. IONUT EMIL 5.31
MODORAN S. SILVIA RAMONA 9.12 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
MOGOS D. DANIEL PAMFIL 8.49 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
MOGOS C. SILVIU CONSTANTIN 8.15 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(167)
MOGOS N. STELIANA MARINELA 6.79 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
MOGOSANU M. ANDREI CRISTIAN 8.47 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
MOGOSANU I. MADALINA LOREDANA 8.40 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(141)
MOGOSANU G. MARIAN 7.13 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(201)
MOIA M. SPIRIDON VLAD 7.14 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
MOLCUTI T. VASILE MADALIN 7.74 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
MOLDOVAN A. ADRIAN NICOLAE 6.81 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
MOLDOVAN G. AIDA GEORGIANA 9.36 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(180)
MOLDOVEANU I. ADELINA MANUELA 8.19 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
MOLDOVEANU S. ELISZA SILVIA 7.83 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(170)
MOLNAR Z. BEATRICE LARISA 9.21 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(105)
MOLOCEA C. CONSTANTIN DANIEL 8.35 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(167)
MONAFU I. ADELA FLORINELA 8.92 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(108)
MONDOACA E. ANDREEA IULIANA 8.25 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(177)
MONEA I. IONEL LEONARD 5.78 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
MONEA I. IONUT ROBERT 5.67 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
MORARIU I. IONELA MADALINA 6.97
MORARU D. ANDREEA-MIHAELA 7.13 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(198)
MORARU M. CRISTINA MAGDALENA 8.94 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
MORJAN M. STEFAN DANIEL 7.28 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(161)
MORNEA S. STEFAN COSMIN 6.65 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
MOROSANU C. CONSTANTIN COSMIN 6.40 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(145)
MOROSANU P. CRISTIAN MARIAN 9.29 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
MOSILA M. EVA MADALINA 9.41 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
MOSOIU V. BEATRICE MADALINA 9.04 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
MOSOR V. AMDRA IRINA 9.21 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(137)
MOSOR M. DANIEL 8.09 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(126)
MOSOR I. ION BOGDAN 7.36 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
MOSU M. VERONICA TEODORA 6.45 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(171)
MOTEA I. ION 6.75 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
MOTOC C. GHEORGHE COSMIN 6.27 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(168)
MOTOCU C. ALEXANDRA 8.51 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(119)
MOTOCU D. DUMITRU HRISTIAN 8.23 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(121)
MOTOI C. ELISABETA 8.53 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(111)
MOTOI C. SERGIU ALEXANDRU 7.42 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(183)
MOTORGA C. ADELINA GABRIELA 9.30 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(110)
MOTORGA C. ALEXANDRU CATALIN 6.38 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
MOTORGA I. ANDRADA ALEXANDRA 7.05 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(133)
MOTORGA C. CLAUDIA ANDRADA 8.01 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
MOTORGA I. IONUT MARIAN 8.35 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(120)
MOTORGA M. IONUT MARIAN 8.73 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
MOTORGA M. LARISA CAMELIA 7.66 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(133)
MOTORGA I. OANA ADRIANA 7.61 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(204)
MOTORGEANU I. IONUT MADALIN 8.68 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
MOTRESCU V. MARIA ANDREEA 9.32 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
MOVILA V. ANDREI CATALIN 5.86 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
MOVILIANU V. IONELA OANA 7.28 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
MREJERU C. CLAUDIU DANIEL 6.77 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(106)
MREJERU S. COSTEL CATALIN 7.20 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(106)
MREJERU C. DENISA-VALENTINA 9.18 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(178)
MUCIOIU P. STELIAN-ALIN 6.73 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(197)
MUCIUCIORA A. MADALINA ALEXANDRA 7.22 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
MUDAVA V. BOGDAN COSMIN 6.30 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
MUGESCU I. MARICA ELENA 8.21 LICEUL TEORETIC NOVACI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(202)
MUHU I. ADRIAN CLAUDIU 6.32 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
MUMULET M. ANDRA ARABELA 9.32 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(137)
MUNCEANU V. VASILE CATALIN 8.01 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
MUNTEAN A. MARINELA NICOLETA 5.93 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
MUNTEAN D. OVIDIU ALEXANDRU 6.26 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
MUNTEANU T. ANAMARIA ANDREIA 6.72 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
MUNTEANU G. ANDREEA SAMARA 5.80
MUNTEANU T. BIANCA FLORENTINA 6.79 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(174)
MUNTEANU V. CATALIN TEODOR 7.99 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
MUNTEANU C. ELENA BIANCA 8.65 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(111)
MUNTEANU N. ELENA LARISA 8.95 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(111)
MUNTEANU D. FLORIN-DUMITRU 8.09 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(192)
MUNTEANU N. MARIA NICOLETA FLOAREA 8.73 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
MUNTEANU V. MARIUS ALEXANDRU 7.27 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(188)
MUNTEANU SONTEA V. RALUCA 9.12 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(167)
MUNTEANU I. VIORICA LILIANA 6.99 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(197)
MUNTIANU F. ANDREEA FLORINELA 9.28 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(204)
MURARU G. CATALINA GEORGIANA 6.38 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
MURARU M. CLAUDIA 6.36 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(146)
MURDAREA A. ANA MADALINA 5.99 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(157)
MURDAREA M. ORTANSA ELENA 9.66 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
MURESAN A. ADELINA 7.26 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(121)
MURESAN A. ADRIANA 6.68 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
MURESAN A. ALEXANDRU 7.43 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(188)
MURESAN H. CLAUDIU ALEXANDRU 7.47 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(166)
MURESAN C. MARIA ANDREEA 8.05 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(151)
MURESANU I. LARISA RAMONA 8.39 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(138)
MURGAN G. NICOLAE IONUT 7.54 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(131)
MURGESCU Z. ADINA-GABRIELA 7.79 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(195)
MURGESCU S. NICOLAE-CATALIN 6.57 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(198)
MURGESCU V. ROXANA-EMILIA 7.04 LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(191)
MURGESCU M. VLADUT IULIAN 7.53 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(129)
MURGILA A. ADRIAN-ALIN 5.99 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
MURGILA I. CRISTINA MIHAELA 8.68 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(138)
MURGILA A. MIHAI-CORNEL 6.17 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
MURGU C. MARIA MADALINA 8.87 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(115)
MURSOI I. CLAUDIU IONUT 8.86 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
MURSOI A. NICOLAE MADALIN 9.26 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
MURU F. DORI ANA 8.50 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
MUSCALAU G. CONSTANTIN ALIN 7.53 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(184)
MUSCALU C. BIANCA SILVIA 8.32 LICEUL TEOLOGIC TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(153)
MUSCURICI C. ELVIS CONSTANTIN 7.74 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(188)
MUSTATA V. DANIEL 6.31 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(171)
MUSTATA S. STEFAN DORIN 9.08 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(208)
MUTAFELA G. AURELIA IULIANA 9.30 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(180)
MUTU P. ION 5.41 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
NACHE V. FLORIN MARIAN 5.45 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
NAGARA D. MARIA DANIELA 7.37 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
NAGY F. NICOLETA ANCA 8.71 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(164)
NAICHE D. DOREL 8.91 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
NANAU C. MINODORA 6.70 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
NANU D. BOGDAN IONUT 8.11 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
NANU N. GHEORGHE IULIAN 7.80 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
NANU C. ILEANA-NICOLETA 6.56 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(196)
NANU M. IONUT CATALIN 8.32 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Chimie industriala
Limba romana(156)
NANU I. MARIAN SORIN 6.25 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
NANUT A. ALEXANDRA DELIA AURA 8.23 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(151)
NANUT A. ELENA MADALINA 8.16 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Chimie industriala
Limba romana(156)
NANUT C. IONELA NICOLETA 6.85 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(106)
NANUTI V. ANA MARIA LIDIA 7.12 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(106)
NANUTI C. ROBERT DUMITRU 6.12 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(171)
NAPIRCA P. DUMITRU ANDONIS 7.01 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
NASTA V. ALEXANDRA LAVINIA 8.82 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
NATUIU L. CLAUDIA DIANA 9.10 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(119)
NAVACOVSCHI M. ALEXANDRU 6.93 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(176)
NAZGODINEANU I. ANDREI BOGDAN 8.06 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
NEACSU E. ALEXANDRU CRISTIAN 8.68 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(205)
NEACSU I. ELENA LARISA 8.39 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
NEAGOE G. ALIN EUGEN 5.78 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(135)
NEAGOE T. BOGDAN VIOREL 6.88 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
NEAGOE C. IOANA MADALINA 7.41 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
NEAGOE V. PETRE 5.75 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(135)
NEAGU F. FLORIAN 9.07 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
NEAGU M. LIDIA ELISA 8.02 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(140)
NEAGU S. SORIN VALENTIN 9.22 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
NEAMTU P. CONSTANTIN IONUT 7.35 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(201)
NEAMTU I. IONUT VALENTIN 8.82 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
NEAMTU M. MIHAI CRISTIAN 6.93 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(197)
NEBANCEA C. ILARIE CONSTANTIN 7.77 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
NEBANCEA M. LETITIA EVELINA 8.18 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
NEBUNU M. ANA MARIA 8.91 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(112)
NECHIFOR I. MIHAELA MARIA 7.38 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(166)
NECTARIE L. ALINA 5.67 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
NECULA M. ANDREI IONUT 7.95 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
NEDEA T. BIANCA ANA MARIA 8.40 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
NEDELCU R. ALBERTO IONUT 7.69 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(173)
NEDELCU M. ALEXANDRA-MIHAELA 7.62 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(198)
NEDELCU A. ANA MARIA 6.17 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
NEDELCU V. ANA MARIA 5.93 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(157)
NEDELCU P. PETRE DANIEL 7.76 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
NEDELOIU E. MIHAIL 7.09 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(162)
NEDU G. DUMITRU 6.68 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
NEGARA N. ROMARIO NICOLAE 8.53 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(141)
NEGHINA F. ROBERT ALIN 7.39 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(162)
NEGHINA D. VALERICA 6.88 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
NEGOITA G. LILIANA DENISA 9.26 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(178)
NEGOITA-HOLDON T. MADALINA 9.50 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
NEGOMIREANU C. ANA ANCUTA 6.19 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
NEGOMIREANU I. IONELA-DENISA 9.32 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(180)
NEGOMIREANU A. OVIDIU EMANUEL 8.20 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
NEGOMIREANU S. VICTOR-CONSTANTIN 7.11 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
NEGREA M. ALINA MARIA 8.05 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
NEGREA M. GHEORGHE BOGDAN 7.96 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
NEGREA I. IOANA ALEXANDRA 7.20 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
NEGREA I. ION CRISTIAN 6.67 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
NEGREA G. IONUT CATALIN 7.51 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(183)
NEGREA I. IONUT LAURENTIU 6.11 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(182)
NEGREA E. IONUT MARIAN 8.03 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(126)
NEGREA I. OANA ROXANA 9.09 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(204)
NEGREA P. PETRE CRISTIAN 8.77 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
NEGREA M. ROXANA LOREDANA 8.43 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
NEGREA C. SERGIU CONSTANTIN 6.73 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
NEGREA V. VALENTINA ANDREEA 8.93 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(137)
NEGREANU C. VALENTINA GEORGIANA 9.71 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(178)
NEGRESCU D. FLORINA DAMIANA 8.47 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(138)
NEGRESCU V. IONUT CATALIN 8.15 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
NEGRESCU E. LUCIAN 9.53 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
NEGRILA G. GEORGIANA MIHAELA 7.79 LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(191)
NEGRILA G. VICTORIA OANA 7.99 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(141)
NEGRU C. CREOLA ADELINA 7.92 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
NEGRU C. MARIUS DANIEL 8.47 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
NEGRUSOIU S. ADELA ELENA 8.89 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
NEGUCIOIU V. ALEXANDRU MARIUS DANIEL 9.46 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
NEGUCIOIU C. CRISTINA 9.88 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
NEICU C. IULIAN 8.72 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
NEICUSI G. CRISTIAN GABRIEL 7.46 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(183)
NEMES I. OANA 8.90 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
NEMITANU V. IONUT ANDREI 8.79 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
NETEDU N. BIANCA 8.58 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(167)
NIAMTU I. FLORINA CAMELIA 9.37 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(110)
NIAMTU G. LAURA DANIELA 8.17 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
NICA D. ALEXANDRA ANDREEA 7.81 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
NICA A. ALEXANDRU CATALIN 6.19 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(175)
NICA A. DENIS SAMUEL 7.34 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(162)
NICHIFOR G. GEORGE ALEXANDRU 8.12 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(151)
NICOARA M. AURELIA MADALINA 7.86 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(173)
NICODIM A. MARIAN NICOLAE 6.30 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Silvicultura
Limba romana(104)
NICOLA T. ADRIANA 6.05 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(157)
NICOLA D. LARISA MARIANA 6.90 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(208)
NICOLA G. MARIANA BIANCA 7.84 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Chimie industriala
Limba romana(156)
NICOLAE M. ALEXANDRU COSTIN 8.45 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
NICOLAE G. ANDREI 6.91 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
NICOLAE I. ELENA LAURA 8.15 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(184)
NICOLAE I. OVIDIU CONSTANTIN 6.99 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
NICOLAE POPA D. BOGDAN DANIEL 8.66 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(189)
NICOLAE S. RADU AUREL 9.30 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
NICOLAE I. RAUL ILIE 8.37 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
NICOLAE C. ROBERT EDUARD 9.20 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(112)
NICOLAE G. ROBERT 5.58 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(175)
NICOLAESCU A. ALEXANDRU MARIAN 6.76 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
NICOLCEA I. MARIUS VALENTIN 5.16 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
NICOLESCU V. COSTINEL 9.50 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(115)
NICOLESCU C. ELENA ANAMARIA 7.44 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(195)
NICOLOVICI I. ELENA MIHAELA 8.93 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(141)
NICOLOVICI I. IONUT MIHAITA 5.69 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
NICOLOVICI V. ROXANA MARIA 8.60 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
NICOVALA A. LAURA LAVINIA 8.31 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(105)
NICULEASA S. MADALIN ANDREI 8.24 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(119)
NICULEASA G. MADALINA GEORGIANA 6.40 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
NICULESCU D. CRINA MADALINA 8.45 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
NICULESCU F. FLAVIUS ANDREI 7.89 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
NICULESCU M. MIREL ALEXANDRU 9.01 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
NICULESCU N. PETRE DANIEL 6.98 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
NICULESCU R. TEODOR GABRIEL 7.84 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
NICULETE C. ELSIDA ELENA 7.58 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(119)
NICULETE I. MARIA LOREDANA 7.96 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
NIGA C. IULIA GRETA 8.97 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(137)
NISIPEANU I. CATY MARIA SIMINA 9.00 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(111)
NISTOR N. ANCA GEORGIANA 7.97 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(151)
NISTOR S. ELENA ADELINA 7.44 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(174)
NISTOR G. GEORGIANA MIRABELA 9.27 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
NISTOR G. GEORGIANA PAULA 8.02 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(183)
NISTOR O. ROBERT ADRIAN 7.02 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
NISTORAN I. ADINA IONELIA 7.91 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
NISTORAN L. MICHAEL ROBERTO 8.04 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
NISTORESCU D. ADRIANA 8.61 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(205)
NISTORESCU G. GEORGIANA MADALINA 7.93 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(204)
NISULESCU A. ALEXANDRA STEFANIA 9.35 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(137)
NITA I. COSMIN DANIEL 7.74 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(159)
NITA D. DELIA IOANA 8.44 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(141)
NITA V. EMANUEL CONSTANTIN 9.16 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
NITA N. IOANA VIOLETA 6.76 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(208)
NITA N. NICOLAE MARIAN 8.82 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(112)
NITA S. NICOLETA MIHAELA 8.22 LICEUL TEORETIC NOVACI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(202)
NITA C. OANA CRISTINA 8.07 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(138)
NITOI F. ANDREEA ELENA VERONICA 8.17 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
NITOI D. DUMITRU ALEXANDRU 6.56 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
NITOIU D. DANIELA ADELINA 7.58 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(159)
NITU G. DIANA GABRIELA 7.37 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(162)
NITU F. FLORIAN MIHAITA 7.11 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
NITU S. STEFANIA ELIZA 8.79 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(108)
NITULESCU D. DENISA 8.68 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana/LEN(114)
NITULESCU C. DIANA CODRUTA 7.42 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
NITULESCU E. FLORIN DUMITRU 5.24
NITULESCU P. MARIUS ANDREI 9.08 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana/LEN(114)
NOANA C. COSMIN MARIAN 8.63 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(138)
NODEA E. ADELA IONELA 9.36 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
NOROCEA A. ADRIANA IOANA 6.63 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(174)
NOROCEA V. CRISTINA ALEXANDRA 8.28 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
NOROCEA I. ION MARCEL 6.39 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(146)
NOROCEA D. LUCIAN 8.13 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(167)
NOUR P. ANAMARIA CRISTINA 7.26 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(157)
NOVAC I. IULIANA MARIA 8.85 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
NOVAC I. MIHAITA ADRIAN 6.54 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(171)
NOVAC V. MIRCEA COSMIN 7.20 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
OANA S. CERASELA MIHAELA 7.30 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(166)
OANA I. ELENA DENISA 8.67 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
OANCEA CORCOVEANU C. MIHAELA NELI 8.41 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(140)
OANCEA D. LARISA MADALINA 9.66 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
OBROCEA D. DUMITRU COSMIN 6.30 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
OCEA I. ION CODRUT DUMITRU 6.99 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
OCHEA F. CRISTINA GEORGIANA 9.42 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
OCHIAN I. GABRIEL 7.50 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(188)
ODAGIU T. SIMONA DANIELA 8.07 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(126)
OGORANU I. ANDREEA MIHAELA 8.82 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
OITA V. ALEXANDRU MARIAN 5.38 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
OITA G. ELENA MADALINA 9.57 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
OLARU G. ADELINA MARIA 8.35 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
OLARU G. ALEXANDRU NICUSOR 5.44
OLARU T. GABRIEL 6.14 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
OLARU P. IOLANDA FLORENTINA 7.24 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(181)
OLARU M. IRINA FLORINA 7.88 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
OLARU A. LAURENTIU CONSTANTIN 5.81 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(182)
OLARU C. OVIDIU 6.86 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
OLARU N. ROMICA AIDA 8.38 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
OLOGU N. MARIA MIRABELA 7.02 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
OLOGU S. NICOLETA LENUTA 6.21 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(150)
OLTEANU V. ALIN 7.56 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(170)
OLTEANU G. ANA MARIA ALEXANDRA 9.31 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(109)
OLTEANU S. ANDREEA-ANA-MARIA 8.29 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(192)
OLTEANU I. CRISTIAN ANDREI 7.80 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
OLTEANU P. LAVINIA ANCA 8.48 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
OLTEANU F. MADALINA 6.96 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
OLTEANU V. MIHAELA RALUCA 8.52 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(111)
OLTEANU G. SIMONA CLAUDA 8.07 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
ONEA I. MELANIA LOREDANA 9.72 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
ONESCU D. ROBERT CRISTIAN 7.64 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(159)
OPRAN I. MARIA RAMONA 6.00 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
OPREA I. CONSTANTIN ION DANIEL 6.78 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(174)
OPREA I. DOINA MADALINA 7.61 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(166)
OPREA D. DUMITRU ALEXANDRU 5.37
OPREA I. IULIANA GEORGIANA 7.50 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(135)
OPREA F. ROBERT BOGDAN 6.14 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
OPREA G. STEFANITA AUREL 6.45 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(168)
OPRESCU C. DINEL AURELIAN 7.16 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
OPRESCU C. MARIUS CONSTANTIN 6.84 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(182)
OPRESCU PURDA N. CONSTANTIN 5.96 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
OPRIS I. IRINA GEORGIANA 7.69 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(159)
OPRISAN C. OANA DENISA 7.96 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
OPRISOIU D. IOAN CRISTIAN 7.32 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
OPRISOR C. MARIAN-COSMIN 6.93 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(197)
OPRITESCU G. GHEORGHE ANDREI 7.71 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(183)
OPRITESCU S. SEVER RICA 6.60 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
OPROIU N. CATALIN 7.21 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(197)
OPROIU I. IONUT ROBERT 6.99 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(187)
OPROIU D. NICOLAE VALENTIN 6.76 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(187)
ORTOPAN P. RAMONA ADINA 5.97 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(161)
ORVAS G. GEORGE MADALIN 7.79 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
ORZAN D. STEFANITA CONSTANTIN 9.68 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana/LEN(114)
OSIAC M. ALEXANDRA LAVINIA 8.56 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
OTAT I. DIANA ELENA 7.61 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
OTEA A. BOGDAN AURELIAN 6.85 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(106)
OTET V. ELENA ADELINA 7.08 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
OTET S. GRIGORE OVIDIU 6.30 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(135)
OTET V. MIRABELA 5.23 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
OTET M. NINEL 5.24 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
OTOVEL C. DIANA ANTONELA 7.86 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
OZON G. EMANUEL 8.55 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
PADEANU V. NICOLETA VIOLETA 7.87 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
PADUCEL I. ION CATALIN 8.30 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
PADURARU D. GABRIELA-ANDREEA 7.98 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(192)
PADURE P. LAVINIA PAULA 6.58 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(150)
PADUREANU Z. IOAN LAURENTIU 9.13 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
PAHOME I. ANDREEA PARASCHIVA 6.54 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(133)
PAICU I. ELENA SIMONA 7.30 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(157)
PAIU I. IRINA ANDRADA 7.95 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(159)
PAIUS I. IONUT GABRIEL 6.95 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
PALCUE M. ANDREEA MADALINA 9.11 LICEUL TEOLOGIC TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(153)
PALITA G. GEORGIANA DENISA 8.24 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(204)
PALOS L. EMILIA IRINA 8.13 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
PALOS D. ROXANA LAVINIA 7.47 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(195)
PANA C. ADELIN NARCIS 7.61 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
PANA I. CONSTANTIN 8.57 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(177)
PANA D. DUMITRU 5.95 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(161)
PANA V. LARISA COSMINA 7.56 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(166)
PANAICHE O. ALINA DORINA 7.25 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(136)
PANAIT I. ADELINA 9.30 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(180)
PANDALAU S. DANIEL FLORIN 4.51
PANDALAU I. LOREDANA 5.90 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(157)
PANDIA C. OVIDIU VALENTIN 8.93 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
PANDURU I. DUMITRU DAN 8.18 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
PANDURU M. MADALINA 9.66 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(109)
PANESCU G. CONSTANTIN COSMIN 8.62 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
PANESCU G. NICOLAE ANDREI 8.62 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
PANESCU V. ROBERT MARIAN 6.92 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(162)
PANOIU M. MIRCEA FLORIN 6.65 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(187)
PANOIU C. TUDOR ANDREI 6.80 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(187)
PANTAU D. ANA - MARIA 8.99 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(110)
PANTELIMON E. MADALINA ANGELA 8.90 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(164)
PAPA G. GRIGORE DANIEL 8.34 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(159)
PAPOIU-MARCULESCU V. MARIA 7.18 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
PAPUC F. ADRIANA 8.87 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
PAPULETE N. OANA MARIA 8.35 LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(191)
PAPURICA S. DAIANA 8.75 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(119)
PAPURICA N. GABRIELA VANESA 7.56 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(201)
PARA N. MARIA ADELINA 9.32 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
PARAIANU D. DUMITRU MARIAN 8.95 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
PARAIANU V. IRINA BIANCA 7.69 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
PARAIANU G. MARIA LOREDANA 7.70 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(121)
PARAIANU C. NICOLAE ADRIAN 7.21 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(121)
PARALUTA G. DANIELA ANDREEA 9.15 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(105)
PARASCHIV S. ELENA GEORGIANA 8.83 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(140)
PARASCHIV I. PARASCHIVA MADALINA 9.28 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(108)
PARASCHIV V. VASILE ION 7.91 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
PARASCHIVA D. CONSTANTIN ADRIAN 6.10 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
PARASCHIVESCU D. ADRIAN OLIVIU 8.44 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
PARASCHIVOIU C. ANCUTA MADALINA 8.37 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(131)
PARASCHIVU I. ADINA RALUCA 5.42 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
PARASCHIVU M. STEFAN CRISTIAN 6.38 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
PARPALA M. ELENA ANDREEA 8.82 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(112)
PARPALA T. GABRIELA 6.64 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
PARVANESCU P. BOGDAN ALEXANDRU 6.96 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
PARVULET M. CARMEN 8.72 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(205)
PASARE I. ILINCA ANA MARIA 8.49 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(126)
PASARE M. MARIUS ADRIAN 8.70 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(164)
PASARE D. MIHAELA DANIELA 8.19 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(138)
PASARE N. NICOLAE 8.16 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
PASARE V. VASILE GABRIEL 7.47 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(121)
PASAREA D. MARIA EMILIA 8.81 LICEUL TEORETIC NOVACI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(199)
PASAREANU D. ANDREEA ROXANA 7.07 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(106)
PASARICA F. LUIZA LOREDANA 7.63 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(183)
PASARICA F. PETRISOR 5.94 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
PASARIN P. ALBERT ALEXANDRU 7.19 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
PASARIN R. ALECSANDRA 8.40 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(205)
PASARIN A. ALEXANDRA LUISA 8.79 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
PASARIN C. ELENA-LAURA 9.49 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(180)
PASARIN C. IONUT 5.42 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(175)
PASARIN A. LAURIAN CRISTIAN 8.71 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
PASARIN N. RAZVAN IONUT 8.86 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
PASCANU T. ROXANA MIHAELA 8.04 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(204)
PASCARIU C. ELENA RAMONA 7.92 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(170)
PASCARU I. IULIA 9.27 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(142)
PASCU I. ANA MARIA 5.91 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Agricultura
Limba romana(210)
PASCU M. ANDREEA FELICIA 7.39 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(105)
PASCU G. ANDREI 6.17 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
PASERE V. ADRIAN CATALIN 8.67 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
PASESCU D. MARIA MIHAELA 8.45 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(208)
PASESCU S. MARIUS STEFAN 6.56 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(208)
PASESCU N. NICOLAE 6.16 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
PASTEA C. MARIUS GABRIEL 8.91 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(115)
PASTILOIU D. MARIA-ROXANA 6.35 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
PASTILOIU D. MARINELA IONELA 7.30 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
PATRASCOIU D. GEORGE LUCIAN 7.34 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
PATRASCU D. CLAUDIA MADALINA 8.01 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
PATRASCU G. DELIA GEORGIANA 8.13 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(140)
PATRASCU M. DUMITRU LUCIAN 7.19 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
PATRASCU M. SIMINA 9.60 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(109)
PATRU M. GABRIEL VALENTIN 8.44 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(138)
PATRU S. IULIANA MARIA MIRABELA 8.34 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
PATRULESCU I. MIHAELA MARIA 7.50 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(119)
PATRUT C. DANIELA MARIA 9.02 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
PATRUT G. MARIA MANUELA 8.40 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(204)
PAUN G. EUGEN CONSTANTIN 8.36 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
PAUN M. MARIANA 6.56 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(197)
PAUN I. VICTOR CONSTANTIN 6.63 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
PAUNA D. ELENA FLORINA 8.29 LICEUL TEOLOGIC TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(153)
PAUNA C. LUCIAN CONSTANTIN 8.32 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(105)
PAUNA I. MADALINA 8.73 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
PAUNA F. ROBERT IONUT 8.71 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
PAUNA C. ROXANA ADELINA 7.21 LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(191)
PAUNESCU C. ANDREI CRISTIAN 6.90 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
PAUNESCU N. CRISTIAN MICHI 7.91 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
PAVALOIU I. CRISTIAN VALENTIN 7.12 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
PAVALOIU S. MARIAN 6.94 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(187)
PAVEL N. ALEXANDRU NINEL 7.83 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(121)
PAVEL M. ANA PATRICIA 9.74 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(120)
PAVEL N. ANDRARA ROXANA 7.90 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(131)
PAVEL G. ANGELA GHEORGHITA 6.97 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
PAVEL R. LAVINIA GIANINA 9.26 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(168)
PAVELOIU E. LARISA ECATERINA 8.19 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(141)
PEAGU A. DENISA MIHAELA 7.93 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
PEAGU I. ELENA ANDREEA 8.10 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(177)
PECINGINA A. OVIDIU MIREL 7.27 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
PECINGINA D. RADU MIHAI 9.51 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(180)
PELE V. CECILIA MIHAELA 7.31 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(105)
PELE V. MIHAI VIOREL 6.91 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(107)
PENCEA T. MARIA DENISA 8.84 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
PENDELETE O. DANIELA 6.59 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
PENE R. MIRUNA GABRIELA 9.32 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(178)
PENESEL V. ION ADRIAN 5.75 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(175)
PEPTAN G. ELENA LOREDANA 7.24 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(209)
PERCA I. CONSTANTIN PETRU 7.50 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(105)
PERCA C. MARIA ISABELA 6.64 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(150)
PERCA D. VERGINICA 6.91 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
PERPEGEL I. DENISA ILONA 7.82 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
PESCARU G. FLORENTINA MARIA 8.30 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(138)
PETCU M. ALEXANDRA IULIANA 7.61 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
PETCU I. ALINA LILIANA 8.21 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
PETCU V. CLAUDIU-ALEXANDRU 6.41 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(171)
PETCU C. IONUT CRISTINEL 8.74 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
PETCU I. LAVINIA IONELA 9.01 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(164)
PETCU N. MIHAELA ALEXANDRA 9.22 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(137)
PETCU I. RALUCA IONELA 7.98 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(129)
PETEC I. IONUT VIOREL 6.97 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(106)
PETEC E. MIHAI RAZVAN 5.46 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
PETKU I. IONUT LAURENTIU 7.77 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(183)
PETRACHE B. ANCA GEORGIANA 8.19 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Chimie industriala
Limba romana(156)
PETRASUC V. DAVID ANDREI 8.61 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(120)
PETRE C. ANDREI 6.94 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
PETRE C. ELENA FLORENTINA 7.53 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
PETRESCU G. ADRIANA MADALINA 9.57 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(180)
PETRESCU D. CONSTANTIN ALEXANDRU 7.70 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
PETRESCU G. GIULIA ANDREEA 8.55 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
PETRESCU V. LAURA GABRIELA 9.62 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
PETRESCU A. MADALINA VIOLETA 8.71 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(164)
PETRICU D. PATRICIA ELENA 8.87 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
PETRITA M. ANDRADA ELENA 7.70 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(120)
PETROI S. GHEORGHE VALI 6.39 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
PETROSANU I. COSMIN 8.35 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
PIETROSANU I. MADALINA IULIANA 8.41 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(120)
PIGUI C. CRISTINA MADALINA 9.36 LICEUL TEORETIC NOVACI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(199)
PILICA F. DANIEL 6.42 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(106)
PILUTA C. MARIA MIRABELA 7.35 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
PINCU G. IONUT ANDREI 8.51 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
PINTEA D. CRINA OANA 9.15 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(137)
PIRCALABESCU I. IONUT ROBERT 7.21 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(144)
PIRCALABU I. IOANA 9.90 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
PIRCALABU M. MIHAIL GABRIEL 9.15 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
PIRGARU P. ANA MARIA 7.69 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
PIRIIANU I. DIANA ANDREEA 9.39 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
PIRJOL C. NICOLETA CRISTINA 7.01 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
PIRJOL V. VASILICA RAMONA 6.67 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
PIRTEA D. ALEXANDRA ELISABETA 9.74 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
PIRVANESCU L. ADRIANA MARIA 8.72 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
PIRVANESCU C. NADINA MARIA 9.82 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
PIRVENESCU I. MADALINA ANDRADA 9.48 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(109)
PIRVU C. ALEXANDRU CONSTANTIN 6.47 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
PIRVU C. CRISTINA MIHAELA 9.19 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(167)
PIRVU E. MADALINA 9.08 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
PIRVU S. RAMONA ELENA 6.63 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(176)
PIRVU S. RAZVAN CRISTIAN 8.84 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
PIRVU S. STEFANIA 8.19 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
PIRVULESCU E. ADELA 7.53 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(129)
PIRVULESCU E. ADRIANA 9.06 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
PIRVULESCU P. CONSTANTIN PETRISOR 8.68 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(164)
PIRVULESCU I. DIANA LAVINIA 9.45 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(180)
PIRVULESCU G. GEORGE DANIEL 8.49 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
PIRVULESCU A. ION ALIN 8.16 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(119)
PIRVULESCU I. MIHAI BOGDAN 8.13 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
PIRVULESCU D. OCTAVIAN DUMITRU 7.12 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
PIRVULESCU M. RAOUL CRISTIAN 9.14 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
PIRVULET I. ADELINA MIHAELA 8.17 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(167)
PISCUREANU C. ADRIAN CONSTANTIN 7.09 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(106)
PISCUREANU C. ALEXANDRU 6.39 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
PISCUREANU P. ALEXANDRU MARIAN 7.96 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
PISCUREANU D. MARIA MARGARETA 6.70 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(176)
PISCUREANU M. RALUCA MADALINA 7.13
PISLARU I. IONUT LAURENTIU 6.52 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
PISLEA V. ANA MARIA LAURA 5.05 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(146)
PISOI M. MIHAI 8.15 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
PITAN M. MIHAI ADRIAN 8.72 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
PITEA I. ANDREEA ALEXANDRA 8.29 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
PITEA F. MARIUS CRISTIAN 7.40 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
PITIAN G. BOBBY IONUT 7.48 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(177)
PITICEA C. MARIA-DENISA 8.02 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(193)
PITIGOI L. ADELINA LUCIANA 8.69 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(164)
PITIGOI I. ANDREEA DENISA 9.37 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(110)
PITIGOI M. MARIUS CATALIN 9.27 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
PLAIESU D. ROXANA ELENA 8.50 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
PLAVAT E. ALISA MIHAELA 7.97 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
PLESA C. CONSTANTIN ANDREI 6.67 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
PLESU N. ABEL VASILE 6.98 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "G-RAL C-TIN SANDRU" BILTA, RUNCU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(132)
PLOPEANU S. SILVIU DANUT 7.04 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(144)
PLOSCARIU I. ILIE ALIN 8.18 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(126)
PLOSCARU D. ANDREI SILVIU 8.39 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
PLOSCARU G. GHEORGHE ROBERT 6.26 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
POARCA I. IONUT DANIEL 5.40
POATA P. ROXANA 8.27 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(170)
POCHEA C. DIANA MARIA 7.15 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(197)
POCIOVALISTEANU E. IONUT 5.46 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(135)
PODARU C. DUMITRU FLORIN 6.46 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
POENARU V. FLAVIUS COSTINEL 7.43 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
POENARU G. GHEORGHE ALEXANDRU 7.96 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
POENARU G. ROBERT EMANUEL 8.13 LICEUL TEORETIC NOVACI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(202)
POMAGA G. GELU ADRIAN 8.95 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(108)
POP I. LARISA 8.37 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(189)
POPA M. ALEXANDRU MIHAIL 6.78 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
POPA N. ANA ELENA 7.19 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(121)
POPA M. ANDREI GAVRIL 7.49 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
POPA DANCIU G. NICOLETA ALEXANDRA 9.60 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
POPA I. ELENA LORENA 8.41 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
POPA I. EMILIA ALINA 6.84 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(157)
POPA P. FLORIN PETRE 8.17 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(120)
POPA T. GEORGIANA 7.37 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(170)
POPA I. ION DUMITRU 7.03 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
POPA I. IONELA-EMANUELA 8.21 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(194)
POPA I. MARIA IRINA 7.57 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
POPA V. MARIA MADALINA 9.80 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
POPA I. MIHAI VALENTIN 8.91 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
POPA M. STEFANIA ANDREEA 9.02 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
POPALAPTE C. ELENA ALEXANDRA 9.50 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(137)
POPEANGA P. MANUELA 8.03 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(159)
POPEANGA N. RAZVAN 9.26 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
POPESCU G. ADELA VIOLETA 7.24 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
POPESCU M. ADINA ELENA 7.87 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
POPESCU I. ADRIAN IULIAN 7.65 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(201)
POPESCU P. ALEXANDRA MANUELA 6.05 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
POPESCU E. ALEXANDRU 7.76 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
POPESCU G. ALEXANDRU 8.82 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(140)
POPESCU M. ALEXANDRU 8.68 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
POPESCU C. ALIN IONUT 6.96 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(198)
POPESCU A. ALINA MIHAELA 8.89 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
POPESCU V. AMELIA LOREDANA 8.44 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
POPESCU G. ANA MARIA 9.30 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(180)
POPESCU P. ANAMARIA MIRABELA 7.30 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(106)
POPESCU N. ANCA MIHAELA 9.61 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
POPESCU V. ANDREEA CLAUDIA 7.60 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(201)
POPESCU C. ANDREEA DANIELA 6.91 LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(191)
POPESCU I. ANDREEA MIHAELA 7.77 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(184)
POPESCU C. ANDREEA RAMONA 9.50 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
POPESCU I. ANGELICA BIANCA 8.23 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
POPESCU V. BIANCA ROXANA 7.85 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(195)
POPESCU N. BOGDAN MARIAN 7.03 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
POPESCU G. CLAUDIA GEORGIANA 8.06 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(167)
POPESCU C. CONSTANTIN 8.94 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
POPESCU I. CONSTANTIN 6.62 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
POPESCU C. COSMIN CATALIN 7.28 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
POPESCU V. COSMIN IONUT 5.74 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
POPESCU C. CRISTIAN 7.12 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
POPESCU I. DAIANA VIVIANA 9.81 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
POPESCU P. DAIANA ANDRADA 7.28 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(131)
POPESCU D. DAN ADRIAN 7.21 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Silvicultura
Limba romana(104)
POPESCU E. DANIEL 7.96 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
POPESCU C. DANUT DENIS 7.42 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(162)
POPESCU I. DRAGOS ALEXANDRU 8.27 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(118)
POPESCU N. DRAGOS RADIAN 7.66 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
POPESCU M. DUMITRU CRISTIAN 8.71 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(167)
POPESCU E. DUMITRU 7.16 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(168)
POPESCU I. ELENA ALEXANDRA 8.34 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
POPESCU C. ELENA 7.06 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
POPESCU I. ELENA DANIELA 7.53 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(201)
POPESCU M. ELENA MIHAELA 7.94 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(131)
POPESCU C. EMANUEL CONSTANTIN 9.30 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
POPESCU I. EMANUEL SEBASTIAN 6.78 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(150)
POPESCU I. EUGEN IONUT 8.26 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
POPESCU V. EUGEN 6.53 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(196)
POPESCU V. FLORENTINA 9.04 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(108)
POPESCU C. FLORIN VASILE 5.76 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
POPESCU F. FLORINA OLIMPIA 9.19 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(110)
POPESCU G. GEORGIANA-ALEXANDRA 8.07 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(194)
POPESCU G. GHEORGHE ALEXANDRU 6.38 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
POPESCU G. GHEORGHE ALEXANDRU 5.66 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
POPESCU N. GHEORGHE-MARIAN 7.03 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(198)
POPESCU I. GRETA IOANA 9.14 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(110)
POPESCU V. ILIE ALIN 8.30 LICEUL TEOLOGIC TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(153)
POPESCU M. ILIE OCTAVIAN 7.54 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(119)
POPESCU V. ILIUTA IRINEL 5.87 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
POPESCU I. IOAN CRISTIAN ROBERT 8.86 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
POPESCU V. IOANA LILIANA 7.50 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(195)
POPESCU I. IOLANDA MADALINA 6.25 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
POPESCU N. ION ALIN 8.21 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
POPESCU S. ION SABIN 5.40 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(134)
POPESCU V. IONUT ALEXANDRU 7.21 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(188)
POPESCU G. IONUT CATALIN 8.53 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(111)
POPESCU V. IONUT MIHAI 6.92 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(106)
POPESCU V. IULIANA CRISTINA 7.06 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(157)
POPESCU I. IULIANA 8.53 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
POPESCU N. LAURA ROXANA 8.68 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
POPESCU L. LIVIU ALEXANDRU 9.17 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
POPESCU M. LIVIU-IONUT 6.97 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(196)
POPESCU F. LUCIAN CONSTANTIN 6.04 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Agricultura
Limba romana(210)
POPESCU D. LUCIAN VALERIU 8.09 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(151)
POPESCU I. MADALINA ELENA 9.19 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
POPESCU V. MADALINA ELENA 8.23 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(126)
POPESCU V. MARIA IZABELA 8.47 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
POPESCU N. MARIA ALEXANDRA 8.75 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
POPESCU I. MARIA CLAUDIA 6.15 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(157)
POPESCU V. MARIA MIHAELA 7.43 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(188)
POPESCU D. MARIA RAMONA 7.11 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
POPESCU B. MARIA SEVASTITA 8.48 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
POPESCU M. MARIUS IONUT 8.10 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(140)
POPESCU V. MIHAI GABRIEL 7.14 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(197)
POPESCU M. MIRCEA MARIUS 6.97 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(171)
POPESCU N. NICOLAE ADELIN 6.17 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
POPESCU G. NICOLAE 6.12 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(145)
POPESCU A. OANA 8.69 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
POPESCU D. OVIDIU CATALIN 7.63 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(120)
POPESCU I. PETRE CLAUDIU 7.72 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
POPESCU P. PETRE CRISTIAN 8.15 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(120)
POPESCU I. PETRE OVIDIU 8.74 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
POPESCU G. RAZVAN NICOLAE 8.89 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
POPESCU C. ROBERT 8.94 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(164)
POPESCU I. ROBERT MARIAN 6.67 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
POPESCU G. ROXANA CLAUDIA 7.73 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(204)
POPESCU A. ROXANA MADALINA 7.94 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(121)
POPESCU M. ROXANA MARIA 9.26 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(178)
POPESCU F. ROXANA VIVIANA 6.91 LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(191)
POPESCU F. SIMONA CRISTINA 6.82 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
POPESCU S. STEFANIA GABRIELA 7.37 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
POPESCU S. STELIAN ION 7.98 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(131)
POPESCU V. VASILE 7.45 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(131)
POPESCU V. VICTOR CRISTIAN 8.35 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
POPESCU S. VIOLETA ROXANA 7.76 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(195)
POPESCU I. VLADUT ALEXANDRU 9.06 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
POPESCU A. VLADUT IULIAN 6.36 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(168)
POPICA I. ALEXANDRU IONUT 8.47 LICEUL TEORETIC NOVACI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(202)
PORA C. ANDREEA ELENA 7.84 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
POROJAN S. CATALIN ALEXANDRU 8.15 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
POSA I. IONEL 7.41 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
POSPAI V. VIORELA 8.48 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
POSTOVEI S. TITU-SORIN 7.34 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
POTCOVARU G. STEFAN 8.52 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(193)
POTING E. NARCIS ELVIS 6.81 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
POVIRNARU I. ADRIANA 7.09 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(162)
PRANDEA V. RAZVAN IRINEL 5.38 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
PREDA M. ANDREEA FELICIA ALINA 7.68 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(208)
PREDA I. IONELA OANA 9.69 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
PREDA N. LUCIANA 9.79 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
PREDA C. VALENTIN CRISTINEL 5.72 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Agricultura
Limba romana(210)
PREDESCU D. ADINA DORINA 9.78 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
PREDESCU M. ADRIANA DANIELA 8.12 LICEUL TEORETIC NOVACI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(202)
PREDESCU A. AUGUSTIN 5.56 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
PREDESCU D. BIANCA MARIA 9.39 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
PREDESCU V. ECATERINA DANIELA 7.50 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(131)
PREDESCU A. IONEL DANIEL 7.29 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
PREDESCU L. VIORICA 8.45 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(140)
PREDOI V. SORIN MARIUS 8.15 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
PREDUTA I. ALEXANDRU DUMITRU MARIAN 7.53 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
PREDUTA S. SERGIU GABRIEL 6.08 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
PREJBEANU G. ALEXANDRU GABRIEL 7.82 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
PREOTEASA E. GABRIEL CATALIN 6.49 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(176)
PRESURA V. SIMONA 6.09 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
PRICODAN I. IOAN OVIDIU 7.06 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
PRICOLICI M. MONICA 9.41 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
PRICORICI G. ANA MARIA 6.76 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
PRIESCU I. ANDREEA MADALINA 8.30 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(151)
PRIESCU C. ELENA ROXANA 7.99 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(159)
PRISECARIU I. IONUT MARIAN 7.16 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(162)
PRISECARU C. MADALINA CRISTINA 7.30 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
PRODAN G. BIANCA PETRUTA 5.90 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(157)
PROFIRE E. ALINA STEFANIA 9.03 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(137)
PROTESESCU C. RAZVAN DUMITRU 8.80 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
PRUNA A. LUCIAN ADRIAN ARISTICA 7.56 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(170)
PRUNDEANU P. CRISTINA ANA MARIA 7.48 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(166)
PRUNESCU C. MARIA MAGDALENA 8.30 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(159)
PUCA N. NICOLETA DIANA 9.46 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
PUCICA I. BENIAMIN IOSIF 6.68 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
PUCICA D. IULIAN 5.51 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(145)
PUIA M. ROBERT CRISTIAN 8.30 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
PUIANU I. FLORENTINA MADALINA 9.49 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(180)
PUIU N. MARIUS VALENTIN 5.06 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
PUNIC D. REMUS ION 6.07 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(161)
PUPAZA I. BOGDAN ALEXANDRU 7.12 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(173)
PUPAZA G. CLAUDIA ANGELA 7.71 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(141)
PUPAZA D. ELENA MIHAELA 7.13 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
PUPAZA I. ION MIREL 7.68 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
PUPAZAN V. VLAD CRISTIAN 8.68 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
PURCAREANU N. MARIA-MADALINA 9.05 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(192)
PURCEL C. DENISA NICOLETA 7.31 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(184)
PURCELICA G. MARIA ADELINA 9.00 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(110)
PUREC C. ADELINA 9.60 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
PUREC N. DIANA MARIA 6.87 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
PUSCA G. GHEORGHE 7.97 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(183)
PUSEREA M. MARIUS MATEI 6.54 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(147)
PUTINELU M. ANGELA ROXANA 7.35 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(184)
PUTINELU N. MARIUS IONUT 5.46 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
PUZDREA I. IONEL-COSMIN 7.32 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(197)
PUZDREA V. IONUT VALENTIN 7.25 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(157)
RABDARU D. MARIA 9.09 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(110)
RACANEL A. ALEXANDRU OVIDIU 6.54 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
RACEA A. ARON IULIAN 7.77 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(126)
RACEA D. MARIA MADALINA 9.20 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
RACHITEANU I. IONUT MARIAN 6.94 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(162)
RACOCEANU C. CRISTINA MARIA 9.58 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
RACOCEANU D. PETRISOR DUMITRU 7.58 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
RADA A. ROXANA SIMONA 7.23 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(107)
RADACINA C. ELENA ROXANA 9.05 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(112)
RADESCU O. ALEXA GEORGIANA 9.09 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
RADOESCU E. ANDREEA MARIA 9.72 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
RADOI - PAVEL I. NONA 7.45 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
RADOI C. CONSTANTIN 5.50 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
RADOI C. CONSTANTIN CLAUDIU 6.14 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(146)
RADOI I. ELENA GIORGIANA 7.94 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
RADOI I. GEORGIA CATHERINE 8.54 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
RADOI I. GHEORGHE FLORIN 5.69 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(144)
RADOI V. IULIANA NICOLETA 8.14 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
RADOI V. MIRCEA DANIEL 5.56 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(145)
RADOI S. STEFAN LUCIAN 7.25 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
RADOSLAV D. MIHAI DRAGOS 8.48 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(140)
RADU C. ALEXANDRU 5.99 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
RADU D. CATALIN CONSTANTIN 5.81 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
RADU L. CRISTIAN 9.53 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
RADU M. DANIEL ALEXANDRU 7.89 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
RADU V. IONELA LOREDANA MADALINA 9.31 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(118)
RADU C. IULIAN ADRIAN 8.75 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
RADU G. MARIA MIRABELA 7.60 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(208)
RADU M. NADIA FLORENTINA 6.90 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(209)
RADU I. SILVIU FLAVIAN 7.81 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
RADUCAN G. ANA MARIA GEORGIANA 8.98 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
RADUCAN N. ANDREEA MARIA 9.16 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(110)
RADUCAN A. ANDREI DANIEL 7.71 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(188)
RADUCAN N. DINU GABRIEL 9.92 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
RADUCANU I. LUIZA MARIA 9.49 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(110)
RADUCEANU E. ANDRA MARIA 5.85 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
RADUCEANU O. ELENA LAURA 8.10 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana/LEN(114)
RADUCU I. ANCA ROXANA 9.64 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
RADUCU G. GEORGIANA 8.64 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(111)
RADUCU G. NICOLITA CLARISA 8.59 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
RADUICA G. MARIAN COSMIN 6.64 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
RADULEA I. BIANCA LOREDANA 9.75 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana/LEN(114)
RADULESCU D. ADRIAN VALENTIN 8.33 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
RADULESCU V. BOGDAN OVIDIU 8.04 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
RADULESCU N. IULIA 9.65 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana/LEN(114)
RADULESCU SINGURAN C. MARIA 9.46 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(109)
RADULICEA R. IOANA-ALEXANDRA 9.62 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(194)
RADUNA M. DUMITREL 6.45 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(171)
RADUNA G. ELVIS ANDREI 9.15 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
RADUTOIU S. ROBERT ALEXANDRU 8.14 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
RAGALIE G. RADU DANIEL 7.76 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
RAICU I. IONELA NICOLETA 9.27 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
RAICU M. MARIAN IONUT 9.57 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(140)
RAITARU N. CRISTIAN DUMITRU 7.07 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(171)
RAITARU E. DIANA BIANCA 7.77 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(188)
RASCOL N. IOANA NICOLETA 7.49 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(118)
RASNITA V. IULIAN FLORIN 5.45 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(175)
RATA I. IONELA ANDREEA 8.04 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(159)
RATA C. PETRISOR BOGDAN 7.60 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(133)
RAUTESCU N. DIANA IULIA 8.90 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
REDECA I. DANIEL DUMITRU 5.68 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
RENTEA D. MARIA ADELINA 8.31 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(204)
RETEZEANU D. DANIELA MADALINA 8.84 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(137)
RIBU I. ADRIANA DANIELA 9.02 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
RICHTER I. ION 7.65 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(131)
RICU - MARE I. ADELINA FLORENTINA 8.18 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
RIMA G. FLORENTINA MADALINA 7.17 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(188)
RIMBU C. DOINA CORINA 7.66 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(204)
RIPAN I. OANA LUCIANA 7.91 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(105)
RISNITA I. CRISTINA ISABELA 8.81 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
RODOCAN G. IONUT MARIAN 6.88 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(187)
RODOCAN G. NICOLAE DANIEL 7.15 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
ROGOBETE I. ANDREEA DENISA 7.61 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
ROGOVEANU P. GHEORGHE PETRE 9.04 LICEUL TEORETIC NOVACI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(202)
ROGOVEANU N. MARIANA 8.10 LICEUL TEORETIC NOVACI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(199)
ROIBU D. DIANA 7.82 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
ROMAN C. ION 6.25 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
ROMAN E. LUCIAN CONSTANTIN 7.52 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
ROMAN P. MARIA 6.81 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(171)
ROMAN C. OTILIA 6.95 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
ROMANCIUC E. EMIL ANDREI 6.11 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
ROMANESCU V. REMUS VIOREL 7.01 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Agricultura
Limba romana(210)
ROMANESCU L. ROXANA MIHAELA 7.40 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Chimie industriala
Limba romana(156)
ROMANESCU I. STEFAN COSTEL 6.35 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(107)
ROMANESCU I. TONI IULIAN 5.62 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(175)
RONCEA M. CONSTANTIN 5.54 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
RONCEA V. CRISTIAN-OCTAVIAN 6.11 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
RONCEA V. DELIA CRISTINA 7.61 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(121)
RONCEA S. ELENA NICOLETA 6.86 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
RONCEA A. ION ALEXANDRU 4.69 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(174)
ROSAT GEANANA V. ROBERT 7.97 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
ROSCA G. GRIGORE-GABRIEL 6.59 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(198)
ROSCA N. MIHAIL 6.23 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(150)
ROSCA ROMAN C. ROXANA 8.85 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
ROSCA I. ROXANA CONSTANTINA 8.45 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
ROSIANU C. CRISTINA GEORGIANA 6.28 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(161)
ROSIANU V. ELENA DANIELA 9.04 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(112)
ROSOGA C. ANDREI COSMIN 6.61 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
ROSOGA G. ELENA ADELA 6.90 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
ROSOGA G. GRIGORE BOGDAN ADRIAN 8.73 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
ROSOIU I. ALINA STEFANIA 9.23 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(109)
ROSU E. ANA MARIA ELISABETA 6.89 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(133)
ROSU G. ANDA CRISTINA 8.22 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(119)
ROSU I. CATALIN 9.03 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
ROSU E. EMILIA ELENA 7.99 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
ROSU G. GABRIEL 7.06 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Silvicultura
Limba romana(104)
ROSU V. ION 6.69 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(196)
ROSU T. IONUT DANIEL 6.89 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(171)
ROSU T. MARIA ALEXANDRA 7.72 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(204)
ROSU S. VASILICA ELENA 5.95 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
ROTARU O. ALEXANDRA ELENA 7.49 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Chimie industriala
Limba romana(156)
ROTARU V. CONSTANTIN ALIN 7.03 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(145)
ROTARU C. MARIA MAGDALENA 9.38 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
ROTARU N. MARIUS-MADALIN 7.97 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(194)
ROTARU F. RODICA-CRISTINA-MIHAELA 6.82 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(196)
ROTARU N. ROXANA ADRIANA 8.02 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
ROTARU V. TATIANA GEORGIANA 6.92 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
ROTESCU D. DRAGOS ALEXANDRU 7.76 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(159)
ROVENTA F. ADELIN MARIAN 8.74 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(108)
ROVENTA I. ALEXANDRU GABRIEL 6.12 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(150)
ROVENTA G. ANDREEA MARIA 9.77 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
ROVENTA I. DIANA LARISA 8.01 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
ROVENTA I. EDUARD MARIAN 9.86 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
ROVIRNARU C. ELENA FLAVIA 9.49 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(164)
RUJEA G. EMILIA GEORGIANA 8.36 LICEUL TEORETIC NOVACI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(199)
RUSEN-DULIGA C. EDUARD 8.16 LICEUL TEORETIC NOVACI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(199)
RUSESCU S. IONUT MADALIN 9.10 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
RUSET V. EDUARD 7.27 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(162)
RUSET C. GHEORGHE FLORIAN 8.62 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
RUSITORU A. DIANA MIHAELA 7.68 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(120)
RUSITORU I. ELENA FLORENTINA 8.22 LICEUL TEOLOGIC TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(153)
RUSOIU G. MARIA-BIANCA 7.74 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(195)
RUSU D. ADELINA NICOLETA 6.24 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(150)
RUSU I. AURELIA LILIANA MARIANA 5.34 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(142)
RUSU C. BOGDAN ALEXANDRU 5.88 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
RUSU O. CAMELIA NICOLETA 6.90 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(209)
RUSU G. LOREDANA 8.64 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
RUSU M. MADALINA DENISA 6.91 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
RUSU N. MIHAELA CRISTINA 8.60 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
RUSU I. NELU FLORIN 5.22 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(145)
RUSU N. NICOLETA MADALINA 9.13 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(164)
RUTA G. ANCA DANIELA 8.02 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(170)
SABAU S. MARIANA STEFANIA 8.75 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
SABO G. ALEXANDRU IULIAN 6.95 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
SABO O. DUMITRU AURELIAN 7.76 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
SACHELARIE N. LUCIAN OCTAVIAN 8.82 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
SAFTA A. ADINA MARIA 8.67 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
SAFTA M. CATALIN GHEORGHE 7.52 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
SAFTA P. EMILIAN ANDI 8.07 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
SAFTA P. PETRE MIREL 7.12 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(188)
SAFTA A. RAMONA ANDREEA 8.69 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(111)
SAIU G. ION MARIAN VICTOR 8.26 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(189)
SALAMON E. ANA MARIA 8.41 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
SALAPA I. ANDREI LUCIAN 7.94 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
SALAVAT S. MIHAI-SABIN 8.28 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(195)
SALAVAT I. NICOLAE VIOREL 5.36 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
SALAVAT V. VASILE BOGDAN 6.39 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
SALEGEAN V. NICOLAE ANDREI 7.74 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(205)
SALOMIA M. ANCA ELENA 9.63 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
SAMAN E. EMANOIL 6.51 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
SAMFIRA V. CLAUDIU VLADUT 9.33 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
SAMOILA MIRUTA O. DRAGOS 8.50 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(120)
SANDA I. ADRIANA 6.17 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(171)
SANDA S. CRISTIANA IRINA 8.54 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
SANDA M. ELENA DIANA 8.04 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Chimie industriala
Limba romana(156)
SANDA G. ELIZA 8.53 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
SANDA N. GEORGIAN 5.85 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(176)
SANDA G. GIORGIANA CLAUDIA 8.33 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
SANDA C. PETRE CATALIN 6.65 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(134)
SANDRU A. LAURENTIU CATALIN 7.55 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
SANDRU I. LUIZA-ANDREEA 7.96 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(192)
SANDRU F. MOANA DANIEL 7.21 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
SANDU M. ALEXANDRA CLAUDIA 6.48 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
SANDU D. CONSTANTIN RAZVAN 9.26 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
SANDU I. DANIEL LAURENTIU 7.72 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
SANDU I. IONUT COSMIN 6.80 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(187)
SANDU E. PAUL ADI 6.90 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(144)
SANDU C. RALUCA CRISTINA 8.64 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(119)
SANDULESCU M. BEATRICE COSTINA 8.60 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
SANDULESCU S. CLAUDIU CONSTANTIN 7.04 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(181)
SANTIA CATRINA D. ADELINA BEATRICE 8.56 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(118)
SANTIA V. LILIANA 7.82 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(177)
SAPUNARU G. GEORGIANA CAMELIA 7.72 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
SARACACEANU D. BOGDAN LUCIAN 9.01 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
SARAGEA C. ALEXANDRA 8.82 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
SARAGEA C. ANA MARIA 9.02 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(112)
SARAGEA D. OANA VIORICA 7.44 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Chimie industriala
Limba romana(156)
SARCINA G. ELIZA ANA MARIA 8.50 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(142)
SARCINA I. IONUT CATALIN 7.54 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Chimie industriala
Limba romana(156)
SARCINA M. MIHAI LAURENTIU 8.77 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
SARCINA V. VASILE GEORGIAN 7.84 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(188)
SARDARU N. IOANA RALUCA 8.00 LICEUL TEORETIC NOVACI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(202)
SARPE C. VASILE CRISTIAN 8.83 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(115)
SATMAREANU C. LARISA ALEXANDRA 8.97 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(110)
SAULESCU V. GEORGIANA 5.30 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
SAULESCU G. ROXANA ALEXANDRA 9.15 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(105)
SAVA D. DANIELA MELANIA 6.89 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
SAVOIU V. ANDREI DORINEL 7.96 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(177)
SAVOIU I. IOANA CRISTIANA 8.29 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
SAVULESCU I. IONUT VALENTIN 8.36 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
SAVULESCU V. VASILE OCTAVIAN 8.27 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(189)
SBURLEA D. CORINA MARIA 9.58 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
SBURLEA D. GABRIELA 8.43 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(142)
SCARLAT M. GEORGE ALEXANDRU 7.86 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
SCARLAT M. STEFANIA CODRUTA 7.70 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(159)
SCHEAU V. VASILE OVIDIU 7.61 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
SCHINTEE I. IULIANA ANDREEA 7.45 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(131)
SCHINTEIE N. ALEXANDRU DRAGOS 7.72 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
SCHIOPU E. LUCIANA 7.36 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(106)
SCHIOPU M. MARIN 7.15 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
SCOBARU N. ELENA-ANCA 8.04 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(192)
SCORDILA C. ELENA-COSTINA 8.65 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(192)
SCOREI A. CRISTINA ANDREEA 9.13 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
SCORNEA S. LOREDANA VALENTINA 7.43 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(184)
SCORNEA S. TEODOR FLORIN 8.52 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(118)
SCORNEA S. TEODORA DENISA 8.96 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
SCORTARU C. CONSTANTIN ROBERT 7.77 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(105)
SCRADEANU C. ANA MARIA ROXANA 7.49 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
SCRECIU V. MARIANA LIVIA 8.11 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
SCUNDU V. BIANCA ADRIANA 7.39 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Chimie industriala
Limba romana(156)
SCUNDU G. GHEORGHE DANIEL 6.87 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(134)
SCUNDU I. IONELA MINODORA 9.32 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(112)
SCURTU D. LORENA DENISA 8.42 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
SCURTU G. ROXANA NICOLETA 8.77 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(167)
SECELEANU V. VASILE ANTONIO 7.83 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
SECRIERU M. IONUT MIHAI 6.67 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(187)
SEGA G. GEORGIANA SIMONA 7.83 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
SEIMEANU N. CRISTIANA 9.72 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
SELARIU P. IOAN PANTELIMON 5.42 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
SELARU G. RAZVAN MADALIN 5.75 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
SELEA E. CORNEL AUGUSTIN 7.65 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
SEMEN G. ADRIAN 9.32 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
SEMEN V. ALINA 6.58 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
SEMEN I. MARIA 9.14 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(110)
SEMENESCU V. NICOLAE COSMIN 7.24 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
SEMENESCU V. ROBERT DANIEL 9.58 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
SENDROIU I. ELENA CRISTINA 9.46 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
SERBAN F. ALEXANDRU DANIEL 7.44 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(119)
SERBAN G. ANCUTA-NICOLETA 8.08 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(194)
SERBAN G. CRISTIAN NICOLAE 5.92 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(157)
SERBAN C. IONUT EMANUEL 9.16 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
SERBAN M. RALUCA 8.03 LICEUL TEOLOGIC TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(153)
SERBAN C. SILVIA CORINA 7.98 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
SERBAN N. VLAD NICOLAE 9.14 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(110)
SERBANESCU S. ANCA 9.28 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
SERBANESCU C. LOREDANA ROXANA 7.75 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(183)
SERBANESCU F. RADU CONSTANTIN 7.63 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
SERBANOIU D. ANDREEA DANIELA 9.72 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
SERBANOIU I. ELENA ADELA 8.09 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(140)
SERBANOIU S. GHEORGHITA MENCEA 6.10 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
SERBANOIU S. LAVINIA DIANA 7.25 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(188)
SERBANOIU G. MIHAELA ROXANA 5.89 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(146)
SERBESCU V. EMIL VASILE 7.53 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
SERBU G. CODRUTA GABRIELA 8.82 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(112)
SFIEA I. DANUT MADALIN 6.09 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(145)
SGARONCEA V. CRISTINA MADALINA 9.27 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(178)
SGIIA A. ALEXANDRU AUREL 7.66 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(136)
SICHITIU V. AUGUSTIN 7.49 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
SICHITIU V. MELINDA MIRABELA 7.15 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(181)
SICHITIU F. VALENTIN VASILE 6.94 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
SICHITIU I. VALERIU IONUT 5.72 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
SILVEANU .. BIANCA ELENA 6.26 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
SILVESTRU B. NICOLETA ELENA 8.23 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
SIMBA C. IRINA GEANINA 8.74 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
SIMBA I. ROMINA LAURA 8.33 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
SIMEREA V. ALEXANDRU 6.48 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
SIMEREA G. GHEORGHE ANDREI 8.82 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(112)
SIMEREA I. ION MADALIN 6.64 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Agricultura
Limba romana(210)
SIMEREA I. IONELA MADALINA 7.84 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
SIMIDREANU D. LARISA CRISTINA 7.96 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(173)
SIMION P. ADRIANA LAURA 8.70 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(140)
SIMION N. GABRIEL 6.72 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(197)
SIMION G. ILEANA GEORGIANA 6.36 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
SIMION I. IONUT CRISTIAN 8.56 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
SIMIONESCU G. GHEORGHITA ALEXANDRU 7.82 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(170)
SIMON V. LEONARD MARIAN 6.47 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
SIMON D. MADALINA CRISTINA 7.57 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(159)
SINCA C. CONSTANTIN VIOREL 5.80 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(174)
SINDRILARU E. IONUT MADALIN 6.41 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
SINDRILARU N. STEFAN-SORIN 7.47 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
SIPANU G. ARTEMIE GRIGORE 5.82 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(133)
SIPOTEANU D. IONUT-ADRIAN 8.69 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(193)
SIRBU P. ANA MARIA GENOVEVA 7.21 LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(191)
SIRBU C. ANDREEA GEORGIANA 9.31 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
SIRBU C. BIANCA MARIA 7.76 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(151)
SIRBU M. CONSTANTIN FLORENTIN 6.96 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(188)
SIRBU C. MADALINA CONSTANTINA 8.01 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
SIRBU D. MARIA COSMINA 7.31 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(150)
SIRBU NINU N. STEFAN ANDREI 7.88 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(126)
SIRBU G. OVIDIU-MARIAN 8.34 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(193)
SIRBU I. RALUCA LUIZA 7.13 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
SIRBU I. SILVIU FLORIN 6.44 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
SIRGHE A. MIRELA FLORENTINA 8.87 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(138)
SISIU V. DUMITRU-MARIUS 7.32 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(195)
SISIU I. MIHAI ALEXANDRU 8.00 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
SISU I. ANA MADALINA 8.49 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(133)
SISU G. ANAMARIA GEORGIANA 7.87 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
SISU I. MADALIN ION 6.53 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Agricultura
Limba romana(210)
SISU I. MADALINA ELENA 7.52 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(183)
SITARU I. SIMINA ILEANA 7.46 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(183)
SITOIANU C. OANA MARIA 8.17 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
SLABU E. DENISA 6.58 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(147)
SLABU E. LAVINIA 6.81 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(147)
SMADU D. ADELINA 7.13 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(136)
SOARE I. ION DANIEL 7.24 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(131)
SOCOL D. MARIA ANDREEA 7.96 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
SOFEI I. MARIAN RANIERO 6.50 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(174)
SOIOGEA N. CLAUDIA IOANA 9.24 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(110)
SOLDEA D. ION STEFAN 6.51 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(133)
SOLEA V. FLORIN CLAUDIU GHEORGHE 7.48 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
SOLNITA P. ELENA ANDREEA 9.05 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(108)
SOLNITA M. ELENA LOREDANA 8.33 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
SOLNITA F. LIVIU MARIAN 7.14 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(147)
SOMOLDOC I. CORINA MIHAELA 8.48 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
SOMONESCU N. ALEXANDRU ANDREI 7.86 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
SOREANU C. ELENA CRISTIANA 9.23 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
SOREANU I. OANA COSMINA 9.03 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
SOREGA G. MARIA ANDREEA 8.61 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(121)
SORESCU F. ALEXANDRU MARIN 9.28 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
SOROP D. IULIA ANDRADA 9.56 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
SOROP D. ROXANA LUCIANA 6.86 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
SOSOI C. COSMIN CONSTANTIN 5.86 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(182)
SOSOI D. DANUT 6.52 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(181)
SOSOI S. MARIA DENISA 6.79 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(136)
SPAFIU F. DENISA ALEXANDRA 8.90 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
SPAHIU M. ION CRISTIAN 6.48 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(171)
SPATARU M. EDUARD 9.26 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
SPATARU S. ROBERT MARIAN 6.27 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(168)
SPATARU C. SILVIU 7.32 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
SPERIUS O. DANIEL DAVID 6.63 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
SPERIUS I. IONUT ANDREI 8.07 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(194)
SPERIUSI S. CLAUDIU 5.43 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(175)
SPERLEA C. COSMINA DENISA 7.76 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
SPINEANU S. GABRIEL ALIN 7.75 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
SPINU A. ALEXANDRA 7.72 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(177)
SPIRIDON M. TOMITA RAZVAN 8.94 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(205)
SPIRLEA D. CONSTANTIN CLAUDIU 5.92
SPRINCENATU G. IONELA CLAUDIA 7.27 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(131)
STAIC A. ANA OXANA 7.71 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(141)
STAIC I. IONELA LOREDANA 7.17 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
STAIC L. NICOLAE LUCIAN 8.13 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(141)
STAICU G. DANIELA 8.31 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(194)
STAICU M. MARIA MADALINA 8.29 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(126)
STAICU G. MARIA MINIOARA 7.04 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(198)
STAICU I. PETRUTA IONELA 8.50 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
STAICULESCU V. FLORIN ION 6.10 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(176)
STAICULESCU M. MARCEL DANIEL 7.62 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
STAICULESCU I. MIOARA-LAURA 8.35 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(192)
STAICUSI A. MARIAN DRAGOS 7.38 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
STAICUTI N. MAGDALENA DIANA 8.57 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
STAICUTOIU G. IONUT 6.49 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(171)
STAMATE C. CONSTANTIN CATALIN 6.27 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(157)
STAMATESCU E. EMIL MADALIN 9.10 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
STAMATESCU I. IONUT BOGDAN 6.81 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(147)
STAMATESCU N. VLAD BOGDAN 7.72 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
STAMATOIU C. ANDREIA 8.69 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana/LEN(114)
STAN C. CONSTANTIN OVIDIU 5.24 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
STAN N. DUMITRU DANIEL 6.18 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(182)
STAN G. GHEORGHE 6.85 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
STANA I. CORNEL 7.17 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(173)
STANA L. DENNIS CONSTANTIN 7.39 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
STANA M. ION DANIEL 7.56 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
STANCA S. BIANCA ALEXANDRA 8.09 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
STANCA P. COSMIN MIHAIL 7.39 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(177)
STANCESCU G. DORINA ADINA 8.71 LICEUL TEORETIC NOVACI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(199)
STANCIOI N. ANCA MARIA 8.51 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
STANCIOI G. EMIL LUCIAN 7.26 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(181)
STANCIOI D. FLORENTINA DIANA 6.63 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "G-RAL C-TIN SANDRU" BILTA, RUNCU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(132)
STANCIOI I. MARIA MADALINA 6.79 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(136)
STANCIOIU N. VASILE 5.98 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
STANCIU V. ADRIANA MIRABELA 6.51 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Agricultura
Limba romana(210)
STANCIU C. COSMIN ALIN 6.56 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(147)
STANCIU T. ELENA ANDRADA 9.59 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
STANCIU I. ELENA DANIELA 7.96 LICEUL TEORETIC NOVACI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(199)
STANCIU A. ELENA FLORENTINA 7.49 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
STANCIU V. ELENA ROXANA 8.51 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
STANCIU M. ELENA SIMENA 8.72 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(138)
STANCIU G. GHEORGHE ADRIAN 7.98 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
STANCIU I. IULIAN ADRIAN 8.33 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(120)
STANCIU D. LOREDANA TEODORA 8.16 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
STANCIU V. MARIUS VIOREL 8.96 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(111)
STANCIU I. ROMULUS MADALIN 8.66 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
STANCIULESCU D. DAN MARIAN 8.42 LICEUL TEORETIC NOVACI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(199)
STANCULETE V. ALEXANDRU IONUT 8.36 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
STANCULETE V. VASILE 7.21 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
STANESCU D. ALBERT GABRIEL 9.09 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(178)
STANESCU V. ANA-MARIA CLAUDIA 9.11 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(120)
STANESCU G. CLAUDIA ELENA 7.29 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(166)
STANESCU N. RADU MIHAI 8.51 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
STANGACIU I. ALEXANDRU PAUL 8.56 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
STANGACIU F. FRANCISC DANIEL 6.05 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(135)
STANGACIU S. SORINA MARCELA 9.46 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
STANILA I. ALEXANDRA ISABELA 8.39 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(189)
STANILA M. ALEXANDRU RAUL 8.56 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
STANILOIU D. ION ALEXANDRU 7.68 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(170)
STANILOIU N. NICU ALEXANDRU 7.41 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
STANOIU V. IONUT MARIAN 5.80 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(176)
STANULESCU D. DANINA ELENA 9.04 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
STANUS M. ANAMARIA ANDREEA 8.88 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
STANUS I. IONUT RAZVAN 8.50 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
STAVARACHE L. MIOARA ELY 7.96 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(184)
STAVARU I. BOGDAN CONSTANTIN 8.85 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
STEFAN G. ELVIRA GEORGIANA 7.80 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(204)
STEFANA M. ECATERINA ANDREEA 8.41 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
STEFANESCU D. ANDREI COSMIN 6.49 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
STEFANESCU I. ANDREI 9.42 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(180)
STEFANESCU V. GEORGIANA 9.71 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana/LEN(114)
STEFANESCU A. ISABELLA 8.22 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(194)
STEFANOV M. MARIA GEORGIANA 8.12 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(159)
STEFANUTA D. ELENA DENISA 7.03 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(177)
STEFESC P. PETRE GABRIEL 6.72 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
STEFU V. ALEXANDRA MADALINA 9.23 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(109)
STEFU A. ANA MARIA 6.97 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(133)
STEFU D. BIANCA 8.69 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
STEFU B. MONA TEODORA 9.22 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(189)
STEGARESCU G. GHEORGHE-FLORIN 8.08 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(194)
STEGARESCU C. STEFAN FABIAN 7.76 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(195)
STEGAROIU D. BOGDAN 7.73 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(129)
STEGAROIU G. RAZVAN MARIAN 9.46 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
STEICA C. ILIE FLORIN 6.80 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(197)
STERIAN S. GEORGE ALEXANDRU 7.69 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(142)
STERIAN S. MARILENA NOLY 7.22 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(121)
STERIAN G. MIRELA-GABRIELA 7.76 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(198)
STIHI STANESCU C. DRAGOS CATALIN 8.35 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Chimie industriala
Limba romana(156)
STINGACIU F. FLORENTINA LARISA 7.12 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
STIRBAN D. ECATERINA 8.18 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(192)
STIRBU C. CONSTANTIN 7.83 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
STIRBU P. FLORIN CRISTIAN 6.36 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(145)
STIUCA C. CRISTINA GEORGIANA 8.90 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
STIUCA G. EMANUELA DENISA 8.27 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
STIUCA D. MIHAI ADRIAN 9.80 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
STOCHITA V. FLORIN 7.15 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
STOCHITOIU I. CRISTINA-ALEXANDRA 9.73 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(110)
STOCHITOIU I. DENISA ADELINA 9.31 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(180)
STOCHITOIU M. MARIUS DRAGOS 7.23 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(118)
STOENESCU I. ANDREI 7.62 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(188)
STOENESCU I. MARIA ANDREEA 8.68 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
STOENOIU N. ANDREEA CERASELA 7.79 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
STOENOIU S. ELENA ALEXANDRA 9.09 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(170)
STOFLEA I. CLAUDIU CRISTIAN 6.42 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(208)
STOIAN M. ADRIAN MADALIN 9.15 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
STOIAN A. ADRIANA NICULINA 7.60 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
STOIAN M. ALEXANDRU CONSTANTIN 9.31 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(173)
STOIAN M. ALICE RAMONA 9.58 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
STOIAN D. ELENA RALUCA 6.85 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
STOICA D. DOREL CLAUDIU 8.39 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
STOICA I. MARIA MIRABELA 6.40 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(181)
STOICA M. NARCISA IONELA 9.19 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(167)
STOICAN N. ANCUTA CATALINA 9.44 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
STOICHIN D. ALINA VASILICA 6.73 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "G-RAL C-TIN SANDRU" BILTA, RUNCU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(132)
STOICHIN V. EUGEN VALENTIN 6.99 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(188)
STOICHIN G. NATALIA COSTINA 6.54 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
STOICHIN V. VASILICA NICOLETA 8.99 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(110)
STOICHITA I. SERGIU VIOREL 7.88 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(131)
STOICHITESCU M. ANDREI MADALIN 7.56 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
STOICHITOIU I. DENISA ROXANA 6.40 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(157)
STOICHITOIU V. DUMITRU CORNEL 6.19 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(157)
STOICHITOIU E. RAZVAN IONUT 6.16 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
STOICONIU N. VALERIU DANIEL 9.23 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
STOIENESCU S. GEANINA STEFANIA 8.45 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(189)
STOINEANU S. STEFAN MIHAI 6.88 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(181)
STOLOJANU F. COSMIN ALEXANDRU 8.14 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
STOLOJANU R. ROXANA MARIA 7.56 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(129)
STRATOMIR V. LOREDANA-SABINA 8.15 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(194)
STREHAIANU C. MADELA MADALINA 7.12 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(209)
STREJA E. BOGDAN IULIAN 6.74 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
STREJA N. FLAVIUS DANIEL 6.65 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
STRINU R. NARCIS ADELIN 9.36 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
STRINU C. THOMAS COSTEL 6.73 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
STROE C. BIANCA CRISTINA 7.65 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
STROE I. IULIA RALUCA 7.73 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(159)
STROESCU G. RALUCA GEORGIANA 8.93 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
STROIE D. MADALIN COSMIN 8.02 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(205)
STROIESCU G. NICOLAE BOGDAN 7.55 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
STUPAROIU I. ALEXANDRU MADALIN 6.97 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(182)
SUCEA G. MARIUS CRISTINEL 8.64 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
SUCIU T. FLORI ANICA 6.53 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
SUDITU F. FLORINA 9.27 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
SUDITU N. ROBERT STEFANITA DANIEL 7.44 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(170)
SUIU F. AURELIAN CRISTIAN 7.56 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
SULEA V. POMPILIAN OVIDIU CATALIN 8.78 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
SULTAN L. ALEXANDRU 8.82 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
SULUGIU C. CONSTANTIN-COSMIN 7.25 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(188)
SURCEL I. ADINA-LORENA 7.79 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(197)
SURCEL I. IONUT CRISTIAN 6.76 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
SURCEL I. IONUT-DANIEL 8.39 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(193)
SURDU ANGHEL A. ANDREEA DENISA 9.23 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
SURDU N. CRISTIAN 6.37 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
SURDU G. ELENA DANIELA 7.04 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(106)
SURDU G. ION 5.59 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
SURDU A. ROBERT-VIOREL 8.50 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(193)
SURLEA V. ANDREEA MINODORA 8.35 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(189)
SURUPACEANU N. NICOLAE CLAUDIU 8.41 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
SURUPACEANU V. RALUCA 7.91 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
SUSEANU F. IONUT ALEXANDRU 6.72 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(174)
SZEP N. IONUT MANUEL 6.82 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
TABACU I. SMARANDA IONELA 8.88 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(112)
TABAN V. LUIZA DANIELA 7.63 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(121)
TACUTU P. PETRE ALIN 8.97 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
TALABA C. DENISA ADELINA 7.82 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
TALABA N. PATRICIA 9.51 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
TALIANU D. LEONARDO CRISTIAN 8.59 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(142)
TALIANU C. ROBERT ALEXANDRU 6.89 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
TALINGA I. RAMONA MARIA 8.75 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
TALOI D. FLORINEL ALIN 9.40 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
TALPA E. ELENA-NORI 6.80 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(198)
TALPA D. ROXANA MARIA 7.04 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
TALPEANU I. MIHAI CONSTANTIN 7.18 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
TAMASILA M. LAURENTIU 8.58 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
TAMBOI N. NICOLAE 5.91 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
TAMBU C. CONSTANTINA ADNANA 7.32 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(183)
TANASE G. GABRIEL 7.63 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(198)
TANASESCU P. PETRE 5.75 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
TANASIE I. ALIN IONUT 5.73 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(145)
TANASIE T. NICULINA 7.43 LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(191)
TANASIE G. ROBERT DORIN 7.42 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
TANASOIU P. ALEXANDRU 7.64 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(118)
TANASOIU N. BOGDAN CATALIN 7.43 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(144)
TANASOIU I. CONSTANTINA SILVIA 7.84 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(195)
TANASOIU V. DUMITRU FLORIN 7.61 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
TANDARA E. EMANOIL OVIDIU 5.63 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(145)
TARANGOIU I. FLORENTINA COSMINA 6.54 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
TARCA D. DUMITRU IONUT 7.19 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
TARCA D. VASILE GABRIEL 7.26 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
TARCAU T. CATALIN 6.62 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(196)
TAROVEANU A. ADELINA ALINA 6.31 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
TARTA V. ELENA ALEXANDRA 8.11 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(118)
TASCAU V. COSMIN VIOREL 6.94 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(182)
TATARU C. DANIELA-RAMONA 8.47 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(193)
TATOMIR G. RALUCA MADALINA 8.16 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(151)
TAVOC I. ADRIAN 5.87 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(176)
TECU N. LILIANA 6.61 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
TELEREAZA G. MARIUS 7.58 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(129)
TELESCU G. SORINA TEODORA 9.69 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(102)
TEMELIE I. BIANCA IULIA 6.68 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
TEODORESCU V. ANA MARIA 7.46 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(183)
TEODORESCU DAJIU I. FLORICA 6.20 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(181)
TEODORESCU D. LAVINIA ECATERINA 8.36 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(126)
TEODORESCU V. MADALINA-IULIANA 6.72 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(106)
TEODORESCU M. MIHAI 7.87 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
TEODORESCU V. VASILE ALEXANDRU 8.41 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
TEOLOAMPA S. MATEI GABRIEL 6.06 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
TEPIS M. CRISTINA GEORGETA 8.68 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(141)
TEPUS N. CATALIN 6.48 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Silvicultura
Limba romana(104)
TEPUSANU G. GRIGORE 5.31
TERCI I. DAN 9.54 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(142)
TESCAN I. MARIUTA 6.17 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(157)
TIBULASI A. CAMELIA 7.19 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(168)
TICLETE N. ANA-MARIA ROXANA 8.72 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
TICLETE A. ROBERT DORIAN 8.47 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
TIGANUSI M. FABIAN STEFAN 8.01 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
TILIVEA I. ALEXANDRA MARIA 9.76 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(109)
TILVESCU E. SILVIU EMIL 9.57 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
TIMIS V. DANIEL 6.32 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
TIMOFTE V. DUMITRITA-ALINA 7.10 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(196)
TIMOFTE L. LAURIAN DAN STEFAN 6.77 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
TIMPAU C. MARIA MADALINA 7.08 LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(191)
TINJALA D. TIBERIU GHEORGHE 5.53
TIRCA FLOROIU D. ANDREI TEODOR 8.60 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(173)
TIRCA A. VLAD MIHAI 9.71 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
TIRCOMNICIOIU R. ELENA DIANA 9.20 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
TIRIPLICA M. MARCEL COSMIN 8.94 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
TIRLEA I. GHEORGHE CATALIN 6.89 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
TIRSINA S. VICTOR SORINEL 6.74 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
TIRVELEA D. DENISA ANDRADA 8.32 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(205)
TIRZIU V. CONSTANTIN CRISTIAN 7.09 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(136)
TIRZIU M. ROXANA ANCUTA 7.92 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(151)
TISARU G. GHEORGHE ALEXANDRU 7.18 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
TITA C. BEATRICE AIDA 8.29 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
TITA V. CONSTANTIN CLAUDIU 5.49 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(135)
TITA C. CRISTINA 8.45 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
TITA C. EMANUEL ANDREI 9.00 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
TITA V. SERGIU ALEXANDRU 6.60 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
TITIRIGA G. IONUT GHEORGHE 6.80 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(209)
TITU A. CAMELIA MIHAELA 6.78 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
TIU C. MADALINA COSTINA 8.59 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(140)
TIUCA A. DENISA MIHAELA 7.97 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(126)
TIUTIUC G. ADRIANA VASILICA 7.46 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(177)
TIVIG V. VASILE 6.53 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
TOACSEN D. IRINA MIHAELA 6.49 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(146)
TOADER D. SILVIU VLADUT 6.81 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(168)
TOAPA T. LARISA ANGELA 7.51 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(121)
TOBESCU P. SILVIU 8.16 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(151)
TOCACIU S. SORINEL MARIUS 8.27 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
TOGOE I. IONELA-NICOLETA 5.92 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
TOGOI R. ANCA GABRIELA 8.51 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
TOLA I. IONELA MADALINA 6.93 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
TOLEA P. NICK SAMUEL 8.64 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
TOMA C. CONSTANTIN DANIEL 7.44 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
TOMA I. CONSTANTIN 7.25 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
TOMA C. DELIA ANIELA 8.54 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(138)
TOMA V. FLORINA DOINITA 6.92 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
TOMA D. NICOLETA DANIELA 6.81 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
TOMESCU M. CLAUDIA LOREDANA 8.41 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
TOMESCU M. ELENA CRISTINA 7.84 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(105)
TOMESCU I. IONELA EVELYNA 9.72 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
TOMESCU I. LAURA CRISTINA 8.77 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(173)
TOMESCU I. MIHAIL 9.11 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
TOMESCU M. ROXANA ANDREEA 7.64 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
TOMESCU N. VODA CONSTANTIN 6.50 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
TOMOESCU P. ION 5.64 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(145)
TOMOI M. ALEXANDRU PAUL 9.58 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
TOMOIALA C. ELENA CORINA 8.54 LICEUL TEORETIC NOVACI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(202)
TOMULESCU I. IONELA LIDIA 7.75 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Chimie industriala
Limba romana(156)
TORCEA A. SILVIU IONUT 5.71 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
TOROIPAN G. IONUT ALEXANDRU 5.83 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(175)
TOROIPAN D. MARIA MONICA 7.65 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(188)
TOROP G. ALEXANDRA MARIA 9.21 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(178)
TOROP M. NICOLAE OVIDIU 7.11 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Silvicultura
Limba romana(104)
TOROPU M. ANDREI NICOLAE 9.10 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
TOROPU R. DRAGOS ROMEO 8.67 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
TOROPU V. LARISA ADELINA 9.23 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
TOROPU N. PETRE ROBERT 7.16 LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(191)
TRAICU G. MADALIN GABRIEL 9.32 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
TRAILESCU I. IONUT 6.18 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(134)
TRAISTARU D. ADELA CRISTINA 9.29 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(178)
TRAISTARU C. ANDREEA RAMONA 8.64 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(138)
TRAISTARU F. CLAUDIU 8.61 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
TRAISTARU G. VASILE-NARCIS 8.27 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(193)
TRANCA G. GHEORGHE CLAUDIU 6.87 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
TRANCA I. OANA ALINA 8.74 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(141)
TRANCAU V. ADELINA VALENTINA 7.38 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
TRANCAU P. CATALIN IONUT 7.87 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
TRANCAU T. DRAGOS ALEXANDRU 8.53 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
TRANDAFIR M. OLIVER-ALEXANDRU 7.33 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(198)
TRANDAFIR G. ROXANA IZABELA 7.93 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
TRANTEA V. LUIZA LORENA 6.68 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Silvicultura
Limba romana(104)
TRANTIE E. NICOLAE CATALIN 8.98 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
TRAPCEA N. GHEORGHE PETRISOR 5.20
TRASCA C. CLAUDIU-IULIAN 6.71 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(198)
TRASCA M. DENISA-LILIANA 8.13 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(192)
TRASCA P. IONELA GABRIELA 6.37 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
TRASCA N. MIHAIL NICOLAE 7.85 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana/LEN(114)
TRASNEA R. FLORIN 7.33 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(195)
TRASNEA D. RALUCA 8.90 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(111)
TRICA C. BIANCA LARISA 7.03 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
TRIMBITA G. COSMIN CATALIN 5.75
TRINCA I. IONELA VERONICA 7.67 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(201)
TRITOIU D. COSMINA MARINA 7.96 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(195)
TROCAN I. CONSTANTIN MADALIN 6.18 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(209)
TROCAN V. FLORENTINA ROXANA 6.19 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(103)
TROCAN D. NICOLETA MIRABELA 7.86 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(170)
TROCAN C. RALUCA-COSTINA 5.73 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(174)
TROHONEL I. ROBERT LAURENTIU 6.40 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
TROI I. NICOLAE DRAGOS 7.49 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(201)
TRUCU D. ION DUMITRU 8.46 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
TRUICA R. DENISA ELENA 8.82 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(108)
TRUSCA I. ALEXANDRU MADALIN 9.48 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
TRUSCA C. CLARA CRISTINA 6.59 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(150)
TRUSCA M. DANIEL IONUT 8.30 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
TRUSCA F. FLORIN CORNELIUS 6.53 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(107)
TRUSCA I. IOANA MIOARA 8.75 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(118)
TRUSCA C. ION OCTAVIAN 5.37 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(175)
TRUSCA-CHITOIU I. MARIA MADALINA 7.61 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(118)
TRUSCONIU P. ADRIAN 8.76 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(140)
TUDOR G. DORIANA ADELINA 6.48 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(161)
TUDOR V. ELENA CRISTINA 7.67 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(188)
TUDORA N. NICOLAE DENIS 6.24 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
TUDORAN G. ANDREEA ROXANA 8.45 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
TUDORASCU M. DAN MARINEL 7.32 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(105)
TUDORASCU L. EUGEN ALIN 8.40 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(167)
TUDORESCU V. CONSTANTIN ALEXANDRU 8.73 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(111)
TUDORESCU I. GETA ELENA 6.44 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(168)
TUDORESCU I. IONEL VLADUT 7.44 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
TUDORESCU-MORJAN N. ROBERT MARIAN 6.57 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
TUDOROIU A. ELENA ADELINA 7.71 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(119)
TUDOROIU A. IONUT ALEXANDRU 7.22 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(121)
TUDOSIE I. ANDREI DANIEL 7.99 LICEUL TEORETIC NOVACI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(202)
TUDOSIE ANGHEL C. ION 9.55 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(208)
TUDOSIE D. CONSTANTIN MADALIN 6.99 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
TUDOSIE I. DANIELA ANDREEA 9.05 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
TUDOSIE I. GABRIELA 9.17 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(137)
TUDOSIE N. MARLENA CRISTINA 7.35 LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(191)
TUFIS N. LAVINIA 7.63 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(148)
TUFISI V. ANDREI MARIAN 8.13 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(129)
TUFISI I. MARIA 7.77 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(129)
TUGHIN R. CRISTINA 8.53 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
TUGHIN N. DELIAN NICUSOR 6.92 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(142)
TUGHIN G. LIDIA 6.79 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(187)
TUGHIN P. MARINEL 7.54 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
TUILA F. ROMULUS FLORIN 8.52 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
TULIC R. RALUCA MADALINA 8.31 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
TULIGA D. MARIA ARTEMISA 8.79 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(167)
TULPAN M. DUMITRU AURELIAN 5.39 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(175)
TULPAN C. VASILE LAURENTIU 6.00 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(135)
TUNA M. IULIAN MARIAN 7.78 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
TUNARU D. DORU ALIN 7.37 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(170)
TUNARU M. EMANUEL 5.68 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(174)
TUNARU S. GEORGIANA RAMONA 9.00 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(115)
TUNARU GUTA V. ROBERT CIPRIAN 9.68 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
TUNCU N. ANDREEA PETRUTA 6.64 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
TUNCU C. MARIA EUGENIA 7.92 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(183)
TUNSANU C. LARISA MIHAELA 7.56 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(119)
TURBACEANU L. MIRCEA GHEORGHITA 7.43 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
TURBATU D. ANDREEA DANIELA 8.38 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
TURBATU C. MADALINA ALEXANDRA 5.97 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(176)
TURCU I. IONELA DANIELA 7.07 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(150)
TURCU M. IONUT GABRIEL 6.56 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
TURMACU V. BIANCA FLORINA 7.86 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(158)
TURTOI I. IONELA ROXANA 7.40 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "G-RAL C-TIN SANDRU" BILTA, RUNCU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(132)
TURTOI N. NICU SAMUEL 7.03 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL "G-RAL C-TIN SANDRU" BILTA, RUNCU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(132)
TURTUREA N. ROXANA NICOLETA 7.38 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(209)
TUTA I. IONUT LUCIAN 7.06 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(209)
TUTU C. RAZVAN CLAUDIU 6.86 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(147)
TUTUC A. ANDREI MARIUS 8.67 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
TUTUDAN D. CORNELIA ALEXANDRA 8.57 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(111)
TUTUNARU G. ELENA ALIADA 8.06 LICEUL TEOLOGIC TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(153)
TUTUNARU I. MIHAELA 7.22 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(196)
UDREA I. ELENA LAVINIA 7.33 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
UDREA V. ELENA STEFANIA 8.64 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
UDREA D. ELENA-OFELIA 8.26 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(194)
UDREA I. IONELA AURA 8.98 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(137)
UDREA I. IONUT ADRIAN 6.87 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Silvicultura
Limba romana(104)
UDREA NEDELCU F. MADALINA 9.02 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
UDRESCU N. ANDREI LUCIAN 6.71 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(161)
UDRESCU M. BOGDAN DANIEL 8.49 LICEUL TEORETIC NOVACI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(202)
UDRESCU C. LARISA 8.38 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(126)
UDRESCU V. VASILE 8.74 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(108)
UDRISTE C. GRIGORE CONSTANTIN EDUARD 8.00 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(151)
UDRISTIOIU D. ELENA ALINA 8.16 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
UDRISTIOIU D. LARISA ADELA 9.77 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
UDUDOI F. MARINA-IULIA 8.67 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(192)
UIDILA D. ALEXANDRU SABIN 6.12 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
UIDILA S. NICOLETA DANIELA 8.00 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
UIDILESCU D. OANA 7.64 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(184)
ULARU V. CRISTIAN 7.34 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(184)
ULARU F. LAURA MARIANA 8.73 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
ULARU V. LAVINIA 8.17 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(194)
ULARU N. MARIA MIHAELA 8.25 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(129)
ULEANU C. ADINA MARILENA 7.83 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(118)
UNGUREANU S. ALEXANDRU DANIEL 6.34 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(107)
UNGUREANU D. ALEXANDRU FLORIN 6.56 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(174)
UNGUREANU M. ALINA 6.60 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(136)
UNGUREANU O. ANA-MARIA 6.01 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
UNGUREANU A. ANDRADA ALEXANDRA 7.18 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(201)
UNGUREANU N. CLAUDIU CONSTANTIN 7.58 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
UNGUREANU F. DIANA ANDREEA 9.36 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(178)
UNGUREANU I. ELENA COSMINA 8.96 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
UNGUREANU I. ELENA DENISA 7.98 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
UNGUREANU D. FLAVIU CATALIN 6.14 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(171)
UNGUREANU C. GEORGIANA FLORINELA 5.57 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
UNGUREANU I. ION ALEXANDRU 7.89 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
UNGUREANU I. IONELA ALEXANDRA 7.88 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(200)
UNGUREANU D. IONUT 6.36 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
UNGUREANU O. LUMINITA-MIHAELA 5.89 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
UNGUREANU I. MADALINA 7.64 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(209)
UNGUREANU D. MIHAI-CRISTIAN 9.09 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
UNGUREANU C. OCTAVIANA 9.23 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(109)
UNGUREANU I. RADU MARIAN 9.04 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
UNGUREANU C. RALUCA ELENA 8.90 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(108)
UNGUREANU A. STEFANIA 9.30 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
UNGUREANU-TUILA S. FLORIANA 8.84 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
UNGURU T. BIANCA GEORGIANA 9.37 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
UNTARU G. LAVINIA GEORGIANA 7.36 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
UNTARU V. VALENTINA-ALINA 7.62 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(195)
URATESCU C. ADELINA MANUELA 8.91 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(111)
URCEOR G. CODRUTA LOREDANA 6.76 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
URS G. CLAUDIU ADRIAN 6.04 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(144)
URS D. DANIELA 9.36 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
URSU L. CATALIN FANEL 6.49 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
URSU C. CONSTANTIN ADRIAN 8.47 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
URSU D. COSMIN CONSTANTIN 6.74 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
URSU I. IONUT 6.86 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(161)
URSU C. IONUT MADALIN 5.90 GRUP SCOLAR FORESTIER TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Industrie textila si pielarie
Limba romana(103)
URSU R. RADU CONSTANTIN 7.36 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
URSU I. RALUCA BIANCA 6.79 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
URUCU M. ADINA MARINA 9.10 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(140)
USCATESCU I. ALINA MARIANA 5.50 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(175)
USCATESCU C. DRAGOS IONUT 5.67 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(175)
USTUROI I. DUMITRU 6.53 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(149)
UTA N. CLAUDIA DUMITRA 8.83 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(112)
UTA C. CRISTINA MARIA 6.80 COLEGIUL "MIHAI VITEAZUL" BUMBESTI-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(206)
UZURU M. ANDREI 8.75 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
VACAROIU N. EUGEN SILVIU 7.48 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(161)
VACARU M. ALEXANDRU REMUS 7.01 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER "C.BRANCUSI"- PESTISANI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(130)
VACARU I. OANA MIHAELA 9.57 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
VADUVA V. ALEXANDRU BOGDAN 6.94 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
VADUVA V. CARMEN ADINA 9.14 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
VADUVA V. CARMEN LARISA 7.14 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(127)
VADUVA C. CATALIN VALENTIN 8.39 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
VADUVA C. COSTINEL ADRIAN 8.60 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
VADUVA M. CRISTIAN-FLORIN 7.45 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(198)
VADUVA I. DANIEL 8.44 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(193)
VADUVA C. DARIUS MADALIN 6.98 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(136)
VADUVA S. FLORIN COSMIN 7.88 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(170)
VADUVA L. GABRIEL EUGEN 9.37 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
VADUVA I. GEANINA IONELA 7.50 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(209)
VADUVA G. GEORGIANA EVELINA 8.40 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(189)
VADUVA P. GHEORGHE 8.71 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(192)
VADUVA C. IOANA LOREDANA 6.55 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(181)
VADUVA V. IULIAN CEZAR 5.67 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(169)
VADUVA M. IULIANA 6.10 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Industrie alimentara
Limba romana(146)
VADUVA N. NICOLAE ALEXANDRU 8.14 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(105)
VADUVA N. NICOLAE DANUT 7.61 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(144)
VADUVA V. NICOLETA IRINA 6.77 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(208)
VAIDA M. MIHAI LUCIAN 6.85 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
VAIDIANU S. ROBERT SERAFIM 8.05 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
VALCEANU C. ELENA ADELINA 7.23 GRUP SCOLAR BIRSESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(209)
VALCEANU I. ION 5.43 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(145)
VALCEANU I. IOSIF 8.63 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(138)
VALCU G. STELA AMIRA 8.11 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(141)
VALEANU I. MIHAELA LARISA 7.64 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
VALEANU I. TUDOR ANDREI 7.17 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(107)
VAMVU I. IONUT DRAGOS 6.92 LICEUL TEORETIC NOVACI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(201)
VAMVU V. STEFANIA ALEXANDRA 8.47 LICEUL TEORETIC NOVACI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(199)
VAMVU I. VLAD IONUT 6.31 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
VANCEA N. IRINEL ALEXANDRU 5.57 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(175)
VARODI .. IONUT GHEORGHE 6.85 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(161)
VARZARU A. ALEXANDRA-MARIA 7.92 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(192)
VARZARU I. GABRIELA 6.77 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Constructii, instalatii si lucrari publice
Limba romana(198)
VARZARU I. LUCIAN 7.42 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(195)
VARZARU S. ROXANA ADRIANA 6.75 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(176)
VAS Z. ZOLTAN DENIS 7.02 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(168)
VASILACHE L. MIRCEA MIHAI 9.61 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(172)
VASILASI N. ANDREEA 7.88 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR ARGHEZI" - TIRGU CARBUNESTI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(119)
VASILASI C. IONUT STEFAN 6.10 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(176)
VASILE A. DELIA MARIA 8.32 LICEUL TEOLOGIC TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(153)
VASILE I. EMIL IONEL 6.78 COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(128)
VASILE G. SIMINA ANDREEA 8.04 LICEUL TEORETIC NOVACI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(199)
VASILESCU I. CRISTIAN 8.07 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
VASILESCU C. IONUT CRISTIAN 6.56 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
VASILESCU C. LORENA VIRGINIA 8.93 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
VASILESCU M. MARIA 7.68 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
VASILESCU I. OANA ALEXANDRA 7.95 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
VASILOIU T. ALEXANDRA GABRIELA 9.64 COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(179)
VASILOIU D. GABRIEL IONUT 8.12 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(185)
VASILUTA N. CRINEL NICUSOR 7.50 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(163)
VASIOIU I. ANA MARIA 8.68 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
VASIOIU C. BOGDAN GABRIEL 7.64 GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(186)
VATAVU D. CHRISTOFOR DAN 8.89 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(115)
VATRAI M. FLORINEL 6.30 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(175)
VATUIU I. MARIA ANDREEA 9.41 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(100)
VAVA G. IONUT-ANTONIO 7.70 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(195)
VAVURA A. ALECSANDRA-IONELA 6.14 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(171)
VELCU V. ADRIAN FELIX 8.60 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
VELICAN C. CLAUDIU 6.12 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(176)
VELICAN I. IONUT GABRIEL 6.29 GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO "TRAIAN VUIA" TG-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(207)
VELICAN V. MIHAI 7.16 LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(191)
VERDES I. ELENA GEORGIANA 6.18 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(176)
VERDES V. ELENA IULIA 9.38 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(141)
VEZURE V. IOAN CRISTIAN 9.49 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
VIASU I. IONUT MARIAN 8.14 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Turism si alimentatie
Limba romana(117)
VIDOM I. VALERIA ALEXANRA 8.65 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(165)
VIERU C. ALIN MARIAN 8.17 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(160)
VIJEILA F. DUMITRU DANIEL 5.44 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(175)
VILCEANU N. ALEXANDRU EMIL 6.85 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electromecanica
Limba romana(197)
VILCEANU C. BIANCA SIDONIA ELENA 9.69 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(140)
VILCEANU G. CATALIN IONUT 8.67 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte Sociale
Limba romana(138)
VILCEANU I. CONSTANTIN CATALIN 8.81 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Stiinte ale Naturii
Limba romana(112)
VILCEANU I. IONUT 6.85 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(142)
VILCEANU D. LIVIU ADRIAN 7.26 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(162)
VILCEANU E. MARIA DANIELA 7.37 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(143)
VILCEANU N. MIHAI ALEXANDRU 6.56 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(174)
VILCEANU I. NINEL GABRIEL 8.04 GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "ION MINCU" TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(183)
VILCEANU S. OANA-CLAUDIA 7.81 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(192)
VILCEANU I. RAZVAN MIHAIL 6.48 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(196)
VILCEANU I. ROBERT GABRIEL 7.90 LICEUL TEOLOGIC TG-JIU
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana/LFR(153)
VILCEANU G. ROBERT IONUT 5.90
VILCEANU A. ROXANA 8.32 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MAT. DE CONSTRUCTII TG-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Protectia mediului
Limba romana(151)
VILCEANU I. TEODORA 7.33 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Resurse naturale si protectia mediului/Liceal/Invatamant de zi
Chimie industriala
Limba romana(156)
VILCELEANU G. GHEORGHE CRISTIAN 6.55 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(175)
VILCU O. GABRIEL-ANDREI 7.25 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(196)
VILOIU I. RAZVAN IONUT 8.54 COLEGIUL COMERCIAL "VIRGIL MADGEARU" TG-JIU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(116)
VILSAN A. IONUT-ALIN 7.35 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electronica si automatizari
Limba romana(195)
VINATORU C. ANIELA 9.31 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
VINATORU I. ARNOLD ROLAND 9.23 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(115)
VINATORU D. DANIELA ANDREIA 7.62 COLEGIUL TEHNIC MATASARI
Uman/Liceal/Invatamant de zi
Filologie
Limba romana(141)
VINATORU C. IONELA 7.02 GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Mecanica
Limba romana(196)
VINTILA M. GABRIELA MARINELA 5.90 COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi
Electric
Limba romana(155)
VINTILESCU V. VLAD CIPRIAN 7.81 COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(139)
VINTURIS I. ANDREEA MIHAELA 9.49 COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU
Real/Liceal/Invatamant de zi
Matematica-Informatica
Limba romana(101)
VIPIE N. ANDREEA LUMINITA 8.90 COLEGIUL TEHNIC MOTRU
Servicii/Liceal/Invatamant de zi
Economic
Limba romana(164)
VIPIE N. GHEORGHE COSTEL 7.47 COLEGIUL TEHNI