Special

Politică

Istorie

Gorjul

Patrimoniu

Home » Actualitate » Rezultatele Concursului „Vertical”

Rezultatele Concursului „Vertical”

Submitted by on 23 March 2009articol citit de 5,016 ori | One Comment

lucrare-concurs-vertical

Vă prezentăm rezultatele Concursului Interdisciplinar „Vertical” desfăşurat la Şcoala Generală Ceauru din comuna Băleşti la 21 martie 2009.

Clasa a IV-a | Clasa a V-a | Clasa a VI-a | Clasa a VII-a | Clasa a VIII-a

NR.

CRT

NUME SI PRENUME CLASA SCOALA NOTA

MATE

NOTA ROM MEDIA
1 DOGARU RALUCA IV SC NOVACI 9 9,5 9,25
2 MIHAILESCU VLAD IV SC AL STEFULESCU 8 8 8
3 JUNCAN ADELINA IV SC AL STEFULESCU 7,9 9,15 8,525
4 MARTESCU ELA IV SC NOVACI 7,8 9 8,4
5 NALBITORU ANDREI IV SC AL STEFULESCU 7,5 9,1 8,3
6 GIORGI STEFANIA IV SC AL STEFULESCU 7,5 8,15 7,825
7 TARALESCA OVIDIU IV SC NOVACI 6,5 9,65 8,075
8 COSTREIE DAIANA IV SC NOVACI 6,3 9,35 7,825
9 Iordan Cristian IV Gen Nr 1 Motru 5,4 7,95 6,675
10 Movila Adrian IV Gen Nr 1 Motru 5,4 6,3 5,85
11 BALAN ADRIAN IV SC AL STEFULESCU 4,9 7,15 6,025
12 ISAC DANIEL IV SC. BUDIENI 4,4 6,15 5,275
13 POPESCU DANIEL OCTAVIAN IV SC AL STEFULESCU 4,3 8,55 6,425
14 Mateescu George IV Gen Nr 1 Motru 4,3 7,65 5,975
15 VOICESCU ADRIAN IV SC BUMBESTI JIU 4 7,05 5,525
16 Dragotoiu-Stan Adelina IV Gen Nr 1 Motru 4 5,6 4,8
17 CHIMEREL IULIA IV SC C SAVOIU 3,9 8,4 6,15
18 DIGULESCU IONUT IV SC NOVACI 3,8 9,3 6,55
19 BLIDARU RUXANDRA IV SC AL STEFULESCU 3,4 8,1 5,75
20 PASARESCU ALEXANDRU IV SC. CORNESTI 3,4 7,55 5,475
21 CIOENARU CAMELIA IV SC. BUDIENI 3,3 8 5,65
22 OLTEANU ROBERTA IV SC C SAVOIU 3,2 8,65 5,925
23 POPESCU AURELIAN IV SC POLOVRAGI 3,1 7,25 5,175
24 TOMESCU LAURA IV SC BUMBESTI JIU 2,9 7,9 5,4
25 VILCEANU OZANA IV C SAVOIU 2,6 8,45 5,525
26 STRAULEA IZABELA IV SC ROVINARI 2,5 7,9 5,2
27 STANCA ELENA GEORGIANA IV SC 1 ROVINARI 2,5 7,05 4,775
28 POPESCU CIPRIAN IV SC BUMBESTI JIU 2,3 8,05 5,175
29 MOGOS MIHAELA IV SC CEAURU 2,2 6,3 4,25
30 RADULESCU ALEXANDRA IV SC. CORNESTI 2,2 5 3,6
31 ILIN ADRIAN IV SC STEFULESCU 2,1 8,45 5,275
32 MARINESCU ADRIAN IV SC. CORNESTI 2,1 5,9 4
33 DUVLEA DAN ANDREI IV SC C SAVOIU 2,1 5 3,55
34 DINULESCU MARIA DIANA IV SC 1 ROVINARI 2 7,35 4,675
35 CISMASU RALUCA IV SC CEAURU 1,5 7,1 4,3
36 Negoita Catalin IV Gen Nr 1 Motru 1,5 6,5 4
37 GRECU IONEL IV SC CEAURU 1,3 6,65 3,975
38 CROICU ANDREEA IV SC CEAURU 1,2 6,95 4,075
39 CRETAN CORINA IV SC. CORNESTI 1,2 5,05 3,125
40 RĂDESCU  ANDREEEA IV GSI BAIA DE FIER 1 7,15 4,075
41 BEJANCU ARMAND IV SC 1 BUMBESTI JIU 1 6,45 3,725
42 BLEJA LUCIAN ADRIAN IV SC 1 TICLENI 1 5,85 3,425
43 BECHERU OLGA IV SC 1 ROVINARI 0
44 CORNOIU BIANCA DANIELA IV SC TELESTI 0
45 ENASEL IONUT IV SC CEAURU 0
46 SIRBU STEFANIA IV SC BUMBESTI JIU 0
47 ULARU FLORIN IV SC CEAURU 0
48 UNGUREANU ANA MARIA IV SC TELESTI 0

sus

NR.

CRT

NUME SI PRENUME CLASA SCOALA NOTA

MATE

NOTA ROM MEDIA
1 POPESCU GEORGE V SC C. SAVOIU 8,5 7,65 8,075
2 Scanteie Bianca V Gen Nr 1 Motru 8 6 7
3 MARGELOIU ANDREI V SC C. SAVOIU 7,75 8,55 8,15
4 POPESCU ANCA V SC C. SAVOIU 7,5 7,65 7,575
5 CIOCAN AZARIA V SC NOVACI 7,5 7,25 7,375
6 CODREANU GEORGE V SC AL STEFULESCU 7 6,5 6,75
7 Ionete Delia V Gen Nr 1 Motru 6,75 9,45 8,1
8 ANGHELACHE ALEXANDRA V SC C. SAVOIU 6,5 9,75 8,125
9 SIRBU ANDREEA V SC C. SAVOIU 6,5 9,25 7,875
10 CIOFU SERBAN IOAN V SC C. SAVOIU 6,5 8,75 7,625
11 TATARU CATALIN V SC C. SAVOIU 6,5 8,62 7,56
12 POPESCU CORALIA V SC NOVACI 6,5 8,25 7,375
13 LUNGU NICOLAS V SC AL STEFULESCU 6,5 6,35 6,425
14 MOTA MARIA V SC AL STEFULESCU 6,5 6,01 6,255
15 NICULESCU ROBERTA V SC C. SAVOIU 6,25 7,6 6,925
16 FLORESCU OANA V SC C. SAVOIU 6 9,22 7,61
17 PATRUTOIU MINODORA V SC NOVACI 6 8,7 7,35
18 BABOS TEODORA V CNTV 6 8,65 7,325
19 MANEA ANDREEA V SC C. SAVOIU 6 8,5 7,25
20 ROSCULETE LUISA V SC BUMBESTI JIU 6 8,35 7,175
21 Chitulescu Andreea V Gen Nr 1 Motru 6 7,82 6,91
22 BREAZU RALUCA V CNTV 6 7,75 6,875
23 LUGOJ CODRUTA V SC AL STEFULESCU 6 6,75 6,375
24 MEIUS RAZVAN V SC AL STEFULESCU 6 6,05 6,025
25 Enescu Iulia V Gen Nr 1 Motru 5,8 8,45 7,125
26 Gheorghe-Burtea Andreea V Gen Nr 1 Motru 5,75 8,53 7,14
27 Mergea Lorena V Gen Nr 1 Motru 5,5 8,23 6,865
28 ULARU CRISTINA V SC AL STEFULESCU 5,5 8 6,75
29 MILITARU ANDRADA V SC AL STEFULESCU 5,5 6,96 6,23
30 GHIGEANU LUIZA V SC P MARCEA 5,5 6,83 6,165
31 BABALICEA MADALINA V SC AL STEFULESCU 5,5 6,75 6,125
32 GHEORGHE STEFANIA V SC C. SAVOIU 5,5 6,51 6,005
33 Vasilache Elena V Gen Nr 1 Motru 5,5 6 5,75
34 Ianasi Eduard V Gen Nr 1 Motru 5 8,6 6,8
35 CATANA SABRINA V SC AL STEFULESCU 5 8,55 6,775
36 TANESCU HORTENSIA V SC AL STEFULESCU 5 8,55 6,775
37 DOBRITOIU DARIA V CNTV 5 6 5,5
38 VLADOIANU IULIA V SC C. SAVOIU 4,75 6 5,375
39 Tihoc Madalina V Gen Nr 1 Motru 4,5 8,62 6,56
40 Georgescu Daiana V Gen Nr 1 Motru 4,5 7,07 5,785
41 UNGUREANU RAZVAN V SC 1 TICLENI 4,5 7 5,75
42 FARISEU EDUARD V SC AL STEFULESCU 4,5 6,75 5,625
43 BOSNEANU IOANA V SC BUMBESTI JIU 4,5 6,25 5,375
44 Nitulescu Claudiu V Gen Nr 1 Motru 4,5 6,25 5,375
45 TACULESCU ANDRADA V SC AL STEFULESCU 4,25 8,35 6,3
46 RAICU BIANCA V SC AL STEFULESCU 4 7,1 5,55
47 MANOIU ADELINA V SC AL STEFULESCU 4 7,07 5,535
48 Golea Giulia V Gen Nr 1 Motru 4 6,55 5,275
49 VLADULESCU MARIAN V SC C SAVOIU 4 6,12 5,06
50 LUNCULESCU  ION  CĂTĂLIN V GSI BAIA DE FIER 4 5,76 4,88
51 POPICA ANDREI V SC NOVACI 3,75 8,72 6,235
52 DAFINESCU DIANA V SC NOVACI 3,5 7,91 5,705
53 Chitulescu Alexandra V Gen Nr 1 Motru 3,5 6,65 5,075
54 BALANESCU ALINA V SC BUMBESTI JIU 3,5 6,05 4,775
55 DANAU GABRIEL V SC BALESTI 3,5 6,05 4,775
56 STEFANOIU ELENA ANDREEA V SC. CEAURU 3,5 6,05 4,775
57 RACOCEANU SERGIU V SC. CEAURU 3,5 6 4,75
58 GASPAR OANA V CT MATASARI 3 6,15 4,575
59 COTAN LAURA V SC 2 MOTRU 3 6 4,5
60 IOVU ALIS JANINA V SC. BALESTI 3 6 4,5
61 Cioaba Mihaita V Scoala Zegujani 2,5 6,05 4,275
62 Sevici Vasile V Scoala Zegujani 2,5 6,05 4,275
63 Cariga Oana V Scoala Zegujani 0
64 Armasoiu Catalin V Gen Nr 1 Motru 0
65 Daucdu Radu V Gen Nr 1 Motru 0
66 GIRDU TEODORA V SC AL STEFULESCU 0
67 HOMESCU HORIA V CNTV 0
68 JURI MARIA V SC P MARCEA 0
69 PERSU V CT MATASARI 0
70 Pinosanu Madalina V Gen Nr 1 Motru 0
71 Raia Alexandru V Gen Nr 1 Motru 0
72 STATIE DARIE V SC P MARCEA 0
73 UNTARU ANDREEA V SC CEAURU 0
74 VASILE ROXANA V SC P MARCEA 0

sus

NR.

CRT

NUME SI PRENUME CLASA SCOALA NOTA

MATE

NOTA ROM MEDIA
1 Parvulescu Alexandra VI Gen Nr 1 Motru 10 9,8 9,9
2 CALUGARU DUMITRU VI SC C. SAVOIU 10 9,4 9,7
3 Militaru Alexandru VI Gen Nr 1 Motru 10 8,3 9,15
4 PREPELITA CRISTIAN VI SC C. SAVOIU 10 8,05 9,025
5 CHIRIAC TEODORA VI SC SF NICOLAE 9,9 9 9,45
6 COSTREIE DANUTA VI SC NOVACI 9,9 8,9 9,4
7 BEURAN DAVID VI SC AL STEFULESCU 9,9 8 8,95
8 MANDRUT RALUCA VI SC AL STEFULESCU 9,9 7,85 8,875
9 FIERA DANIEL VI SC POLOVRAGI 9,9 7,7 8,8
10 GUTA ALEXANDRU VI SC C. SAVOIU 9,9 7,7 8,8
11 Dulugeanu Vlad VI Gen Nr 1 Motru 9,9 7,4 8,65
12 POGONARU MIHAI VI SC C. SAVOIU 9,9 7,15 8,525
13 STEABURDEA ROBERT VI SC AL STEFULESCU 9,9 6,9 8,4
14 GOGONEA ANDREI VI SC C. SAVOIU 9,8 7,1 8,45
15 Giubelau Claudiu VI Gen Nr 1 Motru 9,4 7,3 8,35
16 STOICHITOIU ANA MARIA VI SC C. SAVOIU 9 9 9
17 CIUNGHIA RADU VI SC C. SAVOIU 9 8,8 8,9
18 HUICULESCU ALEX VI SC SF NICOLAE 9 7,1 8,05
19 FICUTA RAZVAN VI SC C SAVOIU 9 6,6 7,8
20 LUPULESCU MIRUNA VI SC BUMBESTI JIU 8,5 7,6 8,05
21 Paralescu Andra VI C.N.G.C 8,5 7,6 8,05
22 MINDREANU ROBERT VI SC AL STEFULESCU 8,5 5,75 7,125
23 Forlafu Anca VI Gen Nr 1 Motru 8 8,1 8,05
24 BURLEA PATRICIA VI SC P MARCEA 7,9 8,1 8
25 BRAILOIU STEFAN VI SC 1 ROVINARI 7,5 8,2 7,85
26 Petrescu Bogdan VI Gen Nr 1 Motru 7,5 7,65 7,575
27 BARDAN andreea VI SC SF NICOLAE 7,4 8,4 7,9
28 ZESTROIU ADRIANA VI SC P MARCEA 7 8,75 7,875
29 MOTONIU ANA VI SC C. SAVOIU 7 7,6 7,3
30 Erdeli Georgiana VI Gen Nr 1 Motru 6,6 7,6 7,1
31 Valeanu Lidia VI C.N.G.C 6,6 7,45 7,025
32 POPA MIHAELA VI SC BUMBESTI JIU 6 9,2 7,6
33 GIGA ADELINA VI SC 1 TICLENI 6 6,8 6,4
34 NEGOITA BOGDAN VI SC P MARCEA 5,8 5,8 5,8
35 SIMIONESCU LARISA VI SC POLOVRAGI 5,5 8,65 7,075
36 CIR  CONSTANTIN VI GSI BAIA DE FIER 5 8 6,5
37 SCHINTEIE DAIANA VI SC AL STEFULESCU 5 8 6,5
38 FILIP IONELA VI SC P MARCEA 5 7,65 6,325
39 ENOIU ANDRA VI SC AL STEFULESCU 5 6,8 5,9
40 MARIA BOGDANA VI SC AL STEFULESCU 4,5 7,9 6,2
41 VIERU LARISA VI SC AL STEFULESCU 4,5 6,7 5,6
42 Oleacu Robert VI Gen Nr 1 Motru 4,5 5,25 4,875
43 DANILUC MADALIN VI CT MATASARI 4 6,8 5,4
44 BOSTAN PAULA VI SC CEAURU 4 5,75 4,875
45 Rotaru Andreea VI Gen Nr 1 Motru 3,5 8,05 5,775
46 RADULESCU LOREDANA VI SC CEAURU 3,1 5,5 4,3
47 Vasilescu Florin VI Gen Nr 1 Motru 3 6,36 4,68
48 Basica Cristina VI Scoala Zegujani 2,8 5,6 4,2
49 TRINCA CIPRIAN VI SC P MARCEA 2,5 5,6 4,05
50 GUTU ELENA VI SC CEAURU 2,5 5,5 4
51 CIORTAN ANDREEA VI CT MATASARI 2,5 5,4 3,95
52 MANOIU IONELA VI SC CEAURU 2,3 5,95 4,125
53 ILIE DUMITRU VI SC CEAURU 2 5,25 3,625
54 BURLIGICA CIPRIAN VI SC BUMBESTI JIU 1,6 6,25 3,925
55 MANOIU MARIAN VI SC. CEAURU 1,5 6,95 4,225
56 MURU ALIN VI SC GLOGOVA 5,85 2,925
57 DOGARU BOGDAN VI SC GLOGOVA 5,2 2,6
58 Bobaru Bogdan VI Gen Nr 1 Motru 0
59 Cioaba Ramona VI Scoala Zegujani 0
60 DAVID TEODOR VI SC P MARCEA 0
61 MILOSTEANU OANA VI SC NOVACI 0
62 Modan Madalina VI Scoala Zegujani 0
63 Raia Georgiana VI Scoala Zegujani 0
64 COMANECI ANDREI VI CNTV 9,9 8,5 9,2
65 POPESCU MIHAI VI CNTV 9,9 7,5 8,7
66 VULPE VICTOR VI CNTV 9,8 7,1 8,45
67 DOBROTA ROBERT VI CNTV 9,5 7,9 8,7
68 STREJA FLORINA VI CNTV 7,5 8,6 8,05
69 VASILE MIRUNA VI CNTV 7,5 7,8 7,65
70 MAICOVSCHI MAXIM VI CNTV 6 7,7 6,85
71 STAICULESCU IONUT VI SC. BUDIENI 1,5 5,3 3,4

sus

NR.

CRT

NUME SI PRENUME CLASA SCOALA NOTA

MATE

NOTA ROM MEDIA
1 STOICHITOIU RADU VII SC C. SAVOIU 8 7,3 7,65
2 Cuteanu Alexandra VII Gen Nr 1 Motru 7,75 7,95 7,85
3 MUNTEANU VALENTIN VII SC 1 TICLENI 7,7 8,65 8,175
4 CIOC STEFAN VII CNTV 7,65 7,75 7,7
5 Mihart Ionut VII Gen Nr 1 Motru 7,4 9,3 8,35
6 SPALATELU OANA VII CT MATASARI 7,25 6,85 7,05
7 VULPE VLAD VII SC C. SAVOIU 7,2 8,4 7,8
8 PLOTOGEA RAMONA VII SC NOVACI 7,2 9,4 8,3
9 Bota Larisa VII Gen Nr 1 Motru 7 8,45 7,725
10 BILDEA ROBERTO VII SC C. SAVOIU 6,75 5 5,875
11 POPESCU DIANA VII SC P MARCEA 6,65 8,55 7,6
12 NEGOESCU CRISTINA VII SC P MARCEA 6,5 8 7,25
13 PENESCU ANA MARIA VII SC C. SAVOIU 6,5 9,6 8,05
14 SICHITIU MARIAN VII CNTV 6,45 8,35 7,4
15 COTAN ROXANA VII SC 2 MOTRU 6,25 8,3 7,275
16 ZELIN LARISA VII CT MATASARI 6,25 8,45 7,35
17 VILCEANU ALEXANDRA VII SC C. SAVOIU 6,25 9,8 8,025
18 NITESCU TEODOR VII SC POLOVRAGI 6,2 8,1 7,15
19 CIOBANU TEODORA VII SC SF NICOLAE 6,15 9,7 7,925
20 ANGHELACHE ANCA VII SC C. SAVOIU 6 6,7 6,35
21 Giubelau Denisa VII Gen Nr 1 Motru 6 7,6 6,8
22 Simiou Teodora VII Gen Nr 1 Motru 5,7 8,5 7,1
23 BIZU CORNELIA VII CNTV 5,65 8,55 7,1
24 TASCAU LAURA VII SC BUMBESTI JIU 5,5 8,5 7
25 Tirlea Andrei VII Gen Nr 1 Motru 5,45 5,6 5,525
26 VULPE IOANA VII CNTV 5,25 7,55 6,4
27 Murdeala Raluca VII Gen Nr 1 Motru 5,25 7,65 6,45
28 Doman Andreea VII Gen Nr 1 Motru 5,05 8,45 6,75
29 VOICENCU OANA VII SC SF NICOLAE 5 7 6
30 PEPTAN ISABELA VII SC C. SAVOIU 5 8,25 6,625
31 PATRAS RARES VII SC C. SAVOIU 4,95 6,15 5,55
32 Murdeala Roxana VII Gen Nr 1 Motru 4,75 8,4 6,575
33 DUNGAN EMANUELA VII SC C. SAVOIU 4,75 8,55 6,65
34 Pop Liviu VII Gen Nr 1 Motru 4,7 7,35 6,025
35 Suluigiu Andreea VII Gen Nr 1 Motru 4,65 8 6,325
36 MOTEA AMELIA VII SC C. SAVOIU 4,5 8,85 6,675
37 Tihoc Carmen VII Gen Nr 1 Motru 4,45 7,75 6,1
38 SOACA DENISA VII GEN 1 NOVACI 4,1 8 6,05
39 POPECU ILEANA VII SC C. SAVOIU 4 8,55 6,275
40 Enescu Alexandru VII Gen Nr 1 Motru 3,95 8 5,975
41 POPICA ADRIAN VII SC NOVACI 3,7 9,4 6,55
42 SPINEANU CARMINA VII SC C-TIN SAVOIU 3,4 7,5 5,45
43 COCHECI COSMIN VII SC BUMBESTI JIU 3,4 8,85 6,125
44 Ilisei Alexandra VII Gen Nr 1 Motru 3,1 8,25 5,675
45 Cotet Roxana VII Gen Nr 1 Motru 3 7,65 5,325
46 Tuila Andreea VII Scoala Zegujani 2,85 7,1 4,975
47 STAN  ADRIAN  CONSTANTIN VII GSI BAIA DE FIER 2,8 8,55 5,675
48 Perti Raluca VII Gen Nr 1 Motru 2,7 6,75 4,725
49 Mondea Ramona VII Scoala Zegujani 2,7 7 4,85
50 Barbuceanu Raul VII Gen Nr 1 Motru 2,2 7,45 4,825
51 Tuila Andrei VII Scoala Zegujani 2,05 5 3,525
52 MARINESCU CRISTIAN VII SC C-TIN SAVOIU 2 6,75 4,375
53 STOLOJANU MIHAELA VII SC CEAURU 1,1 7 4,05
54 PARPANEATA CATALIN VII CNTV 6,6 3,3
55 COCAN ANISIA VII CNTV 7 3,5
56 CAMUI COSTINA VII SC GLOGOVA 7,75 3,875
57 BACESCU VLAD VII CNTV 0
58 CATRINOIU ANDRADA VII CT MATASARI 0
59 DONOIU PAUL VII CNTV 0
60 GHIMIS ANDREI VII CNTV 0
61 GILCESCU MIHAELA VII CNTV 0
62 MEGREA MARIA VII SC C. SAVOIU 0
63 Motreanu Ioana VII Gen Nr 1 Motru 0
64 NEDELCU MIRABELA VII SC P MARCEA 0
65 PRUNARIU CRISTIANA VII CNTV 0
66 Ruculescu Radu VII Gen Nr 1 Motru 0
67 Sora Teodora VII Gen Nr 1 Motru 0
68 GHITA MONICA VII SC. BUDIENI 6,5 7,3 6,9

sus

NR.

CRT

NUME SI PRENUME CLASA SCOALA NOTA

MATE

NOTA ROM MEDIA
1 CRUCERU VLAD VIII SC C. SAVOIU 8,75 8,2 8,475
2 ROVENTA EDUARD VIII SC C. SAVOIU 8,5 7,8 8,15
3 HUICULESCU DIANA VIII SC SF NICOLAE 8,25 8,55 8,4
4 STIUCA MIHAI VIII SC C. SAVOIU 7,25 9,05 8,15
5 CARTIANU ILEANA VIII SC E. TEODOROIU 6,25 8,1 7,175
6 CIRLEA TEODORA VIII SC BUMBESTI JIU 6,25 8 7,125
7 Calin Ionut VIII Gen Nr 1 Motru 6,25 5,55 5,9
8 VACARU OANA VIII SC E. TEODOROIU 5,5 6,85 6,175
9 FLOAREA OANA VIII SC P MARCEA 4,25 8,85 6,55
10 PETRESCU MADALINA VIII SC E. TEODOROIU 4,25 7,85 6,05
11 GRIGORE ANCA VIII SC BUMBESTI JIU 4 9,8 6,9
12 PETRESCU LAURA VIII SC E. TEODOROIU 4 6,4 5,2
13 COMAN CORINA VIII CT MATASARI 3,75 8,2 5,975
14 PANDURU  MĂDĂLINA VIII GSI BAIA DE FIER 2,75 8,25 5,5
15 ORZAN STEFANITA VIII SC POLOVRAGI 2,75 7,25 5
16 STOICAN ANCUTA VIII SC C. SAVOIU 2,75 6,95 4,85
17 CALDARUSE ARNOLD VIII SC P MARCEA 2,5 7,8 5,15
18 NEGOITA MADALINA VIII SC P MARCEA 2,25 9,4 5,825
19 NEGUCIOIU CRISTINA VIII CNTV 2,25 1,125
20 Marmaneanu Adina VIII Gen Nr 1 Motru 2 9 5,5
21 STANESCU ALBERT GABRIEL VIII SC P MARCEA 2 8,85 5,425
22 PASCARU IULIA VIII CT MATASARI 2 8 5
23 DAIA ALEXANDRA VIII SC CEAURU 2 7,1 4,55
24 POPESCU ROXANA VIII SC P MARCEA 1,75 8,3 5,025
25 RADU IONELA VIII SC 1 TICLENI 1,75 7,2 4,475
26 MIHAILA MINODORA VIII SC P MARCEA 1,5 9,25 5,375
27 MARINESCU ALINA VIII SC CORNESTI 1,5 5,65 3,575
28 Raicu Marian VIII Gen Nr 1 Motru 1,25 8,1 4,675
29 BURLAN OANA ALEXANDRA VIII LIC TEOLOGIC 7,45 3,725
30 BALAN ALEXA CRISTINA VIII LIC TEOLOGIC 6,95 3,475
31 PALCUE ANDREEA VIII LIC. TEOLOGIC 6,75 3,375
32 NISULESCU STEFANIA VIII SC GLOGOVA 6,5 3,25
33 EPURE ANCA VIII CNTV 0
34 GAVAN IRINA VIII SC CEAURU 0
35 MIHAI POPESCU VICTOR VIII SC C. SAVOIU 0
36 NEGUCIOIU VICTOR VIII SC NOVACI 0
37 NITULESCU DENISA VIII LIC. TEOLOGIC 0
38 STAMATOIU ANDREEA VIII SC P MARCEA 0
39 TERCI DAN VIII CT MATASARI 0
240 BECHERU DIANA VIII CNTV ABS 0
241 BUNGET ALEXANDRU VIII CNTV ABS 0
CRACIUN ROXANA VIII SC BUMBESTI JIU ABS 0

sus

One Comment »